Let Praha - Drážďany ceny od 4 391,97 Kč

23/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Praha až Drážďany od let

Cesta z Praha do Drážďany za let je 117,54 km a trvá 20 h 16 min. Denně jede 103 spojů, přičemž první odjíždí v 6:00 a poslední v 23:45. Je možné cestovat z Praha na Drážďany pomocí let již za 4 391,97 Kč nebo až za 50 609,76 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 4 391,97 Kč.

Nejnižší cena4 391,97 Kč
Doba trvání cesty20 h 16 min
Připojení za den103
Nejnižší cena4 391,97 Kč
Nejvyšší cena50 609,76 Kč
První odjezd6:00
Poslední odjezd23:45
Vzdálenost117,54 km
OdjezdPraha
PříjezdDrážďany
NosičeAir Bagan, Aero Services ExecutiveVíce

Let Vstupenky od Praha do Drážďany

Datum odletu
úterý 23. čvc 2024

Vyhledání levných letů z Praha Drážďany s virail

Virail je vyhledávací platforma najít nejlepší cestovní řešení, porovnávání stovky nabídek od různých internetových stránkách najít levné letenky pro lety od Praha do Drážďany. Jakmile zvolíte termín vaší cesty, budete mít jen filtrovat výsledky a najít levnou letenku do Drážďany.

Kolik jsou nejlevnější vstupenky na lety z Praha Drážďany?

Ceny levných letenek na lety z Praha Drážďany jsou snadno k nalezení, pokud si knihu předem: minimální cena, kterou můžete získat je 4 391,97 Kč.

Jak dlouhá je cesta od Praha do Drážďany letadlem?

K dosažení Drážďany letadlem to bude trvat v průměru 20 h 16 min. Nejrychlejší lety se dostanete od Praha do Drážďany v 3 h 30 min.

Kde se lety z Praha Drážďany odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

Letiště sloužil v pomocí letech z Praha Drážďany jsou Ruzyne International Airport,Prague UAN Florenc,Prague (Černý Most),Praha Masarykovo nadrazi,Praha Holesovice,Praha Liben,Prague, Hlavni nadrazi,Prague - Zličín,Praha-Vysochany a Kaditz Riegelplatz, Dresden,Dresden Neustadt.,Dresden Ind.Gel.,Dresden Central,Dresden - Airport.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Praha do Drážďany

Levné vstupenky let od Praha do Drážďany
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Drážďany.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Drážďany, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Drážďany.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Praha až Drážďany

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Drážďany letadlem

Pokud cestujete do Drážďany letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Služby na palubě Brussels Airlines, KLM, LOT od Praha do Drážďany
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Drážďany pomocí plane.
Vybavení Brussels Airlines KLM LOT Turkish Airlines Vueling Czech Airlines Aegean Airlines ISRAIR British Airways Air France Pegasus Airlines Eurowings Aer Lingus Lufthansa Austrian Airlines Wizz Air
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross check check cross cross check check check cross check cross check check check check

Praha až Drážďany Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
8.23kg
Autobus
8.82kg
Let
23.51kg
Auto
18.81kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Praha do Drážďany?
Tiket let od Praha do Drážďany je 10 327,42 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 4 391,97 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Drážďany?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Drážďany, je 4 391,97 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Drážďany krát let?
Praha až Drážďany je 117,54 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Praha a Drážďany?
Praha až Drážďany je v průměru 20 h 16 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 30 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Drážďany?
Praha až Drážďany je pokryta operátory 25. Na Virail Air Bagan, Aero Services Executive, SAS Braathens, easyJet UK, Brussels Airlines, El Al Israel Airlines, Condor Flugdienst, KLM, Swissair, LOT, Turkish Airlines, Vueling, Blue Dart Aviation, Czech Airlines, Aegean Airlines, ISRAIR, British Airways, Air France, Swiss International Air Lines, Pegasus Airlines, Eurowings, Norwegian Air Sweden, Aer Lingus, Lufthansa, Austrian Airlines, Wizz Air můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Praha na Drážďany?
Praha až Drážďany má průměrně 103 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Praha do Drážďany?
První let z Praha na Drážďany odlétá v 6:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Praha na Drážďany?
Nejnovější let z Praha na Drážďany odjíždí v 23:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Drážďany?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 4 391,97 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Drážďany by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Praha a Drážďany je 3 h 30 min.
Existuje přímé let z Praha na Drážďany?
Ano, mezi Praha a Drážďany je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Drážďany od let?
Cesta let od Praha k Drážďany vytváří emise CO2 23.51kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Drážďany

Podobné trasy

Další oblíbené trasy