Vlak Praha - Liberec ceny od 429,41 Kč

28/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Praha až Liberec od vlak

Cesta z Praha do Liberec za vlak je 88,01 km a trvá 4 h 18 min. Denně jede 1 spojů, přičemž první odjíždí v 5:16 a poslední v 7:25. Je možné cestovat z Praha na Liberec pomocí vlak již za 429,41 Kč nebo až za 532,68 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 429,41 Kč.

Nejnižší cena429,41 Kč
Doba trvání cesty4 h 18 min
Připojení za den1
Nejnižší cena429,41 Kč
Nejvyšší cena532,68 Kč
První odjezd5:16
Poslední odjezd7:25
Vzdálenost88,01 km
OdjezdPraha
PříjezdLiberec
NosičeCzech Railways, Arriva

Vlak Vstupenky od Prague do Liberec

Datum odletu
úterý 28. kvě 2024

Nejlepší nabídky na vlak z Praha Liberec na virail.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Praha do Liberec. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik stojí lístky od Praha do Liberec nízkonákladové vlak?

Průměrná cena jízdenky na vlak z Praha Liberec je 498,34 Kč. Nicméně, budete moci najít levnější vstupenky, pokud si rezervovat předem, nebo pokud může být flexibilní s vašimi daty: nejlevnější jízdenky od Praha do Liberec může být kolem 429,41 Kč.

Vlaky od Praha do Liberec: které firmy můžete cestovat s?

Se dostat do Liberec vlakem, můžete se spolehnout na , jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

Jak dlouho je třeba se dostat do Liberec vlakem?

Bude trvat 4 h 18 min dosáhnout Liberec. Nejdříve Vlak odjíždí Praha na 5:16, přičemž poslední z nich odchází na 7:25. S nejrychlejším připojením budete v Liberec v 4 h 2 min, ale v průměru trvá 4 h 18 min. První vlak zamířil do Liberec je 5:16, přičemž poslední z nich opustí Praha na 7:25.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Praha Liberec?

Vlaky do Liberec odejde z Prague, Hlavni nadrazi,Prague UAN Florenc,Prague - Zličín,Ruzyne International Airport,Praha Liben,Prague (Černý Most),Praha Holesovice,Praha Masarykovo nadrazi,Praha-Vysochany a dorazí Liberec, Fügnerova-Blažkova,Liberec AN,Vesec u Liberce nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Liberec

Levné vstupenky vlak od Praha do Liberec
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Liberec.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Liberec, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Liberec.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Liberec

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Liberec

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Liberec lze najít za cenu 246,98 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 274,64 Kč. Nejdražší lístek může stát až 313,96 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Liberec vlakem

Pokud cestujete do Liberec vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

České dráhy, často zkráceně ČD, jsou hlavním provozovatelem osobní a nákladní železniční dopravy v České republice. Společnost byla založena v roce 1993 po rozdělení bývalých Československých státních drah na samostatné subjekty. České dráhy provozují vnitrostátní i mezinárodní osobní vlakovou dopravu.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Liberec

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje Czech Railways při cestování z Praha na Liberec.

Standard / Second Class

Jízdenka druhé třídy Českých drah (ČD) zahrnuje standardní místa s přístupem k základnímu vybavení, jako je WC v každém vlaku a bezplatné Wi-Fi ve většině vlaků.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Premium / First Class

České dráhy (ČD) nabízejí první třídu s prostornějšími a pohodlnějšími sedadly, větším prostorem pro nohy a dalším vybavením.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Bezplatné Wi-Fi je dostupné všem cestujícím s různými datovými limity podle třídy a země. Zásady se mohou upravit tak, aby řídily náklady na roamingová data a optimalizovaly tak uživatelskou zkušenost.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
V ČR jsou elektrické zásuvky typu E se standardním napětím 230 V a frekvencí 50 Hz.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Zodpovídáte za přepravu jejich vlastních příručních zavazadel, a to buď jejich umístěním nad nebo pod sedadlo nebo na klín ve vlacích ČD. Pokud zavazadlo nepřesahuje rozměry 90 x 60 x 40 cm, je považováno za příruční zavazadlo, i když jej nelze uložit nad nebo pod sedadlo. Některé typy vlakových vozů mohou mít speciální přihrádky na příruční zavazadla. Je však zakázáno ukládat příruční zavazadla na sedadlech nebo v sociálních zařízeních vlaku. Přeprava příručních zavazadel ve vlacích ČD je naštěstí zdarma.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky jsou vhodné pro vozíčkáře a vyhovují cestujícím s omezenou schopností pohybu a orientace.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Jídelní vůz se může pochlubit rozmanitou nabídkou jídel a nápojů, která zajišťuje možnosti pro všechny. Tuto službu poskytují některé vlaky označené v jízdním řádu. Navíc pro ty na trasách jako Praha Ostrava, Praha Luhačovice, Hradec Králové, Cheb atd. přináší ČD Minibar občerstvení přímo k sedadlům. Tato mobilní služba nabízí položky jako káva, čaj a občerstvení. Minibar má sice omezenou kapacitu, ale jeho zásoby jsou často doplňovány na nástupních stanicích. Pro rychlé uchopení jsou na vybraných trasách k dispozici automaty na občerstvení od Delikomatu, které nabízejí nápoje a lahůdky, jako jsou tyčinky Horalky a Müsli.
air_con Klimatizace open icon close icon
Ve vybraných vlacích je k dispozici klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
K přepravě kola ve vlaku Českých drah (ČD) můžete využít buď službu nadrozměrných zavazadel, nebo úschovnu zavazadel během přepravní služby. Za tuto službu zaplatíte přepravné podle ujeté vzdálenosti a další jednorázový poplatek za uskladnění. V některých vlacích si můžete rezervovat místo pro kolo, zatímco v jiných je to nutné.
Služby na palubě Arriva od Praha do Liberec
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Liberec pomocí train.
Vybavení Arriva
quiet_zone Tichá zóna check
wifi WiFi check
power_sockets Elektrické zásuvky check
luggage Zavazadlo check
accessibility Přístupnost check
food_and_drink Jídlo a pití check
air_con Klimatizace check
bicycle Jízdní kolo check
sleeper_couchette Spáč check

Praha až Liberec Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
6.16kg
Autobus
6.6kg
Let
17.6kg
Auto
14.08kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Liberec vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Liberec jsou 6.16kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Liberec? Jízdou vlakem mezi Praha a Liberec ušetříte 11.44kg emisí CO2 oproti letu, 0.44kg oproti autobusu a 7.92kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Liberec?
Tiket vlak od Praha do Liberec je 498,34 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 429,41 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Liberec?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Liberec, je 429,41 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Liberec krát vlak?
Praha až Liberec je 88,01 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Liberec?
Praha až Liberec je v průměru 4 h 18 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 2 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Liberec?
Praha až Liberec je pokryta operátory 1. Na Virail Czech Railways, Arriva můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Liberec?
Praha až Liberec má průměrně 1 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Liberec?
První vlak z Praha na Liberec odlétá v 5:16. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Liberec?
Nejnovější vlak z Praha na Liberec odjíždí v 7:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Liberec?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 429,41 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Liberec by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Liberec je 4 h 2 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Liberec?
Ano, mezi Praha a Liberec je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Liberec od vlak?
Cesta vlak od Praha k Liberec vytváří emise CO2 6.16kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Liberec

Podobné trasy

Další oblíbené trasy