Vlak Praha - Neapol ceny od 3 115,20 Kč

25/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra 4 113,82 Kč
2 dny Více
3 dny Více

Praha až Neapol od vlak

Cesta z Praha do Neapol za vlak je 1 030,32 km a trvá 25 h 3 min. Denně jede 3 spojů, přičemž první odjíždí v 18:28 a poslední v 18:28. Je možné cestovat z Praha na Neapol pomocí vlak již za 3 115,20 Kč nebo až za 4 235,61 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 115,20 Kč.

Nejnižší cena3 115,20 Kč
Doba trvání cesty25 h 3 min
Připojení za den3
Nejnižší cena3 115,20 Kč
Nejvyšší cena4 235,61 Kč
První odjezd18:28
Poslední odjezd18:28
Vzdálenost1 030,32 km
OdjezdPraha
PříjezdNeapol
NosičeEuroCity, FrecciarossaVíce

Vlak Vstupenky od Prague do Naples

Datum odletu
úterý 25. čvn 2024

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Praha do Neapol.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Kolik je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha Neapol?

V průměru jízdenky z Praha Neapol nákladů 3 618,65 Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 3 115,20 Kč.

Vlaky od Praha do Neapol: které firmy můžete cestovat s?

Mezi všemi našimi partnery, najdete také poskytuje vlakové spojení mezi Praha a Neapol.

Když jsou Frist a poslední vlaky z Praha Neapol plánované?

První vlak na Neapol odjíždí v 18:28, přičemž poslední z nich v 18:28. Chcete-li získat od Praha do Neapol vlakem, budete potřebovat 25 h 3 min. Průměrná doba trvání cesty je 25 h 3 min, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Neapol v 24 h 45 min. První vlak odjíždí z Praha na 18:28, přičemž poslední z nich odchází na 18:28.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Praha Neapol?

Vlaky do Neapol může odejít z Praha Holesovice,Prague - Zličín,Praha-Vysochany,Prague UAN Florenc,Prague (Černý Most),Prague, Hlavni nadrazi,Ruzyne International Airport,Praha Masarykovo nadrazi,Praha Liben a dospět Naples International Airport, NAP,Naples Central station.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Naples

Levné vstupenky vlak od Praha do Neapol
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Neapol.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Neapol, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Neapol.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Naples

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Neapol vlakem

Pokud cestujete do Neapol vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Vlaky Eurocity (EC) jsou speciálně navrženy pro cestování na krátké a dlouhé vzdálenosti a spojují velká města v různých evropských zemích v rámci rozsáhlé mezinárodní vlakové dopravy. Vlaky Eurocity (EC) provozuje řada národních železničních společností po celé Evropě, včetně Deutsche Bahn (Německo), SNCF (Francie), Trenitalia (Itálie), SBB (Švýcarsko) a ÖBB (Rakousko). Služba Eurocity (EC) nabízí pravidelné jízdní řády a pohodlné spojení mezi významnými městy, jako je Paříž, Berlín, Milán a Vídeň.

Frecciarossa, provozovaná Trenitalia, národní železniční společností, je renomovaná vysokorychlostní vlaková doprava v Itálii. Vlaky FRECCIAROSSA dosahující rychlosti až 300 km/h spojují velká města včetně Říma, Milána, Neapole, Florencie a Turína.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Neapol

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje EuroCity a Frecciarossa při cestování z Praha na Neapol.

Second Class

S vlaky Eurocity Deutsche Bahn vám jízdenka druhé třídy zaručí cenově dostupnější cestu. Během cesty máte přístup k základním zařízením, jako jsou elektrické zásuvky, klimatizace a barový vozík.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Pokud si přejete pozvednout svůj zážitek z cestování na klidnějším místě s doplňkovými službami, jako jsou nastavitelná sedadla, více místa pro nohy, cateringové služby a výběr sedadel, můžete se rozhodnout pro jízdenky první třídou ve vlacích Eurocity Deutsche Bahn.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní je základní úroveň služeb a zahrnuje pohodlné sedadlo a přístup k základním palubním službám. Coachy 5-8 jsou pro úroveň Standard se sedadly potaženými šedou ekokůží.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Premium

Prémiová služba zahrnuje širší sedadlo, více prostoru pro nohy a přístup k dalšímu vybavení, jako je welcome drink a výběr novin. Trenér 4 ve vlaku Frecciarossa 1000 je vyhrazen pro prémiovou úroveň.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Executive

Executive je nejvyšší úroveň služeb a zahrnuje veškeré vybavení úrovně Business, stejně jako osobní zábavní systém a gurmánská jídla podávaná oddaným šéfkuchařem na palubě.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business služba je určena pro obchodní cestující a zahrnuje veškeré vybavení prémiové úrovně, stejně jako přístup do vyhrazeného Business Lounge a přednostní nástup. Trenéři 2 a 3 Frecciarossa 1000 jsou vyhrazeny pro úroveň služeb Business.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn postupně přidává do svých EC vlaků bezplatnou WiFi.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
EC vlaky DB obsahují nedávno aktualizované vozy vybavené elektrickými zásuvkami.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích DB Eurocity si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility pomáhá při nastupování, vystupování a přestupu vlakem. Zaměstnanci jsou navíc připraveni řešit jakékoli dotazy nebo poskytnout podporu pro zajištění hladké cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích EC můžete povečeřet v palubní restauraci nebo si dát něco rychlého z bistra. Cestující první třídy dostanou na svém sedadle jídlo zdarma. DB nabízí rozmanité možnosti stravování z místních zdrojů, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
EC vlaky DB se nyní mohou pochlubit modernizovanými vozy s klimatizací.
wifi WiFi open icon close icon
Ve vlacích Frecciarossa je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Použijte jejich službu Portale FRECCE ke sledování filmů, TV a sledování zpráv. Poskytuje také cestovní aktualizace a další možnosti rezervace.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Hledat klid? Frecciarossa nabízí vyhrazené tiché zóny pro business třídu, aby byla zajištěna klidná cesta bez rušivých vlivů.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Bez ohledu na model – ať už je to ETR 500, ETR 600, ETR 700 nebo ETR 1000 – každé sedadlo je vybaveno napájecí zásuvkou, která udržuje vaše zařízení nabitá.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích Frecciarossa nebudete čelit žádnému omezení množství zavazadel, které si můžete vzít na palubu. Malé tašky a předměty snadno uložíte do přihrádek nad hlavou nebo pod sedadlem, zatímco větší kufry můžete umístit do přihrádek na zavazadla umístěných v přihrádkách nebo blízko vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Speciální pomoc je voláním pryč pro ty, kteří ji potřebují. Vytočte bezplatnou linku 800 90 60 60 z italských pevných linek nebo mezinárodní číslo +3902323232 z jakéhokoli telefonu, i ze zahraničí.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Utište svůj hlad v FrecciaBistrò, která se nachází v centru vlaku. Nebo si pro větší pohodlí objednejte přímo na své místo přes EasyBistrò portálu FRECCE. Cestující ve třídě Premium a Business dostanou bezplatné občerstvení a nápoje, zatímco cestující ve třídě Executive si pochutnají na gurmánských jídlech, které připravuje šéfkuchař Carlo Cracc.
air_con Klimatizace open icon close icon
Bez ohledu na počasí venku, zůstaňte v pohodlí díky palubní klimatizaci.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Skládací kola jsou povolena jako příruční zavazadlo, zatímco neskládací kola je třeba před nástupem demontovat a uložit do cestovních kufříků, které předloží průvodčímu nebo personálu nástupiště, a uložit do konkrétní části vlaku.
Služby na palubě EuroCity, Frecciarossa, Autobus od Praha do Neapol
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Neapol pomocí train.
Vybavení EuroCity Frecciarossa Autobus EuroNight
quiet_zone Tichá zóna check check cross check
wifi WiFi check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check cross check
luggage Zavazadlo check check cross cross
accessibility Přístupnost check check cross check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross check
air_con Klimatizace check check cross check
bicycle Jízdní kolo check check cross check
sleeper_couchette Spáč check check cross check

Praha až Neapol Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
72.12kg
Autobus
77.27kg
Let
206.06kg
Auto
164.85kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Neapol vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Neapol jsou 72.12kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Neapol? Jízdou vlakem mezi Praha a Neapol ušetříte 133.94kg emisí CO2 oproti letu, 5.15kg oproti autobusu a 92.73kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Neapol?
Tiket vlak od Praha do Neapol je 3 618,65 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 115,20 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Neapol?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Neapol, je 3 115,20 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Neapol krát vlak?
Praha až Neapol je 1 030,32 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Neapol?
Praha až Neapol je v průměru 25 h 3 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 24 h 45 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Neapol?
Praha až Neapol je pokryta operátory 3. Na Virail EuroCity, Frecciarossa, Autobus, EuroNight můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Neapol?
Praha až Neapol má průměrně 3 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Neapol?
První vlak z Praha na Neapol odlétá v 18:28. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Neapol?
Nejnovější vlak z Praha na Neapol odjíždí v 18:28. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Neapol?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 3 115,20 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Neapol by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Neapol je 24 h 45 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Neapol?
Ano, mezi Praha a Neapol je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Neapol od vlak?
Cesta vlak od Praha k Neapol vytváří emise CO2 72.12kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Neapol

Podobné trasy

Další oblíbené trasy