Let Praha - Ostrava ceny od 3 147,60 Kč

23/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Praha až Ostrava od let

Cesta z Praha do Ostrava za let je 277,92 km a trvá 28 h 37 min. Denně jede 61 spojů, přičemž první odjíždí v 0:50 a poslední v 23:45. Je možné cestovat z Praha na Ostrava pomocí let již za 3 147,60 Kč nebo až za 55 543,67 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 147,60 Kč.

Nejnižší cena3 147,60 Kč
Doba trvání cesty28 h 37 min
Připojení za den61
Nejnižší cena3 147,60 Kč
Nejvyšší cena55 543,67 Kč
První odjezd0:50
Poslední odjezd23:45
Vzdálenost277,92 km
OdjezdPraha
PříjezdOstrava
NosičeAustrian Airlines, flydubaiVíce

Let Vstupenky od Praha do Ostrava

Datum odletu
úterý 23. čvc 2024

Nejlevnější lety z Praha Ostrava s virail

Najít nejlevnější vstupenky na lety z Praha Ostrava y ještě nikdy nebylo tak snadné: Vložením data své cesty, bude virail najít stovky levných letů nabízí od Praha do Ostrava. Stačí pouze vybrat ten nejlepší a rezervovat si výlet!

Jaký je nejlevnější letenku můžete získat z Praha Ostrava?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Praha do Ostrava jsou od 3 147,60 Kč.

Jak dlouhá je cesta od Praha do Ostrava letadlem?

První let od Praha do Ostrava odjíždí v 0:50, přičemž poslední z nich je v 23:45. Minimální doba trvání letů z Praha Ostrava je 4 h 15 min.

Jaké jsou odletové letiště v Praha a Ostrava?

Lety z Praha volno z Ruzyne International Airport,Prague (Černý Most),Praha Liben,Prague, Hlavni nadrazi,Praha-Vysochany,Praha Holesovice,Prague - Zličín,Prague UAN Florenc,Praha Masarykovo nadrazi a půdy v Ostrava v OSTRAVA,Ostrava Hlavni Nadrazi,Ostrava, Nádraží,Ostrava ÚAN,Ostrava, Svinov.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Praha do Ostrava

Levné vstupenky let od Praha do Ostrava
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Ostrava.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Ostrava, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Ostrava.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Praha až Ostrava

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Letecké společnosti mohou účtovat vyšší ceny letenek, když se blíží datum odletu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 24,36 Kč do 8 647,07 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 100%!

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Praha do Ostrava

Nejlevnější letenky Praha – Ostrava lze najít již za 1 398,55 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 800,84 Kč. Nejdražší tiket může stát až 8 745,71 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Ostrava letadlem

Pokud cestujete do Ostrava letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Bulgaria Air je národní vlajková letecká společnost Bulharska se sídlem v Sofii. Provozuje pravidelné lety do více než 20 destinací v Evropě, na Středním východě a v Africe. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a má flotilu 10 letadel, včetně Airbusů A319 a Embraer E190. Bulgaria Air nabízí sedadla v ekonomické i business třídě a také věrnostní program Fly More. Letecká společnost má smlouvy o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi, včetně Air France, KLM a Alitalia. Bulgaria Air je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Austrian Airlines, Flydubai, KLM od Praha do Ostrava
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Ostrava pomocí plane.
Vybavení Austrian Airlines Flydubai KLM Finnair Brussels Airlines British Airways Pegasus Airlines Corendon Airlines Wizz Air Vueling Air Serbia TAROM Aegean Airlines Turkish Airlines Croatia Airlines Luxair Czech Airlines LOT Eurowings Air France Bulgaria Air TAP Portugal Lufthansa SunExpress
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check cross check cross check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross cross cross check check cross check cross check check check check check check cross check cross cross check cross check cross

Praha až Ostrava Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
19.45kg
Autobus
20.84kg
Let
55.58kg
Auto
44.47kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Praha do Ostrava?
Tiket let od Praha do Ostrava je 12 073,30 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 147,60 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Ostrava?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Ostrava, je 3 147,60 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Ostrava krát let?
Praha až Ostrava je 277,92 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Praha a Ostrava?
Praha až Ostrava je v průměru 28 h 37 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 15 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Ostrava?
Praha až Ostrava je pokryta operátory 50. Na Virail Austrian Airlines, flydubai, KLM, El Al Israel Airlines, easyJet UK, Air Bagan, Finnair, Swedline Express, Brussels Airlines, Big Sky Airlines, British Airways, Air Baltic, Héli Sécurité Helicopter Airlines, President Airlines, LATAM Argentina, Pegasus Airlines, Corendon Airlines, Aero Services Executive, Wizz Air, Vueling, Air Serbia, Valuair, TAROM, Aegean Airlines, Iberia Airlines, Norwegian Air Shuttle, Blue Dart Aviation, TUI fly Deutschland, Turkish Airlines, TUI fly Belgium, Croatia Airlines, Luxair, Czech Airlines, NP, Norwegian Air Sweden, Aus-Air, LOT, Emirates Airlines, African Safari Airways, SAS Braathens, Jet2.com, Eurowings, Egyptair, Air France, Swiss International Air Lines, Bulgaria Air, TAP Portugal, Smartwings Poland, Lufthansa, Swissair, SunExpress můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Praha na Ostrava?
Praha až Ostrava má průměrně 61 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Praha do Ostrava?
První let z Praha na Ostrava odlétá v 0:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Praha na Ostrava?
Nejnovější let z Praha na Ostrava odjíždí v 23:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Ostrava?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 147,60 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Ostrava by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Praha a Ostrava je 4 h 15 min.
Existuje přímé let z Praha na Ostrava?
Ano, mezi Praha a Ostrava je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Ostrava od let?
Cesta let od Praha k Ostrava vytváří emise CO2 55.58kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Ostrava

Podobné trasy

Další oblíbené trasy