Vlak Praha - Chomutov ceny od 102,05 Kč

28/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Praha až Chomutov od vlak

Cesta z Praha do Chomutov za vlak je 82,53 km a trvá 2 h 27 min. Denně jede 37 spojů, přičemž první odjíždí v 0:22 a poslední v 21:51. Je možné cestovat z Praha na Chomutov pomocí vlak již za 102,05 Kč nebo až za 236,99 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 102,05 Kč.

Nejnižší cena102,05 Kč
Doba trvání cesty2 h 27 min
Připojení za den37
Nejnižší cena102,05 Kč
Nejvyšší cena236,99 Kč
První odjezd0:22
Poslední odjezd21:51
Vzdálenost82,53 km
OdjezdPraha
PříjezdChomutov
Nosičecdcz

Vlak Vstupenky od Prague do Chomutov

Datum odletu
úterý 28. kvě 2024

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Praha do Chomutov.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Kolik jsou jízdenky z Praha Chomutov?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Praha Chomutov také jen 102,05 Kč, zatímco průměrná cena 175,85 Kč.

Vlaky od Praha do Chomutov: které firmy můžete cestovat s?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Praha Chomutovnabízené .

Když jsou Frist a poslední vlaky z Praha Chomutov plánované?

První vlak na Chomutov odjíždí v 0:22, přičemž poslední z nich v 21:51. Chcete-li získat od Praha do Chomutov vlakem, budete potřebovat 2 h 27 min. V průměru trvá 2 h 27 min se dostat do Chomutov vlakem, ale budete potřebovat 2 h 12 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 0:22, přičemž poslední z nich opustí Praha na 21:51.

Které stanice se vlaky do Chomutov odejít z?

Vlaky opustit Praha Prague, Hlavni nadrazi,Prague UAN Florenc,Prague - Zličín,Ruzyne International Airport,Praha Liben,Prague (Černý Most),Praha Holesovice,Praha Masarykovo nadrazi,Praha-Vysochany a dospět Chomutov mesto,Gas station MOL, Chomutov,Chomutov Bus Station.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Chomutov

Levné vstupenky vlak od Praha do Chomutov
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Chomutov.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Chomutov, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Chomutov.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Chomutov

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Chomutov

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Chomutov lze najít za cenu 209,47 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 258,32 Kč. Nejdražší lístek může stát až 280,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Chomutov vlakem

Pokud cestujete do Chomutov vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Praha až Chomutov Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
5.78kg
Autobus
6.19kg
Let
16.51kg
Auto
13.2kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Chomutov vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Chomutov jsou 5.78kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Chomutov? Jízdou vlakem mezi Praha a Chomutov ušetříte 10.73kg emisí CO2 oproti letu, 0.41kg oproti autobusu a 7.42kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Chomutov?
Tiket vlak od Praha do Chomutov je 175,85 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 102,05 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Chomutov?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Chomutov, je 102,05 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Chomutov krát vlak?
Praha až Chomutov je 82,53 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Chomutov?
Praha až Chomutov je v průměru 2 h 27 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 12 min.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Chomutov?
Praha až Chomutov má průměrně 37 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Chomutov?
První vlak z Praha na Chomutov odlétá v 0:22. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Chomutov?
Nejnovější vlak z Praha na Chomutov odjíždí v 21:51. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Chomutov?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 102,05 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Praha na Chomutov?
V průměru existuje 13 od Praha až po Chomutov.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Chomutov by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Chomutov je 2 h 12 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Chomutov?
Ano, mezi Praha a Chomutov je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Chomutov od vlak?
Cesta vlak od Praha k Chomutov vytváří emise CO2 5.78kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Chomutov

Podobné trasy

Další oblíbené trasy