Vlak Praha - Trenčín ceny od 225,54 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Praha až Trenčín od vlak

Cesta z Praha do Trenčín za vlak je 56,63 km a trvá 5 h 19 min. Denně jede 10 spojů, přičemž první odjíždí v 0:57 a poslední v 23:19. Je možné cestovat z Praha na Trenčín pomocí vlak již za 225,54 Kč nebo až za 682,23 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 225,54 Kč.

Nejnižší cena225,54 Kč
Doba trvání cesty5 h 19 min
Připojení za den10
Nejnižší cena225,54 Kč
Nejvyšší cena682,23 Kč
První odjezd0:57
Poslední odjezd23:19
Vzdálenost56,63 km
OdjezdPraha
PříjezdTrenčín
Nosičecdcz

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Praha do Trenčín.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Trenčín?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Praha Trenčín pro 225,54 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Trenčín náklady v průměru 487,62 Kč.

Vlaky od Praha do Trenčín: které firmy můžete cestovat s?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s , sloužící vlakové cesty mezi Praha a Trenčín.

Když jsou Frist a poslední vlaky z Praha Trenčín plánované?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Praha a Trenčín vzít 5 h 19 min. První vlak odjíždí v 0:57, přičemž poslední z nich je v 23:19 Průměrná doba trvání cesty je 5 h 19 min, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Trenčín v 3 h 59 min. První vlak odjíždí z Praha na 0:57, přičemž poslední z nich odchází na 23:19.

Které stanice slouží k železniční trati Praha - Trenčín?

Vlaky do Trenčín může odejít z Praha-Vysochany,Praha Liben,Prague - Zličín,Prague, Hlavni nadrazi,Prague (Černý Most),Praha Masarykovo nadrazi,Ruzyne International Airport,Praha Holesovice,Prague UAN Florenc a dospět Bakov nad Jizerou nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis
Levné vstupenky vlak od Praha do Trenčín
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Trenčín.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Trenčín, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Trenčín.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Trenčín

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Trenčín lze najít za cenu 209,47 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 258,32 Kč. Nejdražší lístek může stát až 280,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Trenčín vlakem

Pokud cestujete do Trenčín vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Praha až Trenčín Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
3.96kg
Autobus
4.25kg
Let
11.33kg
Auto
9.06kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Trenčín vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Trenčín jsou 3.96kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Trenčín? Jízdou vlakem mezi Praha a Trenčín ušetříte 7.37kg emisí CO2 oproti letu, 0.29kg oproti autobusu a 5.1kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Trenčín?
Tiket vlak od Praha do Trenčín je 487,62 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 225,54 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Trenčín?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Trenčín, je 225,54 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Trenčín krát vlak?
Praha až Trenčín je 56,63 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Trenčín?
Praha až Trenčín je v průměru 5 h 19 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 59 min.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Trenčín?
Praha až Trenčín má průměrně 10 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Trenčín?
První vlak z Praha na Trenčín odlétá v 0:57. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Trenčín?
Nejnovější vlak z Praha na Trenčín odjíždí v 23:19. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Trenčín?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 225,54 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Praha na Trenčín?
V průměru existuje 1 od Praha až po Trenčín.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Trenčín by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Trenčín je 3 h 59 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Trenčín?
Ano, mezi Praha a Trenčín je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Trenčín od vlak?
Cesta vlak od Praha k Trenčín vytváří emise CO2 3.96kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Trenčín

Podobné trasy

Další oblíbené trasy