Vlak Praha - Paříž ceny od 6 527,56 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
6 527,56 Kč

Praha až Paříž od vlak

Cesta z Praha do Paříž za vlak je 883,02 km a trvá 16 h 35 min. Denně jede 1 spojů, přičemž první odjíždí v 18:04 a poslední v 18:04. Je možné cestovat z Praha na Paříž pomocí vlak již za 6 527,56 Kč nebo až za 6 527,56 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 6 527,56 Kč.

Nejnižší cena6 527,56 Kč
Doba trvání cesty16 h 35 min
Připojení za den1
Nejnižší cena6 527,56 Kč
Nejvyšší cena6 527,56 Kč
První odjezd18:04
Poslední odjezd18:04
Vzdálenost883,02 km
OdjezdPraha
PříjezdPaříž
NosičeThalys, European Sleeper

Vlak Vstupenky od Prague do Paris

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

S virail nejlevnější jízdenky na vlak od Praha do Paříž.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Paříž?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Praha Paříž pro 6 527,56 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Paříž náklady v průměru 6 527,56 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Praha Paříž?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také sloužících vlakové cesty Praha -. Paříž

Jak dlouho trvá, než od Praha do Paříž a kdy vlaky odejít?

První vlak na Paříž odjíždí v 18:04, přičemž poslední z nich v 18:04. Chcete-li získat od Praha do Paříž vlakem, budete potřebovat 16 h 35 min. V průměru trvá 16 h 35 min se dostat do Paříž vlakem, ale budete potřebovat 16 h 35 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 18:04, přičemž poslední z nich opustí Praha na 18:04.

Které stanice se vlaky do Paříž odejít z?

Vlaky opustit Praha Prague UAN Florenc,Praha-Vysochany,Prague, Hlavni nadrazi,Praha Liben,Praha Holesovice,Ruzyne International Airport,Praha Masarykovo nadrazi,Prague (Černý Most),Prague - Zličín a dospět Paris - Gare De Lyon,Paris, Porte Maillot,Paris Beauvais-Tillé Airport,Paris La Défense,Paris - Orly Airport,Paris Charles de Gaulle Airport Terminal 2C,Paris Montparnasse 3 Vaugirard,Paris Gare du Nord.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Paris

Levné vstupenky vlak od Praha do Paříž
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Paříž.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Paříž, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Paříž.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Paris

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Paříž vlakem

Pokud cestujete do Paříž vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Thalys je provozovatel vysokorychlostních vlaků, který nabízí spojení mezi Francií, Belgií, Německem a Nizozemskem. Vlaky Thalys jezdí vysokou rychlostí a dosahují rychlosti až 300 km/h, což z nich dělá jeden z nejrychlejších a nejpohodlnějších způsobů cestování mezi městy v regionu. Vlaky mají moderní vybavení, včetně pohodlného sezení, Wi-Fi a možností stravování na palubě, díky čemuž jsou oblíbenou volbou pro obchodní cestující i turisty.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Paříž

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje Thalys při cestování z Praha na Paříž.

Standard

S lístkem The Standard můžete získat levné místo ve druhé třídě s rezervací předem. Bezplatná výměna do 7 dnů před odjezdem a vratná do 7 dnů před odjezdem, poté nevratná.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Comfort

Sedačku první třídy můžete získat s tarifem The Comfort. Bezplatná výměna do 7 dnů před odjezdem a vratná do 7 dnů před odjezdem, poté nevratná.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Premium

Můžete cestovat s přizpůsobenou sazbou s výhodami všech služeb prémiového tarifu. Zažijte pohodlnou cestu a maximální flexibilitu při provádění změn nebo zrušení až do poslední chvíle.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Všechny vlaky Thalys mají bezplatné Wi-Fi. Navíc očekávejte stabilní pokrytí 3G nebo 4G na většině tras.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Všechna sedadla v každé třídě mají 2kolíkové zásuvky 220 V, aby vyhovovaly vašim potřebám nabíjení.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Při cestování s Thalysem zahrnuje vaše letenka výsadu přepravit jedno příruční zavazadlo a dvě větší tašky, které nesmí přesáhnout rozměry 75x53x70 cm. Není stanoven žádný hmotnostní limit, je však důležité zajistit, aby vaše zavazadla byla v rámci vaší osobní manipulační kapacity. Tašky musí být po dobu jízdy uloženy v určeném prostoru ve vlaku.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Pokud potřebujete pomoc při nástupu, informujte prosím Thalys předem. Jsou vhodné pro invalidní vozíky s konkrétními rozměry: max. šířka 70 cm, výška 120 cm, průměr kruhu otáčení 150 cm a celková hmotnost spolujezdce a zavazadel 300 kg.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve standardní a komfortní třídě čeká Thalys Welcome Bar s řadou občerstvení. Zvolte si předobjednávku pomocí svého zařízení pro rychlé vyzvednutí. Travel Premium? Pochutnejte si na gurmánském jídle šéfkuchaře Franka Fola podávaného přímo k vašemu sedadlu při cestách delších než 50 minut.
air_con Klimatizace open icon close icon
Každý vlak Thalys zajišťuje skvělou jízdu s palubní klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Na Thalys si můžete přivézt neskládací kolo, pokud je rozložené a v tašce do 135 x 85 x 30 cm. Skládací kola? Jen se ujistěte, že jsou do 75 x 53 x 30 cm, a bude to považováno za běžné zavazadlo. Máš lyže? Vložte je do pouzdra, které je menší než 3 ma váží méně než 32 kg.
Služby na palubě Thalys od Praha do Paříž
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Paříž pomocí train.
Vybavení Thalys
quiet_zone Tichá zóna check
wifi WiFi check
power_sockets Elektrické zásuvky check
luggage Zavazadlo check
accessibility Přístupnost check
food_and_drink Jídlo a pití check
air_con Klimatizace check
bicycle Jízdní kolo check
sleeper_couchette Spáč check

Praha až Paříž Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
61.81kg
Autobus
66.23kg
Let
176.6kg
Auto
141.28kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Paříž vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Paříž jsou 61.81kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Paříž? Jízdou vlakem mezi Praha a Paříž ušetříte 114.79kg emisí CO2 oproti letu, 4.42kg oproti autobusu a 79.47kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Paříž?
Tiket vlak od Praha do Paříž je 6 527,56 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 6 527,56 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Paříž?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Paříž, je 6 527,56 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Paříž krát vlak?
Praha až Paříž je 883,02 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Paříž?
Praha až Paříž je v průměru 16 h 35 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 16 h 35 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Paříž?
Praha až Paříž je pokryta operátory 1. Na Virail Thalys, European Sleeper můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Paříž?
Praha až Paříž má průměrně 1 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Paříž?
První vlak z Praha na Paříž odlétá v 18:04. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Paříž?
Nejnovější vlak z Praha na Paříž odjíždí v 18:04. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Paříž?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 6 527,56 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Paříž by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Paříž je 16 h 35 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Paříž?
Ano, mezi Praha a Paříž je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Paříž od vlak?
Cesta vlak od Praha k Paříž vytváří emise CO2 61.81kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Paříž

Podobné trasy

Další oblíbené trasy