Vlak Ústí nad Labem - Praha ceny od 214,34Kč

Začínat od
214,34Kč
Objevit

Ústí nad Labem až Praha od vlak

Cesta z Ústí nad Labem do Praha za vlak je 69,4 km a trvá 1 hod 16 min. Denně jede 14 spojů, přičemž první odjíždí v 05:40 a poslední v 19:52. Je možné cestovat z Ústí nad Labem na Praha pomocí vlak již za 214,34Kč nebo až za 12 764,79Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 214,34Kč.

Nejlepší cena 214,34Kč
Doba trvání cesty 1 hod 16 min
Připojení za den 14
Nejnižší cena 214,34Kč
Nejvyšší cena 12 764,79Kč
První odjezd 05:40
Poslední odjezd 19:52
Vzdálenost 69,4 km
Odjezd Ústí nad Labem
Příjezd Praha
Nosiče Air Serbia, Austrian Airlines,

Vlak Vstupenky od Ústí nad Labem do Praha

  Sep 27
  Více
  22°
  Sep 28
  Více
  23°
  Sep 29
  Více
  25°
  Sep 30
  Více
  22°
  Oct 01
  Více
  20°
  Oct 02
  Více
  20°
  Oct 03
  Více
  21°
  Oct 04
  Více
  23°
  Oct 05
  Více
  18°
  Oct 06
  Více
  15°
  Oct 07
  Více
  15°
  Oct 08
  Více
  12°
  Oct 09
  Více
  10°
  Oct 10
  Více
  Oct 11
  Více
Departure date
Wednesday,Sep 27 2023
22°

Levné jízdenky od Ústí nad Labem do Praha na virail.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Ústí nad Labem do Praha. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik jsou jízdenky z Ústí nad Labem Praha?

V průměru jízdenky z Ústí nad Labem Praha nákladů 312,01Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 207,03Kč.

Které společnosti trvat od Ústí nad Labem do Praha vlakem?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s Cdcz, Distribusion, Regiojet, Czechrailt, sloužící vlakové cesty mezi Ústí nad Labem a Praha.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis
Levné vstupenky od Ústí nad Labem do Praha
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Ústí nad Labem do Praha.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Ústí nad Labem do Praha, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Ústí nad Labem na Praha.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 214Kč do 304Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 29%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Ústí nad Labem do Praha

Nejlevnější vlakové jízdenky Ústí nad Labem - Praha lze najít za cenu 209Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 258Kč. Nejdražší lístek může stát až 280Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Praha vlakem

Pokud cestujete do Praha vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Ústí nad Labem do Praha

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet a Czech Railways při cestování z Ústí nad Labem na Praha.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.

WiFi
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Standard / Second Class

Jízdenka druhé třídy Českých drah (ČD) zahrnuje standardní místa s přístupem k základnímu vybavení, jako je WC v každém vlaku a bezplatné Wi-Fi ve většině vlaků.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Premium / First Class

České dráhy (ČD) nabízejí první třídu s prostornějšími a pohodlnějšími sedadly, větším prostorem pro nohy a dalším vybavením.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Služby na palubě Air Serbia, Austrian Airlines a ÖBB od Ústí nad Labem do Praha
Porovnejte služby na palubě při cestování z Ústí nad Labem do Praha pomocí vlak.
Vybavení Air Serbia Austrian Airlines ÖBB RegioJet
WiFi
Zavazadlo
Jídlo a pití
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Přístupnost
Klimatizace
Jízdní kolo
Spáč

Ústí nad Labem až Praha Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
1.6kg
Autobus
10.6kg
Let
424.0kg
Auto
40.9kg
Jaké jsou emise CO2 pro Ústí nad Labem až Praha vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Ústí nad Labem a Praha jsou 1.6kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Ústí nad Labem a Praha? Jízdou vlakem mezi Ústí nad Labem a Praha ušetříte 422.4kg emisí CO2 oproti letu, 9.0kg oproti autobusu a 39.3kg oproti autu.

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Ústí nad Labem do Praha?
Tiket vlak od Ústí nad Labem do Praha je 918,24Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 214,34Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Ústí nad Labem do Praha?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Ústí nad Labem do Praha, je 214,34Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Ústí nad Labem a Praha krát vlak?
Ústí nad Labem až Praha je 69,4 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Ústí nad Labem a Praha?
Ústí nad Labem až Praha je v průměru 4 hod 42 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 hod 16 min.
Jaké společnosti působí od Ústí nad Labem do Praha?
Ústí nad Labem až Praha je pokryta operátory 5. Na Virail Air Serbia, Austrian Airlines, ÖBB, RegioJet, Czech Railways můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Ústí nad Labem na Praha?
Ústí nad Labem až Praha má průměrně 14 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Ústí nad Labem do Praha?
První vlak z Ústí nad Labem na Praha odlétá v 05:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Ústí nad Labem na Praha?
Nejnovější vlak z Ústí nad Labem na Praha odjíždí v 19:52. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Ústí nad Labem do Praha?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 214,34Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Ústí nad Labem na Praha?
Existují stanice 1, ze kterých se můžete odchýlit od Ústí nad Labem a přejít na Praha. Můžete přejít od Ústí Nad Labem Hlavní Nádraží a můžete dorazit na Praha Hlavní Nádraží, Praha.
Kolik přímých připojení jde z Ústí nad Labem na Praha?
V průměru existuje 3 od Ústí nad Labem až po Praha.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Ústí nad Labem do Praha by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Ústí nad Labem a Praha je 1 hod 16 min.
Existuje přímé vlak z Ústí nad Labem na Praha?
Ano, mezi Ústí nad Labem a Praha je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Ústí nad Labem až Praha od vlak?
Cesta vlak od Ústí nad Labem k Praha vytváří emise CO2 1.6kg.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte nejnovější zprávy, aktualizace produktů a exkluzivní akce přímo do vaší schránky

Přejděte na místní z Ústí nad Labem

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Ústí nad Labem

Mezinárodní trasy z Ústí nad Labem a blízkých oblastí

Další destinace od Ústí nad Labem

Hlavní trasy do stanice Praha

Podobné trasy

Další oblíbené trasy