Vlak Praha - Paříž ceny od 5 631,24Kč

Začínat od
5 631,24Kč
Objevit

Praha až Paříž od vlak

Cesta z Praha do Paříž za vlak je 882,0 km a trvá 12 hod 16 min. Denně jede 5 spojů, přičemž první odjíždí v 06:43 a poslední v 11:25. Je možné cestovat z Praha na Paříž pomocí vlak již za 5 631,24Kč nebo až za 7 399,52Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 5 631,24Kč.

Nejlepší cena 5 631,24Kč
Doba trvání cesty 12 hod 16 min
Připojení za den 5
Nejnižší cena 5 631,24Kč
Nejvyšší cena 7 399,52Kč
První odjezd 06:43
Poslední odjezd 11:25
Vzdálenost 882,0 km
Odjezd Praha
Příjezd Paříž
Nosiče DB - InterCity Express (ICE), Thalys,

Vlak Vstupenky od Praha do Paříž

  Sep 27
  Více
  24°
  Sep 28
  Více
  24°
  Sep 29
  Více
  25°
  Sep 30
  Více
  21°
  Oct 01
  Více
  19°
  Oct 02
  Více
  22°
  Oct 03
  Více
  21°
  Oct 04
  Více
  17°
  Oct 05
  Více
  18°
  Oct 06
  Více
  21°
  Oct 07
  Více
  19°
  Oct 08
  Více
  23°
  Oct 09
  Více
  24°
  Oct 10
  Více
  24°
  Oct 11
  Více
  18°
Departure date
Wednesday,Sep 27 2023
24°

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Praha do Paříž.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Paříž?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Praha Paříž také jen 4 413,41Kč, zatímco průměrná cena 6 920,67Kč.

Které společnosti trvat od Praha do Paříž vlakem?

Se dostat do Paříž vlakem, můžete se spolehnout na Sncf, Oui.sncf, Deutsche Bahn, jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Praha do Paříž

 
Sep 27
Středa
24°
1 210,28Kč
2 129,74Kč
Sep 28
Čtvrtek
24°
1 210,03Kč
1 111,15Kč
Sep 29
Pátek
25°
1 458,96Kč
1 849,88Kč
Sep 30
Sobota
21°
1 215,39Kč
2 627,83Kč
Oct 01
Neděle
19°
1 185,19Kč
2 327,27Kč
Oct 02
Pondělí
22°
1 154,74Kč
2 026,47Kč
Oct 03
Úterý
21°
1 215,39Kč
943,33Kč
Levné vstupenky od Praha do Paříž
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Paříž.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Paříž, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Paříž.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 4 287Kč do 28 205Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 85%!

Najděte nejlepší den pro cestu do Paříž vlakem

Pokud cestujete do Paříž vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

TGV inOui, který nahrazuje tradiční služby TGV tím, že nabízí moderní modernizaci, je vysokorychlostní vlak provozovaný francouzskými národními drahami, SNCF, který usnadňuje prozkoumání přibližně 50 destinací v sousedních zemích, jako je Belgie, Německo a Španělsko. TGV inOUI je navržen tak, aby cestujícím nabízel větší pohodlí a flexibilitu, s funkcemi, jako jsou prostorná sedadla, Wi-Fi a cateringové služby. Spojuje velká města ve Francii a poskytuje rychlý, pohodlný a pohodlný způsob cestování.

Thalys je provozovatel vysokorychlostních vlaků, který nabízí spojení mezi Francií, Belgií, Německem a Nizozemskem. Vlaky Thalys jezdí vysokou rychlostí a dosahují rychlosti až 300 km/h, což z nich dělá jeden z nejrychlejších a nejpohodlnějších způsobů cestování mezi městy v regionu. Vlaky mají moderní vybavení, včetně pohodlného sezení, Wi-Fi a možností stravování na palubě, díky čemuž jsou oblíbenou volbou pro obchodní cestující i turisty.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Paříž

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje TGV inOui, Thalys a DB - InterCity Express (ICE) při cestování z Praha na Paříž.

Second Class (The essentials)

Pro praktickou a cenově dostupnou cestu má TGV INOUI dvě tarify pro jízdenky druhé třídy: The Prems Second, cenově dostupnou variantu, a The Second, klasickou druhou třídu. Oba je lze vyměnit a vrátit peníze za určitých podmínek. Jízdenky Prem's jsou perfektní, pokud hledáte nejnižší ceny, začínající na pouhých 15 € a dostupné pro rezervaci až 4 měsíce předem.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class (The comfort)

Lístky první třídy posouvají vaši cestu na další úroveň a nabízejí zvýšený komfort a exkluzivní výhody, včetně možnosti vybrat si místa v Tiché oblasti. Tato vstupenka navíc nabízí flexibilitu pro vaši rezervaci a poskytuje další výhody funkcím druhé třídy.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Business Première (The flexibility)

Business Première nabízí prémiové výhody, jako jsou bezplatné výměny nebo vrácení peněz a exkluzivní vybavení včetně pokročilého Wi-Fi a přístupu do salonků Grand Voyageur, to vše při zajištění flexibility při rezervaci.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Standard

S lístkem The Standard můžete získat levné místo ve druhé třídě s rezervací předem. Bezplatná výměna do 7 dnů před odjezdem a vratná do 7 dnů před odjezdem, poté nevratná.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Comfort

Sedačku první třídy můžete získat s tarifem The Comfort. Bezplatná výměna do 7 dnů před odjezdem a vratná do 7 dnů před odjezdem, poté nevratná.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Premium

Můžete cestovat s přizpůsobenou sazbou s výhodami všech služeb prémiového tarifu. Zažijte pohodlnou cestu a maximální flexibilitu při provádění změn nebo zrušení až do poslední chvíle.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Second Class

Druhá třída Deutshce Bahn zajišťuje pohodlnou cestu se standardním uspořádáním sedadel s bezplatným Wi-Fi, zásuvkou a. Cestující druhé třídy si mohou koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu nebo restauračního vozu.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

First Class

Cestování první třídou s Deutsche Bahn poskytuje luxusní zážitek s pohodlnými sedadly a mnoha vymoženostmi, jako je prostorné sezení s personalizovanou službou na sedadle a exkluzivní přístup do salonku na hlavních nádražích. Cestující první třídy si mohou nechat doručit objednávky na svá místa, ale pokud nechcete čekat, můžete se navečeřet i v restauračním voze nebo si koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Služby na palubě DB - InterCity Express (ICE), Thalys a TGV inOui od Praha do Paříž
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Paříž pomocí vlak.
Vybavení DB - InterCity Express (ICE) Thalys TGV inOui
Tichá zóna
WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Spáč

Praha až Paříž Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
4.3kg
Autobus
28.4kg
Let
1,136.4kg
Auto
109.6kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Paříž vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Paříž jsou 4.3kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Paříž? Jízdou vlakem mezi Praha a Paříž ušetříte 1,132.1kg emisí CO2 oproti letu, 24.1kg oproti autobusu a 105.3kg oproti autu.

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Paříž?
Tiket vlak od Praha do Paříž je 6 316,14Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 5 631,24Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Paříž?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Paříž, je 5 631,24Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Paříž krát vlak?
Praha až Paříž je 882,0 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Paříž?
Praha až Paříž je v průměru 12 hod 37 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 12 hod 16 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Paříž?
Praha až Paříž je pokryta operátory 3. Na Virail DB - InterCity Express (ICE), Thalys, TGV inOui můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Paříž?
Praha až Paříž má průměrně 5 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Paříž?
První vlak z Praha na Paříž odlétá v 06:43. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Paříž?
Nejnovější vlak z Praha na Paříž odjíždí v 11:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Paříž?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 5 631,24Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Praha na Paříž?
Existují stanice 1, ze kterých se můžete odchýlit od Praha a přejít na Paříž. Můžete přejít od Praha Hlavni Nadrazi a můžete dorazit na Paris Montparnasse 1 Et 2.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Paříž by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Paříž je 12 hod 16 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Paříž?
Ano, mezi Praha a Paříž je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Paříž od vlak?
Cesta vlak od Praha k Paříž vytváří emise CO2 4.3kg.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte nejnovější zprávy, aktualizace produktů a exkluzivní akce přímo do vaší schránky

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Paříž

Podobné trasy

Další oblíbené trasy