Vlak Praha - Kladno ceny od 32,64 Kč

22/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Praha až Kladno od vlak

Cesta z Praha do Kladno za vlak je 23,63 km a trvá 0 h 44 min. Denně jede 47 spojů, přičemž první odjíždí v 0:33 a poslední v 23:33. Je možné cestovat z Praha na Kladno pomocí vlak již za 32,64 Kč nebo až za 73,31 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 32,64 Kč.

Nejnižší cena32,64 Kč
Doba trvání cesty0 h 44 min
Připojení za den47
Nejnižší cena32,64 Kč
Nejvyšší cena73,31 Kč
První odjezd0:33
Poslední odjezd23:33
Vzdálenost23,63 km
OdjezdPraha
PříjezdKladno
Nosičecdcz

Levné jízdenky od Praha do Kladno na virail.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Kolik stojí lístky od Praha do Kladno nízkonákladové vlak?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Praha Kladno z 32,64 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 45,06 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Praha Kladno?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Praha Kladnonabízené .

Jak dlouho je třeba se dostat do Kladno vlakem?

Bude trvat 0 h 44 min dosáhnout Kladno. Nejdříve Vlak odjíždí Praha na 0:33, přičemž poslední z nich odchází na 23:33. První vlak na Kladno odjíždí v 0:33, přičemž poslední z nich v 23:33. V průměru, cesta trvá 0 h 44 min, ale s co nejrychlejšími připojení budete v Kladno v 0 h 22 min.

Které stanice slouží k železniční trati Praha - Kladno?

Můžete jet vlakem do Kladno na Praha-Vysochany,Prague - Zličín,Prague, Hlavni nadrazi,Praha Liben,Prague (Černý Most),Praha Holesovice,Prague UAN Florenc,Ruzyne International Airport,Praha Masarykovo nadrazi, která dorazí Kladno-Rozdělov nádraží,Kladno-Dubí nádraží,Kladno nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis
Levné vstupenky vlak od Praha do Kladno
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Kladno.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Kladno, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Kladno.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Kladno

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Kladno lze najít za cenu 209,47 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 258,34 Kč. Nejdražší lístek může stát až 280,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Kladno vlakem

Pokud cestujete do Kladno vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Praha až Kladno Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
1.65kg
Autobus
1.77kg
Let
4.73kg
Auto
3.78kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Kladno vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Kladno jsou 1.65kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Kladno? Jízdou vlakem mezi Praha a Kladno ušetříte 3.08kg emisí CO2 oproti letu, 0.12kg oproti autobusu a 2.13kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Kladno?
Tiket vlak od Praha do Kladno je 45,06 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 32,64 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Kladno?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Kladno, je 32,64 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Kladno krát vlak?
Praha až Kladno je 23,63 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Kladno?
Praha až Kladno je v průměru 0 h 44 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 0 h 22 min.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Kladno?
Praha až Kladno má průměrně 47 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Kladno?
První vlak z Praha na Kladno odlétá v 0:33. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Kladno?
Nejnovější vlak z Praha na Kladno odjíždí v 23:33. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Kladno?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 32,64 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Praha na Kladno?
V průměru existuje 28 od Praha až po Kladno.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Kladno by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Kladno je 0 h 22 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Kladno?
Ano, mezi Praha a Kladno je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Kladno od vlak?
Cesta vlak od Praha k Kladno vytváří emise CO2 1.65kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Kladno

Podobné trasy

Další oblíbené trasy