Vlak Liberec - Plzeň ceny od 896,08 Kč

28/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Liberec až Plzeň od vlak

Cesta z Liberec do Plzeň za vlak je 164,78 km a trvá 6 h 53 min. Denně jede 2 spojů, přičemž první odjíždí v 6:05 a poslední v 12:05. Je možné cestovat z Liberec na Plzeň pomocí vlak již za 896,08 Kč nebo až za 994,48 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 896,08 Kč.

Nejnižší cena896,08 Kč
Doba trvání cesty6 h 53 min
Připojení za den2
Nejnižší cena896,08 Kč
Nejvyšší cena994,48 Kč
První odjezd6:05
Poslední odjezd12:05
Vzdálenost164,78 km
OdjezdLiberec
PříjezdPlzeň
NosičeCzech Railways, Arriva

Vlak Vstupenky od Liberec do Pilsen

Datum odletu
úterý 28. kvě 2024

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Liberec do Plzeň.

Virail má kouzelnický trik, jak najít si levné jízdenky na vlak do Plzeň. Jen je třeba zadat Vámi požadovaná data a nastavit filtry pro odeslání a cena podle svých preferencí. Jakmile si vyberete ty nejlepší možnosti cestování pro vlak od Liberec do Plzeň, virail vás automaticky přesměruje na webové stránky poskytovatele k nákupu.

Kolik jsou jízdenky z Liberec Plzeň?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Liberec Plzeň také jen 896,08 Kč, zatímco průměrná cena 962,08 Kč.

Které firmy cestovat z Liberec Plzeň vlakem?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také sloužících vlakové cesty Liberec -. Plzeň

V kolik vlaků, které mají Plzeň dovolené a jak dlouho je cesta?

Bude trvat 6 h 53 min dosáhnout Plzeň. Nejdříve Vlak odjíždí Liberec na 6:05, přičemž poslední z nich odchází na 12:05. S nejrychlejším připojením budete v Plzeň v 5 h 53 min, ale v průměru trvá 6 h 53 min. První vlak zamířil do Plzeň je 6:05, přičemž poslední z nich opustí Liberec na 12:05.

Jaké jsou odletové a příletové stanice v Liberec a Plzeň?

Můžete jet vlakem do Plzeň na Liberec, Fügnerova-Blažkova,Liberec AN,Vesec u Liberce nádraží, která dorazí Plzeň (Divadlo Alfa),Plzeň hl.n.,PLZEN,Pilsen, Busbahnhof.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Liberec do Pilsen

Levné vstupenky vlak od Liberec do Plzeň
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Liberec do Plzeň.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Liberec do Plzeň, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Liberec na Plzeň.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Liberec až Pilsen

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Liberec do Plzeň

Nejlevnější vlakové jízdenky Liberec - Plzeň lze najít za cenu 246,98 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 274,64 Kč. Nejdražší lístek může stát až 313,96 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Plzeň vlakem

Pokud cestujete do Plzeň vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

České dráhy, často zkráceně ČD, jsou hlavním provozovatelem osobní a nákladní železniční dopravy v České republice. Společnost byla založena v roce 1993 po rozdělení bývalých Československých státních drah na samostatné subjekty. České dráhy provozují vnitrostátní i mezinárodní osobní vlakovou dopravu.

Typy vstupenek a zařízení od Liberec do Plzeň

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje Czech Railways při cestování z Liberec na Plzeň.

Standard / Second Class

Jízdenka druhé třídy Českých drah (ČD) zahrnuje standardní místa s přístupem k základnímu vybavení, jako je WC v každém vlaku a bezplatné Wi-Fi ve většině vlaků.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Premium / First Class

České dráhy (ČD) nabízejí první třídu s prostornějšími a pohodlnějšími sedadly, větším prostorem pro nohy a dalším vybavením.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Bezplatné Wi-Fi je dostupné všem cestujícím s různými datovými limity podle třídy a země. Zásady se mohou upravit tak, aby řídily náklady na roamingová data a optimalizovaly tak uživatelskou zkušenost.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
V ČR jsou elektrické zásuvky typu E se standardním napětím 230 V a frekvencí 50 Hz.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Zodpovídáte za přepravu jejich vlastních příručních zavazadel, a to buď jejich umístěním nad nebo pod sedadlo nebo na klín ve vlacích ČD. Pokud zavazadlo nepřesahuje rozměry 90 x 60 x 40 cm, je považováno za příruční zavazadlo, i když jej nelze uložit nad nebo pod sedadlo. Některé typy vlakových vozů mohou mít speciální přihrádky na příruční zavazadla. Je však zakázáno ukládat příruční zavazadla na sedadlech nebo v sociálních zařízeních vlaku. Přeprava příručních zavazadel ve vlacích ČD je naštěstí zdarma.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky jsou vhodné pro vozíčkáře a vyhovují cestujícím s omezenou schopností pohybu a orientace.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Jídelní vůz se může pochlubit rozmanitou nabídkou jídel a nápojů, která zajišťuje možnosti pro všechny. Tuto službu poskytují některé vlaky označené v jízdním řádu. Navíc pro ty na trasách jako Praha Ostrava, Praha Luhačovice, Hradec Králové, Cheb atd. přináší ČD Minibar občerstvení přímo k sedadlům. Tato mobilní služba nabízí položky jako káva, čaj a občerstvení. Minibar má sice omezenou kapacitu, ale jeho zásoby jsou často doplňovány na nástupních stanicích. Pro rychlé uchopení jsou na vybraných trasách k dispozici automaty na občerstvení od Delikomatu, které nabízejí nápoje a lahůdky, jako jsou tyčinky Horalky a Müsli.
air_con Klimatizace open icon close icon
Ve vybraných vlacích je k dispozici klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
K přepravě kola ve vlaku Českých drah (ČD) můžete využít buď službu nadrozměrných zavazadel, nebo úschovnu zavazadel během přepravní služby. Za tuto službu zaplatíte přepravné podle ujeté vzdálenosti a další jednorázový poplatek za uskladnění. V některých vlacích si můžete rezervovat místo pro kolo, zatímco v jiných je to nutné.
Služby na palubě Arriva od Liberec do Plzeň
Porovnejte služby na palubě při cestování z Liberec do Plzeň pomocí train.
Vybavení Arriva
quiet_zone Tichá zóna check
wifi WiFi check
power_sockets Elektrické zásuvky check
luggage Zavazadlo check
accessibility Přístupnost check
food_and_drink Jídlo a pití check
air_con Klimatizace check
bicycle Jízdní kolo check
sleeper_couchette Spáč check

Liberec až Plzeň Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
11.53kg
Autobus
12.36kg
Let
32.96kg
Auto
26.37kg
Jaké jsou emise CO2 pro Liberec až Plzeň vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Liberec a Plzeň jsou 11.53kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Liberec a Plzeň? Jízdou vlakem mezi Liberec a Plzeň ušetříte 21.43kg emisí CO2 oproti letu, 0.83kg oproti autobusu a 14.84kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Liberec do Plzeň?
Tiket vlak od Liberec do Plzeň je 962,08 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 896,08 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Liberec do Plzeň?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Liberec do Plzeň, je 896,08 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Liberec a Plzeň krát vlak?
Liberec až Plzeň je 164,78 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Liberec a Plzeň?
Liberec až Plzeň je v průměru 6 h 53 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 53 min.
Jaké společnosti působí od Liberec do Plzeň?
Liberec až Plzeň je pokryta operátory 1. Na Virail Czech Railways, Arriva můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Liberec na Plzeň?
Liberec až Plzeň má průměrně 2 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Liberec do Plzeň?
První vlak z Liberec na Plzeň odlétá v 6:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Liberec na Plzeň?
Nejnovější vlak z Liberec na Plzeň odjíždí v 12:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Liberec do Plzeň?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 896,08 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Liberec do Plzeň by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Liberec a Plzeň je 5 h 53 min.
Existuje přímé vlak z Liberec na Plzeň?
Ano, mezi Liberec a Plzeň je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Liberec až Plzeň od vlak?
Cesta vlak od Liberec k Plzeň vytváří emise CO2 11.53kg.

Přejděte na místní z Liberec

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Liberec

Mezinárodní trasy z Liberec a blízkých oblastí

Další destinace od Liberec

Hlavní trasy do stanice Plzeň

Podobné trasy

Další oblíbené trasy