Vlak Olomouc - Praha ceny od 170,50 Kč

28/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Olomouc až Praha od vlak

Cesta z Olomouc do Praha za vlak je 210,49 km a trvá 2 h 34 min. Denně jede 54 spojů, přičemž první odjíždí v 3:29 a poslední v 20:13. Je možné cestovat z Olomouc na Praha pomocí vlak již za 170,50 Kč nebo až za 567,51 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 170,50 Kč.

Nejnižší cena170,50 Kč
Doba trvání cesty2 h 34 min
Připojení za den54
Nejnižší cena170,50 Kč
Nejvyšší cena567,51 Kč
První odjezd3:29
Poslední odjezd20:13
Vzdálenost210,49 km
OdjezdOlomouc
PříjezdPraha
NosičeRegioJet, Leo Express

Vlak Vstupenky od Olomouc do Prague

Datum odletu
úterý 28. kvě 2024

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Olomouc do Praha.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Kolik stojí lístky od Olomouc do Praha nízkonákladové vlak?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Olomouc Praha také jen 170,50 Kč, zatímco průměrná cena 384,59 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Olomouc Praha?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Olomouc Prahanabízené .

Jak dlouho je třeba se dostat do Praha vlakem?

První vlak na Praha odjíždí v 3:29, přičemž poslední z nich v 20:13. Chcete-li získat od Olomouc do Praha vlakem, budete potřebovat 2 h 34 min. S nejrychlejším připojením budete v Praha v 2 h 8 min, ale v průměru trvá 2 h 34 min. První vlak zamířil do Praha je 3:29, přičemž poslední z nich opustí Olomouc na 20:13.

Které stanice se vlaky do Praha odejít z?

Vlaky opustit Olomouc Olomouc - hl.n.,Olomouc - Fakultní nem.,Olomouc, Pionýrská a dospět Praha Liben,Praha Holesovice,Ruzyne International Airport,Prague, Hlavni nadrazi,Praha Masarykovo nadrazi,Prague UAN Florenc,Prague (Černý Most),Praha-Vysochany,Prague - Zličín.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Olomouc do Prague

Levné vstupenky vlak od Olomouc do Praha
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Olomouc do Praha.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Olomouc do Praha, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Olomouc na Praha.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Olomouc až Prague

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 1,95 Kč do 243,81 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 99%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Olomouc do Praha

Nejlevnější vlakové jízdenky Olomouc - Praha lze najít za cenu 162,95 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 208,63 Kč. Nejdražší lístek může stát až 233,34 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Praha vlakem

Pokud cestujete do Praha vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Olomouc do Praha

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Olomouc na Praha.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě RegioJet, Leo Express, Dopravni od Olomouc do Praha
Porovnejte služby na palubě při cestování z Olomouc do Praha pomocí train.
Vybavení RegioJet Leo Express Dopravni
quiet_zone Tichá zóna check check cross
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check cross
accessibility Přístupnost check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
bicycle Jízdní kolo check check check
sleeper_couchette Spáč cross check cross

Olomouc až Praha Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
14.73kg
Autobus
15.79kg
Let
42.1kg
Auto
33.68kg
Jaké jsou emise CO2 pro Olomouc až Praha vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Olomouc a Praha jsou 14.73kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Olomouc a Praha? Jízdou vlakem mezi Olomouc a Praha ušetříte 27.37kg emisí CO2 oproti letu, 1.06kg oproti autobusu a 18.95kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Olomouc do Praha?
Tiket vlak od Olomouc do Praha je 384,59 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 170,50 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Olomouc do Praha?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Olomouc do Praha, je 170,50 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Olomouc a Praha krát vlak?
Olomouc až Praha je 210,49 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Olomouc a Praha?
Olomouc až Praha je v průměru 2 h 34 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 8 min.
Jaké společnosti působí od Olomouc do Praha?
Olomouc až Praha je pokryta operátory 2. Na Virail RegioJet, Leo Express, Dopravni můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Olomouc na Praha?
Olomouc až Praha má průměrně 54 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Olomouc do Praha?
První vlak z Olomouc na Praha odlétá v 3:29. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Olomouc na Praha?
Nejnovější vlak z Olomouc na Praha odjíždí v 20:13. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Olomouc do Praha?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 170,50 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Olomouc na Praha?
V průměru existuje 36 od Olomouc až po Praha.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Olomouc do Praha by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Olomouc a Praha je 2 h 8 min.
Existuje přímé vlak z Olomouc na Praha?
Ano, mezi Olomouc a Praha je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Olomouc až Praha od vlak?
Cesta vlak od Olomouc k Praha vytváří emise CO2 14.73kg.

Přejděte na místní z Olomouc

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Olomouc

Mezinárodní trasy z Olomouc a blízkých oblastí

Další destinace od Olomouc

Hlavní trasy do stanice Praha

Podobné trasy

Další oblíbené trasy