Vlak Praha - Krakov ceny od 288,38 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

387,27 Kč
384,35 Kč
382,89 Kč

Praha až Krakov od vlak

Cesta z Praha do Krakov za vlak je 393,99 km a trvá 7 h 57 min. Denně jede 12 spojů, přičemž první odjíždí v 7:30 a poslední v 21:56. Je možné cestovat z Praha na Krakov pomocí vlak již za 288,38 Kč nebo až za 3 787,44 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 288,38 Kč.

Nejnižší cena288,38 Kč
Doba trvání cesty7 h 57 min
Připojení za den12
Nejnižší cena288,38 Kč
Nejvyšší cena3 787,44 Kč
První odjezd7:30
Poslední odjezd21:56
Vzdálenost393,99 km
OdjezdPraha
PříjezdKrakov
NosičeRegioJet, Leo Express

Vlak Vstupenky od Prague do Kraków

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Levné jízdenky od Praha do Krakov na virail.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Krakov?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Praha Krakov z 288,38 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 610,38 Kč.

Vlaky od Praha do Krakov: které firmy můžete cestovat s?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Praha Krakovnabízené .

Jak dlouho je třeba se dostat do Krakov vlakem?

První vlak na Krakov odjíždí v 7:30, přičemž poslední z nich v 21:56. Chcete-li získat od Praha do Krakov vlakem, budete potřebovat 7 h 57 min. První vlak na Krakov odjíždí v 7:30, přičemž poslední z nich v 21:56. V průměru, cesta trvá 7 h 57 min, ale s co nejrychlejšími připojení budete v Krakov v 5 h 56 min.

Které stanice se vlaky do Krakov odejít z?

Vlaky do Krakov může odejít z Praha Liben,Praha Holesovice,Ruzyne International Airport,Prague, Hlavni nadrazi,Praha Masarykovo nadrazi,Prague UAN Florenc,Prague (Černý Most),Praha-Vysochany,Prague - Zličín a dospět Kraków, Rondo Matecznego,Krakow, ul. Dworcowa,Krakow,Kraków Airport,Krakow Straszewskiego.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Kraków

Levné vstupenky vlak od Praha do Krakov
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Krakov.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Krakov, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Krakov.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Kraków

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 329,79 Kč do 500,28 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 34%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Krakov

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Krakov lze najít za cenu 295,93 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 462,04 Kč. Nejdražší lístek může stát až 599,66 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Krakov vlakem

Pokud cestujete do Krakov vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Krakov

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Praha na Krakov.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě RegioJet, Leo Express od Praha do Krakov
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Krakov pomocí train.
Vybavení RegioJet Leo Express
quiet_zone Tichá zóna check check
wifi WiFi check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check
luggage Zavazadlo check check
accessibility Přístupnost check check
food_and_drink Jídlo a pití check check
air_con Klimatizace check check
bicycle Jízdní kolo check check
sleeper_couchette Spáč cross check

Praha až Krakov Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
27.58kg
Autobus
29.55kg
Let
78.8kg
Auto
63.04kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Krakov vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Krakov jsou 27.58kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Krakov? Jízdou vlakem mezi Praha a Krakov ušetříte 51.22kg emisí CO2 oproti letu, 1.97kg oproti autobusu a 35.46kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Krakov?
Tiket vlak od Praha do Krakov je 610,38 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 288,38 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Krakov?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Krakov, je 288,38 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Krakov krát vlak?
Praha až Krakov je 393,99 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Krakov?
Praha až Krakov je v průměru 7 h 57 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 56 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Krakov?
Praha až Krakov je pokryta operátory 1. Na Virail RegioJet, Leo Express můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Krakov?
Praha až Krakov má průměrně 12 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Krakov?
První vlak z Praha na Krakov odlétá v 7:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Krakov?
Nejnovější vlak z Praha na Krakov odjíždí v 21:56. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Krakov?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 288,38 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Praha na Krakov?
V průměru existuje 4 od Praha až po Krakov.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Krakov by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Krakov je 5 h 56 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Krakov?
Ano, mezi Praha a Krakov je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Krakov od vlak?
Cesta vlak od Praha k Krakov vytváří emise CO2 27.58kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Krakov

Podobné trasy

Další oblíbené trasy