Vlak Ústí nad Labem - Praha ceny od 214,34 Kč

25/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Ústí nad Labem až Praha od vlak

Cesta z Ústí nad Labem do Praha za vlak je 69,46 km a trvá 4 h 42 min. Denně jede 14 spojů, přičemž první odjíždí v 4:40 a poslední v 18:52. Je možné cestovat z Ústí nad Labem na Praha pomocí vlak již za 214,34 Kč nebo až za 12 764,79 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 214,34 Kč.

Nejnižší cena214,34 Kč
Doba trvání cesty4 h 42 min
Připojení za den14
Nejnižší cena214,34 Kč
Nejvyšší cena12 764,79 Kč
První odjezd4:40
Poslední odjezd18:52
Vzdálenost69,46 km
OdjezdÚstí nad Labem
PříjezdPraha
NosičeCzech Railways, Air SerbiaVíce

Vlak Vstupenky od Ústí nad Labem do Prague

Datum odletu
úterý 25. čvn 2024

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Ústí nad Labem do Praha.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Ústí nad Labem do Praha. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Ústí nad Labem Praha?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Ústí nad Labem Praha z 214,34 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 918,24 Kč.

Vlaky od Ústí nad Labem do Praha: které firmy můžete cestovat s?

Mezi všemi našimi partnery, najdete také poskytuje vlakové spojení mezi Ústí nad Labem a Praha.

Jak dlouho trvá, než od Ústí nad Labem do Praha a kdy vlaky odejít?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Ústí nad Labem a Praha vzít 4 h 42 min. První vlak odjíždí v 4:40, přičemž poslední z nich je v 18:52 V průměru trvá 4 h 42 min se dostat do Praha vlakem, ale budete potřebovat 1 h 16 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 4:40, přičemž poslední z nich opustí Ústí nad Labem na 18:52.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Praha a kam se lze dostat?

Vlaky do Praha může odejít z Usti nad Labem zapad,Usti nad Labem hlavní nádraží,Usti nad Labem Mala Hradebni a dospět Praha Holesovice,Prague - Zličín,Prague, Hlavni nadrazi,Praha Liben,Prague (Černý Most),Ruzyne International Airport,Praha-Vysochany,Prague UAN Florenc,Praha Masarykovo nadrazi.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Ústí nad Labem do Prague

Levné vstupenky vlak od Ústí nad Labem do Praha
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Ústí nad Labem do Praha.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Ústí nad Labem do Praha, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Ústí nad Labem na Praha.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Ústí nad Labem až Prague

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 214,34 Kč do 303,73 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 29%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Ústí nad Labem do Praha

Nejlevnější vlakové jízdenky Ústí nad Labem - Praha lze najít za cenu 246,98 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 279,35 Kč. Nejdražší lístek může stát až 333,20 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Praha vlakem

Pokud cestujete do Praha vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

ÖBB je zkratka pro Österreichische Bundesbahnen, což jsou rakouské spolkové dráhy. ÖBB provozuje osobní vlakovou dopravu po celém Rakousku i mimo něj, se spojením do sousedních zemí, jako je Německo, Švýcarsko, Itálie a Česká republika. ÖBB je známá svými kvalitními službami, moderními vlaky a rozsáhlou železniční sítí.

České dráhy, často zkráceně ČD, jsou hlavním provozovatelem osobní a nákladní železniční dopravy v České republice. Společnost byla založena v roce 1993 po rozdělení bývalých Československých státních drah na samostatné subjekty. České dráhy provozují vnitrostátní i mezinárodní osobní vlakovou dopravu.

Typy vstupenek a zařízení od Ústí nad Labem do Praha

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje Czech Railways při cestování z Ústí nad Labem na Praha.

Standard / Second Class

Jízdenka druhé třídy Českých drah (ČD) zahrnuje standardní místa s přístupem k základnímu vybavení, jako je WC v každém vlaku a bezplatné Wi-Fi ve většině vlaků.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Premium / First Class

České dráhy (ČD) nabízejí první třídu s prostornějšími a pohodlnějšími sedadly, větším prostorem pro nohy a dalším vybavením.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Bezplatné Wi-Fi je dostupné všem cestujícím s různými datovými limity podle třídy a země. Zásady se mohou upravit tak, aby řídily náklady na roamingová data a optimalizovaly tak uživatelskou zkušenost.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
V ČR jsou elektrické zásuvky typu E se standardním napětím 230 V a frekvencí 50 Hz.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Zodpovídáte za přepravu jejich vlastních příručních zavazadel, a to buď jejich umístěním nad nebo pod sedadlo nebo na klín ve vlacích ČD. Pokud zavazadlo nepřesahuje rozměry 90 x 60 x 40 cm, je považováno za příruční zavazadlo, i když jej nelze uložit nad nebo pod sedadlo. Některé typy vlakových vozů mohou mít speciální přihrádky na příruční zavazadla. Je však zakázáno ukládat příruční zavazadla na sedadlech nebo v sociálních zařízeních vlaku. Přeprava příručních zavazadel ve vlacích ČD je naštěstí zdarma.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky jsou vhodné pro vozíčkáře a vyhovují cestujícím s omezenou schopností pohybu a orientace.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Jídelní vůz se může pochlubit rozmanitou nabídkou jídel a nápojů, která zajišťuje možnosti pro všechny. Tuto službu poskytují některé vlaky označené v jízdním řádu. Navíc pro ty na trasách jako Praha Ostrava, Praha Luhačovice, Hradec Králové, Cheb atd. přináší ČD Minibar občerstvení přímo k sedadlům. Tato mobilní služba nabízí položky jako káva, čaj a občerstvení. Minibar má sice omezenou kapacitu, ale jeho zásoby jsou často doplňovány na nástupních stanicích. Pro rychlé uchopení jsou na vybraných trasách k dispozici automaty na občerstvení od Delikomatu, které nabízejí nápoje a lahůdky, jako jsou tyčinky Horalky a Müsli.
air_con Klimatizace open icon close icon
Ve vybraných vlacích je k dispozici klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
K přepravě kola ve vlaku Českých drah (ČD) můžete využít buď službu nadrozměrných zavazadel, nebo úschovnu zavazadel během přepravní služby. Za tuto službu zaplatíte přepravné podle ujeté vzdálenosti a další jednorázový poplatek za uskladnění. V některých vlacích si můžete rezervovat místo pro kolo, zatímco v jiných je to nutné.
Služby na palubě Air Serbia, Austrian Airlines, ÖBB od Ústí nad Labem do Praha
Porovnejte služby na palubě při cestování z Ústí nad Labem do Praha pomocí train.
Vybavení Air Serbia Austrian Airlines ÖBB RegioJet
wifi WiFi check check check check
luggage Zavazadlo check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check
quiet_zone Tichá zóna cross cross check check
power_sockets Elektrické zásuvky cross cross check check
accessibility Přístupnost cross cross check check
air_con Klimatizace cross cross check check
bicycle Jízdní kolo cross cross check check
sleeper_couchette Spáč cross cross check cross

Ústí nad Labem až Praha Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
4.86kg
Autobus
5.21kg
Let
13.89kg
Auto
11.11kg
Jaké jsou emise CO2 pro Ústí nad Labem až Praha vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Ústí nad Labem a Praha jsou 4.86kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Ústí nad Labem a Praha? Jízdou vlakem mezi Ústí nad Labem a Praha ušetříte 9.03kg emisí CO2 oproti letu, 0.35kg oproti autobusu a 6.25kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Ústí nad Labem do Praha?
Tiket vlak od Ústí nad Labem do Praha je 918,24 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 214,34 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Ústí nad Labem do Praha?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Ústí nad Labem do Praha, je 214,34 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Ústí nad Labem a Praha krát vlak?
Ústí nad Labem až Praha je 69,46 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Ústí nad Labem a Praha?
Ústí nad Labem až Praha je v průměru 4 h 42 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 16 min.
Jaké společnosti působí od Ústí nad Labem do Praha?
Ústí nad Labem až Praha je pokryta operátory 4. Na Virail Czech Railways, Air Serbia, Austrian Airlines, ÖBB, RegioJet můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Ústí nad Labem na Praha?
Ústí nad Labem až Praha má průměrně 14 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Ústí nad Labem do Praha?
První vlak z Ústí nad Labem na Praha odlétá v 4:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Ústí nad Labem na Praha?
Nejnovější vlak z Ústí nad Labem na Praha odjíždí v 18:52. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Ústí nad Labem do Praha?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 214,34 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Ústí nad Labem na Praha?
V průměru existuje 3 od Ústí nad Labem až po Praha.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Ústí nad Labem do Praha by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Ústí nad Labem a Praha je 1 h 16 min.
Existuje přímé vlak z Ústí nad Labem na Praha?
Ano, mezi Ústí nad Labem a Praha je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Ústí nad Labem až Praha od vlak?
Cesta vlak od Ústí nad Labem k Praha vytváří emise CO2 4.86kg.

Přejděte na místní z Ústí nad Labem

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Ústí nad Labem

Mezinárodní trasy z Ústí nad Labem a blízkých oblastí

Další destinace od Ústí nad Labem

Hlavní trasy do stanice Praha

Podobné trasy

Další oblíbené trasy