Vlak Praha - Berlín ceny od 486,89 Kč

24/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes 1 461,15 Kč
Zítra 743,12 Kč
2 dny 1 217,58 Kč
3 dny 584,56 Kč

Praha až Berlín od vlak

Cesta z Praha do Berlín za vlak je 280,17 km a trvá 4 h 52 min. Denně jede 10 spojů, přičemž první odjíždí v 1:10 a poslední v 18:14. Je možné cestovat z Praha na Berlín pomocí vlak již za 486,89 Kč nebo až za 2 238,37 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 486,89 Kč.

Nejnižší cena486,89 Kč
Doba trvání cesty4 h 52 min
Připojení za den10
Nejnižší cena486,89 Kč
Nejvyšší cena2 238,37 Kč
První odjezd1:10
Poslední odjezd18:14
Vzdálenost280,17 km
OdjezdPraha
PříjezdBerlín
NosičeFlixTrain, DB - RegionalbahnVíce

Vlak Vstupenky od Prague do Berlin

Datum odletu
pondělí 24. čvn 2024

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Praha do Berlín.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Praha do Berlín. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik jsou jízdenky z Praha Berlín?

V průměru jízdenky z Praha Berlín nákladů 997,64 Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 486,89 Kč.

Které firmy cestovat z Praha Berlín vlakem?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také sloužících vlakové cesty Praha -. Berlín

Jak dlouho bude trvat, než vás z Praha Berlín vlakem a kdy vlaky odejít?

Bude trvat 4 h 52 min dosáhnout Berlín. Nejdříve Vlak odjíždí Praha na 1:10, přičemž poslední z nich odchází na 18:14. S nejrychlejším připojením budete v Berlín v 4 h 26 min, ale v průměru trvá 4 h 52 min. První vlak zamířil do Berlín je 1:10, přičemž poslední z nich opustí Praha na 18:14.

Které stanice slouží k železniční trati Praha - Berlín?

Vlaky do Berlín může odejít z Praha Holesovice,Prague - Zličín,Prague, Hlavni nadrazi,Praha Liben,Prague (Černý Most),Ruzyne International Airport,Praha-Vysochany,Prague UAN Florenc,Praha Masarykovo nadrazi a dospět Berlin Zoologischer Garten (S),Berlin, Ostbahnhof,Berlin Potsdamer Platz (S),Berlin Ostkreuz station,Berlin Friedrichstraße,Berlin Tegel Airport, TXL,Berlin, Alexanderplatz,Berlin Hbf (tief),Berlin - Spandau,Berlin, ZOB.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Berlin

Levné vstupenky vlak od Praha do Berlín
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Berlín.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Berlín, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Berlín.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Berlin

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 479,58 Kč do 1 412,92 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 66%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Berlín

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Berlín lze najít za cenu 571,16 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 771,70 Kč. Nejdražší lístek může stát až 907,28 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Berlín vlakem

Pokud cestujete do Berlín vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Vlaky Eurocity (EC) jsou speciálně navrženy pro cestování na krátké a dlouhé vzdálenosti a spojují velká města v různých evropských zemích v rámci rozsáhlé mezinárodní vlakové dopravy. Vlaky Eurocity (EC) provozuje řada národních železničních společností po celé Evropě, včetně Deutsche Bahn (Německo), SNCF (Francie), Trenitalia (Itálie), SBB (Švýcarsko) a ÖBB (Rakousko). Služba Eurocity (EC) nabízí pravidelné jízdní řády a pohodlné spojení mezi významnými městy, jako je Paříž, Berlín, Milán a Vídeň.

Flixtrain je evropská nízkonákladová osobní železniční služba, která nabízí cenově dostupné a pohodlné cestování vlakem do různých destinací po celém Německu. Vlastní a provozuje ji FlixMobility, mateřská společnost FlixBus, což je oblíbená autobusová doprava v Evropě. Flixtrain jezdí na několika trasách, mimo jiné z Berlína do Stuttgartu, Berlína do Kolína nad Rýnem a Hamburku do Kolína nad Rýnem.

Regionalbahn je typ vlakové dopravy v Německu, která funguje na regionálních trasách a spojuje menší města s většími. Tyto vlaky jsou obvykle pomalejší než meziměstské vlaky, ale mají více zastávek a jsou cenově dostupnější. Vlaky Regionalbahn provozují různé společnosti, včetně Deutsche Bahn, a nabízejí jednodenní a vícedenní jízdenky. Vlaky často využívají dojíždějící a turisté, kteří chtějí poznávat venkov a menší města.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Berlín

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje EuroCity a FlixTrain při cestování z Praha na Berlín.

Second Class

S vlaky Eurocity Deutsche Bahn vám jízdenka druhé třídy zaručí cenově dostupnější cestu. Během cesty máte přístup k základním zařízením, jako jsou elektrické zásuvky, klimatizace a barový vozík.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Pokud si přejete pozvednout svůj zážitek z cestování na klidnějším místě s doplňkovými službami, jako jsou nastavitelná sedadla, více místa pro nohy, cateringové služby a výběr sedadel, můžete se rozhodnout pro jízdenky první třídou ve vlacích Eurocity Deutsche Bahn.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka na FlixTrain je běžná jízdenka / jízdenka druhé třídy. Standardní jízdenka Flixtrain vám nabízí pohodlné sedadlo, zaručenou Wi-Fi, přístup k elektrickým zásuvkám a jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo s omezením velikosti.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn postupně přidává do svých EC vlaků bezplatnou WiFi.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
EC vlaky DB obsahují nedávno aktualizované vozy vybavené elektrickými zásuvkami.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích DB Eurocity si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility pomáhá při nastupování, vystupování a přestupu vlakem. Zaměstnanci jsou navíc připraveni řešit jakékoli dotazy nebo poskytnout podporu pro zajištění hladké cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích EC můžete povečeřet v palubní restauraci nebo si dát něco rychlého z bistra. Cestující první třídy dostanou na svém sedadle jídlo zdarma. DB nabízí rozmanité možnosti stravování z místních zdrojů, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
EC vlaky DB se nyní mohou pochlubit modernizovanými vozy s klimatizací.
wifi WiFi open icon close icon
Připojte se bez námahy na FlixTrain a užijte si bezplatné Wi-Fi, ať už doháníte práci, chatujete nebo prostě jen prohlížíte.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Udržujte svá zařízení nabitá a připravená. Sedadla FlixTrain jsou vybavena napájecími zásuvkami a zásuvkami USB.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Pro vaši bezpečnost a pohodlí všech na palubě vám FlixBus umožňuje vzít si s sebou jedno příruční zavazadlo, které by se mělo vejít pod sedadlo nebo do přihrádky nad hlavou. Máte také povoleno jedno odbavené zavazadlo, ale ujistěte se, že jej můžete naložit a vyložit sami a uložit v prostoru nad hlavou nebo pod sedadlem. Ujistěte se, že vaše zavazadlo není objemné nebo nepředstavuje riziko pro ostatní. Pamatujte, že je na vás, abyste měli během cesty přehled o svých věcech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
FlixTrain upřednostňuje pohodlí pro všechny. Cestující, kteří mají problémy s mobilitou, si mohou rezervovat vyhrazená místa a využít bezplatnou přepravu skládacích invalidních vozíků a pomůcek pro mobilitu. Obraťte se na FlixTrain pro jakoukoli potřebnou pomoc.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
I když FlixTrain nenabízí palubní stravování, můžete si vzít s sebou vlastní občerstvení a nápoje.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
S FlixTrain si můžete zabalit další zavazadlo, ale je dobré si ho zarezervovat včas, protože kapacita vlaku je omezená. Máte sportovní vybavení nebo velký hudební nástroj? Jsou také vítáni, i když může být účtován příplatek. Pokud jedete na kole, můžete své kolo zaparkovat na konkrétních místech za pouhých 9 EUR, ale ujistěte se, že má standardní velikost a neobsahuje další příslušenství. Nezapomeňte si včas rezervovat místo pro své kolo, protože místo se rychle plní
Služby na palubě FlixTrain, DB - Regionalbahn, EuroCity od Praha do Berlín
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Berlín pomocí train.
Vybavení FlixTrain DB - Regionalbahn EuroCity FlixBus
quiet_zone Tichá zóna check check check cross
wifi WiFi check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check
luggage Zavazadlo check check check check
accessibility Přístupnost check check check cross
food_and_drink Jídlo a pití check check check check
air_con Klimatizace check check check check
bicycle Jízdní kolo check check check cross
sleeper_couchette Spáč check check check cross

Praha až Berlín Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
19.61kg
Autobus
21.01kg
Let
56.03kg
Auto
44.83kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Berlín vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Berlín jsou 19.61kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Berlín? Jízdou vlakem mezi Praha a Berlín ušetříte 36.42kg emisí CO2 oproti letu, 1.4kg oproti autobusu a 25.22kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Berlín?
Tiket vlak od Praha do Berlín je 997,64 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 486,89 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Berlín?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Berlín, je 486,89 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Berlín krát vlak?
Praha až Berlín je 280,17 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Berlín?
Praha až Berlín je v průměru 4 h 52 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 26 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Berlín?
Praha až Berlín je pokryta operátory 4. Na Virail FlixTrain, DB - Regionalbahn, EuroCity, European Sleeper, FlixBus můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Berlín?
Praha až Berlín má průměrně 10 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Berlín?
První vlak z Praha na Berlín odlétá v 1:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Berlín?
Nejnovější vlak z Praha na Berlín odjíždí v 18:14. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Berlín?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 486,89 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Praha na Berlín?
V průměru existuje 3 od Praha až po Berlín.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Berlín by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Berlín je 4 h 26 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Berlín?
Ano, mezi Praha a Berlín je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Berlín od vlak?
Cesta vlak od Praha k Berlín vytváří emise CO2 19.61kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Berlín

Podobné trasy

Další oblíbené trasy