Vlak Praha - Berlín ceny od 480,55Kč

Začínat od
480,55Kč
Objevit

Praha až Berlín od vlak

Cesta z Praha do Berlín za vlak je 279,8 km a trvá 4 hod 21 min. Denně jede 30 spojů, přičemž první odjíždí v 01:26 a poslední v 00:25. Je možné cestovat z Praha na Berlín pomocí vlak již za 480,55Kč nebo až za 2 830,23Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 480,55Kč.

Nejlepší cena 480,55Kč
Doba trvání cesty 4 hod 21 min
Připojení za den 30
Nejnižší cena 480,55Kč
Nejvyšší cena 2 830,23Kč
První odjezd 01:26
Poslední odjezd 00:25
Vzdálenost 279,8 km
Odjezd Praha
Příjezd Berlín
Nosiče DB - InterCity Express (ICE), DB - Flughafen-Express (FEX),

Vlak Vstupenky od Praha do Berlín

  Sep 27
  801,33Kč
  24°
  Sep 28
  728,26Kč
  24°
  Sep 29
  1 069,25Kč
  25°
  Sep 30
  845,42Kč
  21°
  Oct 01
  845,42Kč
  19°
  Oct 02
  845,42Kč
  22°
  Oct 03
  845,42Kč
  21°
  Oct 04
  509,05Kč
  17°
  Oct 05
  728,26Kč
  18°
  Oct 06
  560,20Kč
  21°
  Oct 07
  534,63Kč
  19°
  Oct 08
  509,05Kč
  23°
  Oct 09
  509,05Kč
  24°
  Oct 10
  509,05Kč
  24°
  Oct 11
  509,05Kč
  18°
Departure date
Wednesday,Sep 27 2023
24°

S virail nejlevnější jízdenky na vlak od Praha do Berlín.

S virail můžete porovnávat ceny vlaků od Praha do Berlín v mrknutí oka. To, co potřebujete, je jen vybrat datum, kdy jste v plánu odejít, a pokud chcete, třídit a filtrovat výsledky podle ceny a času. Chcete-li si objednat ideální cestu, bude virail vás přesměruje přímo na internetových stránkách poskytovatele, za mimořádně bezpečný nákup.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Berlín?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Praha Berlín z 437,93Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 830,56Kč.

Které železniční společnosti nabízejí spojení vlakem z Praha Berlín?

Se dostat do Berlín vlakem, můžete se spolehnout na Deutsche Bahn, Bahn, Eurocity, Railjet, Czechrailt, jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

Deutsche Bahn je německá národní podnik. To se týká nejen národní a mezinárodní dálkové trasy do sousedních zemí, ale i regionální, lokální a příměstskou dopravu.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Praha do Berlín

 
Sep 27
Středa
24°
801,33Kč
484,70Kč
Další
Sep 28
Čtvrtek
24°
728,26Kč
560,20Kč
Další
Sep 29
Pátek
25°
1 069,25Kč
560,20Kč
548,02Kč
Sep 30
Sobota
21°
845,42Kč
560,20Kč
Další
Oct 01
Neděle
19°
845,42Kč
560,20Kč
Další
Oct 02
Pondělí
22°
845,42Kč
560,20Kč
Další
Oct 03
Úterý
21°
845,42Kč
560,20Kč
Další
Levné vstupenky od Praha do Berlín
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Berlín.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Berlín, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Berlín.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Praha až Berlín

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 476Kč do 1 088Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 56%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Berlín

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Berlín lze najít za cenu 489Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 678Kč. Nejdražší lístek může stát až 775Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Berlín vlakem

Pokud cestujete do Berlín vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Flixtrain je evropská nízkonákladová osobní železniční služba, která nabízí cenově dostupné a pohodlné cestování vlakem do různých destinací po celém Německu. Vlastní a provozuje ji FlixMobility, mateřská společnost FlixBus, což je oblíbená autobusová doprava v Evropě. Flixtrain jezdí na několika trasách, mimo jiné z Berlína do Stuttgartu, Berlína do Kolína nad Rýnem a Hamburku do Kolína nad Rýnem.

ÖBB Railjet je vysokorychlostní vlak provozovaný Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB). Spojuje velká rakouská města s místy v Maďarsku, Německu, Švýcarsku a České republice. Super Sparpreis, Sparpreis a Flexpreis jsou varianty jízdného, které určují flexibilitu jízdenky a související náklady, a Standard, First a Business jsou úrovně služeb a komfortu nabízené ve vlaku.

Arriva je nadnárodní dopravní společnost, která provozuje autobusovou, vlakovou, tramvajovou a vodní autobusovou dopravu po celé Evropě. Arriva je dopravní společnost působící ve Spojeném království a pevninské Evropě. Společnost byla založena v roce 1938 v Sunderlandu v Anglii a od té doby se rozrostla a stala se jedním z největších dopravních operátorů v Evropě. Vlastníkem společnosti Arriva je německá národní železniční společnost Deutsche Bahn. Ve Spojeném království poskytují autobusové a železniční služby, včetně ikonických červených dvoupatrových autobusů v Londýně. Vybudovali si také silné tržní pozice v zemích jako Dánsko, Švédsko, Česká republika a Nizozemsko.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Berlín

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje EuroCity, FlixTrain a Railjet při cestování z Praha na Berlín.

Second Class

S vlaky Eurocity Deutsche Bahn vám jízdenka druhé třídy zaručí cenově dostupnější cestu. Během cesty máte přístup k základním zařízením, jako jsou elektrické zásuvky, klimatizace a barový vozík.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

Pokud si přejete pozvednout svůj zážitek z cestování na klidnějším místě s doplňkovými službami, jako jsou nastavitelná sedadla, více místa pro nohy, cateringové služby a výběr sedadel, můžete se rozhodnout pro jízdenky první třídou ve vlacích Eurocity Deutsche Bahn.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka na FlixTrain je běžná jízdenka / jízdenka druhé třídy. Standardní jízdenka Flixtrain vám nabízí pohodlné sedadlo, zaručenou Wi-Fi, přístup k elektrickým zásuvkám a jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo s omezením velikosti.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jízdní kolo

Economy Class

Ekonomická třída nabízí otevřená sedadla s elektrickými zásuvkami a poličkami na zavazadla.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

První třída obsahuje sklápěcí kožená sedadla, stolky, elektrické zásuvky a možnost objednat si jídlo a pití.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Business Class

Business třída nabízí ještě pohodlnější sezení, bezplatný welcome drink a možnost objednat si jídlo a nápoje z menu restaurace, ale je k dispozici pouze na vybraných trasách a za příplatek.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Second Class

Druhá třída Deutshce Bahn zajišťuje pohodlnou cestu se standardním uspořádáním sedadel s bezplatným Wi-Fi, zásuvkou a. Cestující druhé třídy si mohou koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu nebo restauračního vozu.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

Cestování první třídou s Deutsche Bahn poskytuje luxusní zážitek s pohodlnými sedadly a mnoha vymoženostmi, jako je prostorné sezení s personalizovanou službou na sedadle a exkluzivní přístup do salonku na hlavních nádražích. Cestující první třídy si mohou nechat doručit objednávky na svá místa, ale pokud nechcete čekat, můžete se navečeřet i v restauračním voze nebo si koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Second Class

Ve vlacích SBB Intercity je kromě základního vybavení pro jízdenku druhé třídy k dispozici rodinná zóna speciálně navržená tak, aby nabídla pohodlí rodinám s dětmi. Pokud dostanete během cesty hlad, můžete si pochutnat na chutných jídlech v restauračním voze.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

V první třídě SBB Intercity můžete těžit z osobní elektrické zásuvky, pohodlnějších sedadel a většího zavazadlového prostoru. Některé IC vlaky také nabízejí klidné zóny a obchodní zóny.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Služby na palubě DB - InterCity Express (ICE), FlixTrain a DB - Regionalbahn od Praha do Berlín
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Berlín pomocí vlak.
Vybavení DB - InterCity Express (ICE) FlixTrain DB - Regionalbahn Ostdeutsche Eisenbahn Arriva Railjet FlixBus DB - Intercity EuroCity DB - Regional Express
Tichá zóna
WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Spáč

Praha až Berlín Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
2.6kg
Autobus
16.9kg
Let
676.5kg
Auto
65.2kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Berlín vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Berlín jsou 2.6kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Berlín? Jízdou vlakem mezi Praha a Berlín ušetříte 673.9kg emisí CO2 oproti letu, 14.4kg oproti autobusu a 62.7kg oproti autu.

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Berlín?
Tiket vlak od Praha do Berlín je 1 173,01Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 480,55Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Berlín?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Berlín, je 480,55Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Berlín krát vlak?
Praha až Berlín je 279,8 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Berlín?
Praha až Berlín je v průměru 7 hod 30 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 hod 21 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Berlín?
Praha až Berlín je pokryta operátory 12. Na Virail DB - InterCity Express (ICE), DB - Flughafen-Express (FEX), FlixTrain, DB - Regionalbahn, Ostdeutsche Eisenbahn, Arriva, Railjet, FlixBus, DB - Intercity, Trilex - Die Länderbahn, EuroCity, DB - Regional Express můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Berlín?
Praha až Berlín má průměrně 30 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Berlín?
První vlak z Praha na Berlín odlétá v 01:26. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Berlín?
Nejnovější vlak z Praha na Berlín odjíždí v 00:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Berlín?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 480,55Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Praha na Berlín?
Existují stanice 5, ze kterých se můžete odchýlit od Praha a přejít na Berlín. Můžete přejít od Praha, Nádraží Holešovice, Praha Hl.n., Praha-holesovice, Praha Hlavní Nádraží, Praha, Úan Florenc a můžete dorazit na Berlin Ostbahnhof, Berlin, Hbf, Berlin Südkreuz, Berlin-spandau, Berlin-lichtenberg, Berlin Gesundbrunnen, Berlín Hl. Vlak. Nádr..
Kolik přímých připojení jde z Praha na Berlín?
V průměru existuje 5 od Praha až po Berlín.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Berlín by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Berlín je 4 hod 21 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Berlín?
Ano, mezi Praha a Berlín je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Berlín od vlak?
Cesta vlak od Praha k Berlín vytváří emise CO2 2.6kg.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte nejnovější zprávy, aktualizace produktů a exkluzivní akce přímo do vaší schránky

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Berlín

Podobné trasy

Další oblíbené trasy