Vlak Praha - Ústí nad Labem ceny od 214,34 Kč

Začínat od
214,34 Kč
Objevit

Praha až Ústí nad Labem od vlak

Cesta z Praha do Ústí nad Labem za vlak je 69,46 km a trvá 3 h 20 min. Denně jede 5 spojů, přičemž první odjíždí v 5:16 a poslední v 19:45. Je možné cestovat z Praha na Ústí nad Labem pomocí vlak již za 214,34 Kč nebo až za 749,45 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 214,34 Kč.

Nejnižší cena214,34 Kč
Doba trvání cesty3 h 20 min
Připojení za den5
Nejnižší cena214,34 Kč
Nejvyšší cena749,45 Kč
První odjezd5:16
Poslední odjezd19:45
Vzdálenost69,46 km
OdjezdPraha
PříjezdÚstí nad Labem
NosičeCzech Railways

Vlak Vstupenky od Prague do Ústí nad Labem

Datum odletu
pondělí 11. pro 2023

Nejlepší nabídky na vlak z Praha Ústí nad Labem na virail.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Kolik stojí lístky od Praha do Ústí nad Labem nízkonákladové vlak?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Praha Ústí nad Labem z 214,34 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 319,56 Kč.

Vlaky od Praha do Ústí nad Labem: které firmy můžete cestovat s?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s , sloužící vlakové cesty mezi Praha a Ústí nad Labem.

V kolik vlaků, které mají Ústí nad Labem dovolené a jak dlouho je cesta?

Bude trvat 3 h 20 min dosáhnout Ústí nad Labem. Nejdříve Vlak odjíždí Praha na 5:16, přičemž poslední z nich odchází na 19:45. S nejrychlejším připojením budete v Ústí nad Labem v 1 h 12 min, ale v průměru trvá 3 h 20 min. První vlak zamířil do Ústí nad Labem je 5:16, přičemž poslední z nich opustí Praha na 19:45.

Které stanice se vlaky do Ústí nad Labem odejít z?

Vlaky opustit Praha a dospět .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Ústí nad Labem

Levné vstupenky vlak od Praha do Ústí nad Labem
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Ústí nad Labem.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Ústí nad Labem, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Ústí nad Labem.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Ústí nad Labem

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 219,21 Kč do 316,39 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 31%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Ústí nad Labem

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Ústí nad Labem lze najít za cenu 209,47 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 258,34 Kč. Nejdražší lístek může stát až 280,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Ústí nad Labem vlakem

Pokud cestujete do Ústí nad Labem vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

České dráhy, často zkráceně ČD, jsou hlavním provozovatelem osobní a nákladní železniční dopravy v České republice. Společnost byla založena v roce 1993 po rozdělení bývalých Československých státních drah na samostatné subjekty. České dráhy provozují vnitrostátní i mezinárodní osobní vlakovou dopravu.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Ústí nad Labem

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje Czech Railways při cestování z Praha na Ústí nad Labem.

Standard / Second Class

Jízdenka druhé třídy Českých drah (ČD) zahrnuje standardní místa s přístupem k základnímu vybavení, jako je WC v každém vlaku a bezplatné Wi-Fi ve většině vlaků.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Premium / First Class

České dráhy (ČD) nabízejí první třídu s prostornějšími a pohodlnějšími sedadly, větším prostorem pro nohy a dalším vybavením.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Bezplatné Wi-Fi je dostupné všem cestujícím s různými datovými limity podle třídy a země. Zásady se mohou upravit tak, aby řídily náklady na roamingová data a optimalizovaly tak uživatelskou zkušenost.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
V ČR jsou elektrické zásuvky typu E se standardním napětím 230 V a frekvencí 50 Hz.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Zodpovídáte za přepravu jejich vlastních příručních zavazadel, a to buď jejich umístěním nad nebo pod sedadlo nebo na klín ve vlacích ČD. Pokud zavazadlo nepřesahuje rozměry 90 x 60 x 40 cm, je považováno za příruční zavazadlo, i když jej nelze uložit nad nebo pod sedadlo. Některé typy vlakových vozů mohou mít speciální přihrádky na příruční zavazadla. Je však zakázáno ukládat příruční zavazadla na sedadlech nebo v sociálních zařízeních vlaku. Přeprava příručních zavazadel ve vlacích ČD je naštěstí zdarma.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky jsou vhodné pro vozíčkáře a vyhovují cestujícím s omezenou schopností pohybu a orientace.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Jídelní vůz se může pochlubit rozmanitou nabídkou jídel a nápojů, která zajišťuje možnosti pro všechny. Tuto službu poskytují některé vlaky označené v jízdním řádu. Navíc pro ty na trasách jako Praha Ostrava, Praha Luhačovice, Hradec Králové, Cheb atd. přináší ČD Minibar občerstvení přímo k sedadlům. Tato mobilní služba nabízí položky jako káva, čaj a občerstvení. Minibar má sice omezenou kapacitu, ale jeho zásoby jsou často doplňovány na nástupních stanicích. Pro rychlé uchopení jsou na vybraných trasách k dispozici automaty na občerstvení od Delikomatu, které nabízejí nápoje a lahůdky, jako jsou tyčinky Horalky a Müsli.
air_con Klimatizace open icon close icon
Ve vybraných vlacích je k dispozici klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
K přepravě kola ve vlaku Českých drah (ČD) můžete využít buď službu nadrozměrných zavazadel, nebo úschovnu zavazadel během přepravní služby. Za tuto službu zaplatíte přepravné podle ujeté vzdálenosti a další jednorázový poplatek za uskladnění. V některých vlacích si můžete rezervovat místo pro kolo, zatímco v jiných je to nutné.
Služby na palubě RegioJet od Praha do Ústí nad Labem
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Ústí nad Labem pomocí train.
Vybavení RegioJet
quiet_zone Tichá zóna check
wifi WiFi check
power_sockets Elektrické zásuvky check
luggage Zavazadlo check
accessibility Přístupnost check
food_and_drink Jídlo a pití check
air_con Klimatizace check
bicycle Jízdní kolo check

Praha až Ústí nad Labem Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
4.86kg
Autobus
5.21kg
Let
13.89kg
Auto
11.11kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Ústí nad Labem vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Ústí nad Labem jsou 4.86kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Ústí nad Labem? Jízdou vlakem mezi Praha a Ústí nad Labem ušetříte 9.03kg emisí CO2 oproti letu, 0.35kg oproti autobusu a 6.25kg oproti autu.

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Ústí nad Labem?
Tiket vlak od Praha do Ústí nad Labem je 319,56 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 214,34 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Ústí nad Labem?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Ústí nad Labem, je 214,34 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Ústí nad Labem krát vlak?
Praha až Ústí nad Labem je 69,46 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Ústí nad Labem?
Praha až Ústí nad Labem je v průměru 3 h 20 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 12 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Ústí nad Labem?
Praha až Ústí nad Labem je pokryta operátory 1. Na Virail Czech Railways, RegioJet můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Ústí nad Labem?
Praha až Ústí nad Labem má průměrně 5 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Ústí nad Labem?
První vlak z Praha na Ústí nad Labem odlétá v 5:16. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Ústí nad Labem?
Nejnovější vlak z Praha na Ústí nad Labem odjíždí v 19:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Ústí nad Labem?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 214,34 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Praha na Ústí nad Labem?
V průměru existuje 1 od Praha až po Ústí nad Labem.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Ústí nad Labem by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Ústí nad Labem je 1 h 12 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Ústí nad Labem?
Ano, mezi Praha a Ústí nad Labem je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Ústí nad Labem od vlak?
Cesta vlak od Praha k Ústí nad Labem vytváří emise CO2 4.86kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Ústí nad Labem

Podobné trasy

Další oblíbené trasy