Vlak Praha - Plzeň ceny od 203,86 Kč

23/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Praha až Plzeň od vlak

Cesta z Praha do Plzeň za vlak je 83,83 km a trvá 2 h 51 min. Denně jede 3 spojů, přičemž první odjíždí v 5:13 a poslední v 16:12. Je možné cestovat z Praha na Plzeň pomocí vlak již za 203,86 Kč nebo až za 937,73 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 203,86 Kč.

Nejnižší cena203,86 Kč
Doba trvání cesty2 h 51 min
Připojení za den3
Nejnižší cena203,86 Kč
Nejvyšší cena937,73 Kč
První odjezd5:13
Poslední odjezd16:12
Vzdálenost83,83 km
OdjezdPraha
PříjezdPlzeň
NosičeCzech Railways, Leo Express

Vlak Vstupenky od Praha do Plzeň

Datum odletu
úterý 23. čvc 2024

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Praha do Plzeň.

S virail můžete porovnávat ceny vlaků od Praha do Plzeň v mrknutí oka. To, co potřebujete, je jen vybrat datum, kdy jste v plánu odejít, a pokud chcete, třídit a filtrovat výsledky podle ceny a času. Chcete-li si objednat ideální cestu, bude virail vás přesměruje přímo na internetových stránkách poskytovatele, za mimořádně bezpečný nákup.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Plzeň?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Praha Plzeň z 203,86 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 611,35 Kč.

Vlaky od Praha do Plzeň: které firmy můžete cestovat s?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s , sloužící vlakové cesty mezi Praha a Plzeň.

Jak dlouho trvá, než od Praha do Plzeň a kdy vlaky odejít?

Bude trvat 2 h 51 min dosáhnout Plzeň. Nejdříve Vlak odjíždí Praha na 5:13, přičemž poslední z nich odchází na 16:12. S nejrychlejším připojením budete v Plzeň v 1 h 15 min, ale v průměru trvá 2 h 51 min. První vlak zamířil do Plzeň je 5:13, přičemž poslední z nich opustí Praha na 16:12.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Praha Plzeň?

Vlaky do Plzeň odejde z Ruzyne International Airport,Prague (Černý Most),Praha Liben,Prague, Hlavni nadrazi,Praha-Vysochany,Praha Holesovice,Prague - Zličín,Prague UAN Florenc,Praha Masarykovo nadrazi a dorazí Plzeň hl.n.,Plzeň (Divadlo Alfa),Pilsen, Busbahnhof,PLZEN.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Praha do Plzeň

Levné vstupenky vlak od Praha do Plzeň
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Plzeň.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Plzeň, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Plzeň.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Praha až Plzeň

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 145,65 Kč do 716,08 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 80%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Plzeň

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Plzeň lze najít za cenu 246,98 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 273,95 Kč. Nejdražší lístek může stát až 313,96 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Plzeň vlakem

Pokud cestujete do Plzeň vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

České dráhy, často zkráceně ČD, jsou hlavním provozovatelem osobní a nákladní železniční dopravy v České republice. Společnost byla založena v roce 1993 po rozdělení bývalých Československých státních drah na samostatné subjekty. České dráhy provozují vnitrostátní i mezinárodní osobní vlakovou dopravu.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Plzeň

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje Czech Railways při cestování z Praha na Plzeň.

Standard / Second Class

Jízdenka druhé třídy Českých drah (ČD) zahrnuje standardní místa s přístupem k základnímu vybavení, jako je WC v každém vlaku a bezplatné Wi-Fi ve většině vlaků.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Premium / First Class

České dráhy (ČD) nabízejí první třídu s prostornějšími a pohodlnějšími sedadly, větším prostorem pro nohy a dalším vybavením.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Bezplatné Wi-Fi je dostupné všem cestujícím s různými datovými limity podle třídy a země. Zásady se mohou upravit tak, aby řídily náklady na roamingová data a optimalizovaly tak uživatelskou zkušenost.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
V ČR jsou elektrické zásuvky typu E se standardním napětím 230 V a frekvencí 50 Hz.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Zodpovídáte za přepravu jejich vlastních příručních zavazadel, a to buď jejich umístěním nad nebo pod sedadlo nebo na klín ve vlacích ČD. Pokud zavazadlo nepřesahuje rozměry 90 x 60 x 40 cm, je považováno za příruční zavazadlo, i když jej nelze uložit nad nebo pod sedadlo. Některé typy vlakových vozů mohou mít speciální přihrádky na příruční zavazadla. Je však zakázáno ukládat příruční zavazadla na sedadlech nebo v sociálních zařízeních vlaku. Přeprava příručních zavazadel ve vlacích ČD je naštěstí zdarma.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky jsou vhodné pro vozíčkáře a vyhovují cestujícím s omezenou schopností pohybu a orientace.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Jídelní vůz se může pochlubit rozmanitou nabídkou jídel a nápojů, která zajišťuje možnosti pro všechny. Tuto službu poskytují některé vlaky označené v jízdním řádu. Navíc pro ty na trasách jako Praha Ostrava, Praha Luhačovice, Hradec Králové, Cheb atd. přináší ČD Minibar občerstvení přímo k sedadlům. Tato mobilní služba nabízí položky jako káva, čaj a občerstvení. Minibar má sice omezenou kapacitu, ale jeho zásoby jsou často doplňovány na nástupních stanicích. Pro rychlé uchopení jsou na vybraných trasách k dispozici automaty na občerstvení od Delikomatu, které nabízejí nápoje a lahůdky, jako jsou tyčinky Horalky a Müsli.
air_con Klimatizace open icon close icon
Ve vybraných vlacích je k dispozici klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
K přepravě kola ve vlaku Českých drah (ČD) můžete využít buď službu nadrozměrných zavazadel, nebo úschovnu zavazadel během přepravní služby. Za tuto službu zaplatíte přepravné podle ujeté vzdálenosti a další jednorázový poplatek za uskladnění. V některých vlacích si můžete rezervovat místo pro kolo, zatímco v jiných je to nutné.
Služby na palubě Leo Express, RegioJet od Praha do Plzeň
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Plzeň pomocí train.
Vybavení Leo Express RegioJet
quiet_zone Tichá zóna check check
wifi WiFi check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check
luggage Zavazadlo check check
accessibility Přístupnost check check
food_and_drink Jídlo a pití check check
air_con Klimatizace check check
bicycle Jízdní kolo check check
sleeper_couchette Spáč check cross

Praha až Plzeň Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
5.87kg
Autobus
6.29kg
Let
16.77kg
Auto
13.41kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Plzeň vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Plzeň jsou 5.87kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Plzeň? Jízdou vlakem mezi Praha a Plzeň ušetříte 10.9kg emisí CO2 oproti letu, 0.42kg oproti autobusu a 7.54kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Plzeň?
Tiket vlak od Praha do Plzeň je 611,35 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 203,86 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Plzeň?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Plzeň, je 203,86 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Plzeň krát vlak?
Praha až Plzeň je 83,83 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Plzeň?
Praha až Plzeň je v průměru 2 h 51 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 15 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Plzeň?
Praha až Plzeň je pokryta operátory 2. Na Virail Czech Railways, Leo Express, RegioJet můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Plzeň?
Praha až Plzeň má průměrně 3 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Plzeň?
První vlak z Praha na Plzeň odlétá v 5:13. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Plzeň?
Nejnovější vlak z Praha na Plzeň odjíždí v 16:12. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Plzeň?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 203,86 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Praha na Plzeň?
V průměru existuje 2 od Praha až po Plzeň.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Plzeň by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Plzeň je 1 h 15 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Plzeň?
Ano, mezi Praha a Plzeň je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Plzeň od vlak?
Cesta vlak od Praha k Plzeň vytváří emise CO2 5.87kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Plzeň

Podobné trasy

Další oblíbené trasy