Vlak Praha - Drážďany ceny od 340,75 Kč

25/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes 486,89 Kč
Zítra 741,90 Kč
2 dny 996,91 Kč
3 dny 1 251,93 Kč

Praha až Drážďany od vlak

Cesta z Praha do Drážďany za vlak je 117,54 km a trvá 2 h 47 min. Denně jede 6 spojů, přičemž první odjíždí v 3:53 a poslední v 18:14. Je možné cestovat z Praha na Drážďany pomocí vlak již za 340,75 Kč nebo až za 1 251,93 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 340,75 Kč.

Nejnižší cena340,75 Kč
Doba trvání cesty2 h 47 min
Připojení za den6
Nejnižší cena340,75 Kč
Nejvyšší cena1 251,93 Kč
První odjezd3:53
Poslední odjezd18:14
Vzdálenost117,54 km
OdjezdPraha
PříjezdDrážďany
NosičeEuroCity, European Sleeper

Vlak Vstupenky od Prague do Dresden

Datum odletu
úterý 25. čvn 2024

Levné jízdenky od Praha do Drážďany na virail.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Kolik jsou jízdenky z Praha Drážďany?

V průměru jízdenky z Praha Drážďany nákladů 700,74 Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 340,75 Kč.

Které železniční společnosti nabízejí spojení vlakem z Praha Drážďany?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Praha Drážďanynabízené .

Jak dlouho bude trvat, než vás z Praha Drážďany vlakem a kdy vlaky odejít?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Praha a Drážďany vzít 2 h 47 min. První vlak odjíždí v 3:53, přičemž poslední z nich je v 18:14 V průměru trvá 2 h 47 min se dostat do Drážďany vlakem, ale budete potřebovat 2 h 14 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 3:53, přičemž poslední z nich opustí Praha na 18:14.

Jaké jsou odletové a příletové stanice v Praha a Drážďany?

Vlaky opustit Praha Praha Holesovice,Prague - Zličín,Praha-Vysochany,Prague UAN Florenc,Prague (Černý Most),Prague, Hlavni nadrazi,Ruzyne International Airport,Praha Masarykovo nadrazi,Praha Liben a dospět Kaditz Riegelplatz, Dresden,Dresden Ind.Gel.,Dresden Central,Dresden - Airport,Dresden Neustadt..

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Dresden

Levné vstupenky vlak od Praha do Drážďany
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Drážďany.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Drážďany, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Drážďany.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Dresden

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 322,24 Kč do 717,79 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 55%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Drážďany

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Drážďany lze najít za cenu 366,32 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 493,04 Kč. Nejdražší lístek může stát až 641,80 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Drážďany vlakem

Pokud cestujete do Drážďany vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Vlaky Eurocity (EC) jsou speciálně navrženy pro cestování na krátké a dlouhé vzdálenosti a spojují velká města v různých evropských zemích v rámci rozsáhlé mezinárodní vlakové dopravy. Vlaky Eurocity (EC) provozuje řada národních železničních společností po celé Evropě, včetně Deutsche Bahn (Německo), SNCF (Francie), Trenitalia (Itálie), SBB (Švýcarsko) a ÖBB (Rakousko). Služba Eurocity (EC) nabízí pravidelné jízdní řády a pohodlné spojení mezi významnými městy, jako je Paříž, Berlín, Milán a Vídeň.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Drážďany

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje EuroCity při cestování z Praha na Drážďany.

Second Class

S vlaky Eurocity Deutsche Bahn vám jízdenka druhé třídy zaručí cenově dostupnější cestu. Během cesty máte přístup k základním zařízením, jako jsou elektrické zásuvky, klimatizace a barový vozík.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Pokud si přejete pozvednout svůj zážitek z cestování na klidnějším místě s doplňkovými službami, jako jsou nastavitelná sedadla, více místa pro nohy, cateringové služby a výběr sedadel, můžete se rozhodnout pro jízdenky první třídou ve vlacích Eurocity Deutsche Bahn.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn postupně přidává do svých EC vlaků bezplatnou WiFi.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
EC vlaky DB obsahují nedávno aktualizované vozy vybavené elektrickými zásuvkami.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích DB Eurocity si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility pomáhá při nastupování, vystupování a přestupu vlakem. Zaměstnanci jsou navíc připraveni řešit jakékoli dotazy nebo poskytnout podporu pro zajištění hladké cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích EC můžete povečeřet v palubní restauraci nebo si dát něco rychlého z bistra. Cestující první třídy dostanou na svém sedadle jídlo zdarma. DB nabízí rozmanité možnosti stravování z místních zdrojů, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
EC vlaky DB se nyní mohou pochlubit modernizovanými vozy s klimatizací.
Služby na palubě EuroCity, DB - Regionalbahn od Praha do Drážďany
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Drážďany pomocí train.
Vybavení EuroCity DB - Regionalbahn
quiet_zone Tichá zóna check check
wifi WiFi check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check
luggage Zavazadlo check check
accessibility Přístupnost check check
food_and_drink Jídlo a pití check check
air_con Klimatizace check check
bicycle Jízdní kolo check check
sleeper_couchette Spáč check check

Praha až Drážďany Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
8.23kg
Autobus
8.82kg
Let
23.51kg
Auto
18.81kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Drážďany vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Drážďany jsou 8.23kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Drážďany? Jízdou vlakem mezi Praha a Drážďany ušetříte 15.28kg emisí CO2 oproti letu, 0.59kg oproti autobusu a 10.58kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Drážďany?
Tiket vlak od Praha do Drážďany je 700,74 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 340,75 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Drážďany?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Drážďany, je 340,75 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Drážďany krát vlak?
Praha až Drážďany je 117,54 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Drážďany?
Praha až Drážďany je v průměru 2 h 47 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 14 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Drážďany?
Praha až Drážďany je pokryta operátory 2. Na Virail EuroCity, European Sleeper, DB - Regionalbahn můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Drážďany?
Praha až Drážďany má průměrně 6 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Drážďany?
První vlak z Praha na Drážďany odlétá v 3:53. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Drážďany?
Nejnovější vlak z Praha na Drážďany odjíždí v 18:14. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Drážďany?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 340,75 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Praha na Drážďany?
V průměru existuje 2 od Praha až po Drážďany.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Drážďany by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Drážďany je 2 h 14 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Drážďany?
Ano, mezi Praha a Drážďany je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Drážďany od vlak?
Cesta vlak od Praha k Drážďany vytváří emise CO2 8.23kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Drážďany

Podobné trasy

Další oblíbené trasy