Vlak Praha - Plzeň ceny od 203,86 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
203,86 Kč

Praha až Plzeň od vlak

Cesta z Praha do Plzeň za vlak je 83,83 km a trvá 2 h 51 min. Denně jede 3 spojů, přičemž první odjíždí v 5:13 a poslední v 16:12. Je možné cestovat z Praha na Plzeň pomocí vlak již za 203,86 Kč nebo až za 937,73 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 203,86 Kč.

Nejnižší cena203,86 Kč
Doba trvání cesty2 h 51 min
Připojení za den3
Nejnižší cena203,86 Kč
Nejvyšší cena937,73 Kč
První odjezd5:13
Poslední odjezd16:12
Vzdálenost83,83 km
OdjezdPraha
PříjezdPlzeň
NosičeRegioJet, Leo Express

Vlak Vstupenky od Prague do Pilsen

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Praha do Plzeň.

S virail můžete porovnávat ceny vlaků od Praha do Plzeň v mrknutí oka. To, co potřebujete, je jen vybrat datum, kdy jste v plánu odejít, a pokud chcete, třídit a filtrovat výsledky podle ceny a času. Chcete-li si objednat ideální cestu, bude virail vás přesměruje přímo na internetových stránkách poskytovatele, za mimořádně bezpečný nákup.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Plzeň?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Praha Plzeň z 203,86 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 611,35 Kč.

Vlaky od Praha do Plzeň: které firmy můžete cestovat s?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s , sloužící vlakové cesty mezi Praha a Plzeň.

Jak dlouho trvá, než od Praha do Plzeň a kdy vlaky odejít?

Bude trvat 2 h 51 min dosáhnout Plzeň. Nejdříve Vlak odjíždí Praha na 5:13, přičemž poslední z nich odchází na 16:12. S nejrychlejším připojením budete v Plzeň v 1 h 15 min, ale v průměru trvá 2 h 51 min. První vlak zamířil do Plzeň je 5:13, přičemž poslední z nich opustí Praha na 16:12.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Praha Plzeň?

Vlaky do Plzeň odejde z Prague, Hlavni nadrazi,Prague UAN Florenc,Praha Masarykovo nadrazi,Prague (Černý Most),Prague - Zličín,Praha Holesovice,Praha-Vysochany,Ruzyne International Airport,Praha Liben a dorazí PLZEN,Pilsen, Busbahnhof,Plzeň hl.n.,Plzeň (Divadlo Alfa).

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Pilsen

Levné vstupenky vlak od Praha do Plzeň
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Plzeň.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Plzeň, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Plzeň.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Pilsen

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 145,65 Kč do 716,08 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 80%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Plzeň

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Plzeň lze najít za cenu 246,98 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 274,64 Kč. Nejdražší lístek může stát až 313,96 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Plzeň vlakem

Pokud cestujete do Plzeň vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Plzeň

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Praha na Plzeň.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě RegioJet, Leo Express od Praha do Plzeň
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Plzeň pomocí train.
Vybavení RegioJet Leo Express
quiet_zone Tichá zóna check check
wifi WiFi check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check
luggage Zavazadlo check check
accessibility Přístupnost check check
food_and_drink Jídlo a pití check check
air_con Klimatizace check check
bicycle Jízdní kolo check check
sleeper_couchette Spáč cross check

Praha až Plzeň Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
5.87kg
Autobus
6.29kg
Let
16.77kg
Auto
13.41kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Plzeň vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Plzeň jsou 5.87kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Plzeň? Jízdou vlakem mezi Praha a Plzeň ušetříte 10.9kg emisí CO2 oproti letu, 0.42kg oproti autobusu a 7.54kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Plzeň?
Tiket vlak od Praha do Plzeň je 611,35 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 203,86 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Plzeň?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Plzeň, je 203,86 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Plzeň krát vlak?
Praha až Plzeň je 83,83 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Plzeň?
Praha až Plzeň je v průměru 2 h 51 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 15 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Plzeň?
Praha až Plzeň je pokryta operátory 2. Na Virail RegioJet, Leo Express, Czech Railways můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Plzeň?
Praha až Plzeň má průměrně 3 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Plzeň?
První vlak z Praha na Plzeň odlétá v 5:13. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Plzeň?
Nejnovější vlak z Praha na Plzeň odjíždí v 16:12. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Plzeň?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 203,86 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Praha na Plzeň?
V průměru existuje 2 od Praha až po Plzeň.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Plzeň by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Plzeň je 1 h 15 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Plzeň?
Ano, mezi Praha a Plzeň je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Plzeň od vlak?
Cesta vlak od Praha k Plzeň vytváří emise CO2 5.87kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Plzeň

Podobné trasy

Další oblíbené trasy