Vlak Praha - Znojmo ceny od 186,81 Kč

22/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
186,81 Kč

Praha až Znojmo od vlak

Cesta z Praha do Znojmo za vlak je 180,81 km a trvá 5 h 19 min. Denně jede 13 spojů, přičemž první odjíždí v 0:57 a poslední v 19:51. Je možné cestovat z Praha na Znojmo pomocí vlak již za 186,81 Kč nebo až za 501,75 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 186,81 Kč.

Nejnižší cena186,81 Kč
Doba trvání cesty5 h 19 min
Připojení za den13
Nejnižší cena186,81 Kč
Nejvyšší cena501,75 Kč
První odjezd0:57
Poslední odjezd19:51
Vzdálenost180,81 km
OdjezdPraha
PříjezdZnojmo
Nosičecdcz

Vlak Vstupenky od Prague do Znojmo

Datum odletu
pondělí 22. dub 2024

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Praha do Znojmo.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Praha do Znojmo. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik stojí lístky od Praha do Znojmo nízkonákladové vlak?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Praha Znojmo také jen 186,81 Kč, zatímco průměrná cena 419,18 Kč.

Které firmy cestovat z Praha Znojmo vlakem?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Praha Znojmonabízené .

Jak dlouho trvá, než od Praha do Znojmo a kdy vlaky odejít?

Bude trvat 5 h 19 min dosáhnout Znojmo. Nejdříve Vlak odjíždí Praha na 0:57, přičemž poslední z nich odchází na 19:51. Průměrná doba trvání cesty je 5 h 19 min, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Znojmo v 4 h 42 min. První vlak odjíždí z Praha na 0:57, přičemž poslední z nich odchází na 19:51.

Které stanice se vlaky do Znojmo odejít z?

Vlaky do Znojmo může odejít z Praha Liben,Praha Masarykovo nadrazi,Praha-Vysochany,Praha Holesovice,Prague, Hlavni nadrazi,Prague UAN Florenc,Ruzyne International Airport,Prague - Zličín,Prague (Černý Most) a dospět Znojmo autobusové nádrazí,Znojmo, Pražská Sídl..

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Znojmo

Levné vstupenky vlak od Praha do Znojmo
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Znojmo.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Znojmo, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Znojmo.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Znojmo

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Znojmo

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Znojmo lze najít za cenu 209,47 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 258,34 Kč. Nejdražší lístek může stát až 280,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Znojmo vlakem

Pokud cestujete do Znojmo vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Praha až Znojmo Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
12.66kg
Autobus
13.56kg
Let
36.16kg
Auto
28.93kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Znojmo vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Znojmo jsou 12.66kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Znojmo? Jízdou vlakem mezi Praha a Znojmo ušetříte 23.5kg emisí CO2 oproti letu, 0.9kg oproti autobusu a 16.27kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Znojmo?
Tiket vlak od Praha do Znojmo je 419,18 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 186,81 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Znojmo?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Znojmo, je 186,81 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Znojmo krát vlak?
Praha až Znojmo je 180,81 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Znojmo?
Praha až Znojmo je v průměru 5 h 19 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 42 min.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Znojmo?
Praha až Znojmo má průměrně 13 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Znojmo?
První vlak z Praha na Znojmo odlétá v 0:57. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Znojmo?
Nejnovější vlak z Praha na Znojmo odjíždí v 19:51. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Znojmo?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 186,81 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Znojmo by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Znojmo je 4 h 42 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Znojmo?
Ano, mezi Praha a Znojmo je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Znojmo od vlak?
Cesta vlak od Praha k Znojmo vytváří emise CO2 12.66kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Znojmo

Podobné trasy

Další oblíbené trasy