Najít vlak ze stanice Ostrava do stanice Praha

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Najděte levné vlakové jízdenky do Praha
z 23 Kč

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 623,85 Kč
Délka cesty 3 hod 43 min
Spojení za den 24
První odjezd 08:03
Poslední odjezd 15:25
Vzdálenost 278 km

S virail nejlevnější jízdenky na vlak od Ostrava do Praha.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Kolik stojí lístky od Ostrava do Praha nízkonákladové vlak?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Ostrava Praha také jen 141,04 Kč, zatímco průměrná cena 630,63 Kč.

Vlaky od Ostrava do Praha: které firmy můžete cestovat s?

Mezi všemi našimi partnery, najdete také FlixTrain, RegioJet, SBB poskytuje vlakové spojení mezi Ostrava a Praha.

Flixtrain patří do FlixBus vedoucí autobusové společnosti a byl představen jako nový low-cost železniční dopravy, v současné době působí v Německu s trasami Berlin-Stuttgart a Hamburk, Kolín nad Rýnem.

Cena lístku - každý den

Dnes Zítra Za 2 dní Za 3 dní Za 4 dní Za 5 dní Za 6 dní
623,85 Kč Více 623,85 Kč Více 623,85 Kč Více Více
246,83 Kč Další 246,83 Kč Další 214,28 Kč Další Další

Vlaky ze stanice Ostrava do stanice Praha

Jak dlouho trvá, než od Ostrava do Praha a kdy vlaky odejít?

Zatímco první vlak do Praha odjíždí v 04:04, poslední z nich je naplánováno na 15:25. Průměrná doba trvání cesty je 3 hod 42 min, ale nejrychlejší vlaky mohou dostat vás do Praha v 3 hod 8 min.

Které stanice slouží k železniční trati Ostrava - Praha?

Vlaky do Praha může odejít z Ostrava-Svinov, Ostrava Svinov, Ostrava Hl.n. LEO a dospět Praha hl. n., Prague main st., Prague Libeň, Prague Main Station (Train), Praha Libeň, Praha Hl. Vlak. Nádraží.

Nezapomeňte si koupit jídlo a pití předem, pokud je budete potřebovat: nádražích nemají vždy obchody, zatímco na palubě kavárně s nejsou vždy k dispozici a často velmi drahé.

Vzhledem k tomu, že cesta mezi Ostrava a Praha je relativně krátká, můžete zvážit sdílení automobilů nebo autobusem jako alternativní způsoby dopravy s nejlevnějšími cenami a podobných trvání.