Let Stuttgart - Norimberk ceny od 1 704,96 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Stuttgart až Norimberk od let

Cesta z Stuttgart do Norimberk za let je 157,37 km a trvá 16 h 36 min. Denně jede 63 spojů, přičemž první odjíždí v 5:50 a poslední v 22:20. Je možné cestovat z Stuttgart na Norimberk pomocí let již za 1 704,96 Kč nebo až za 26 688,70 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 704,96 Kč.

Nejnižší cena1 704,96 Kč
Doba trvání cesty16 h 36 min
Připojení za den63
Nejnižší cena1 704,96 Kč
Nejvyšší cena26 688,70 Kč
První odjezd5:50
Poslední odjezd22:20
Vzdálenost157,37 km
OdjezdStuttgart
PříjezdNorimberk
NosičeNorwegian Air Sweden, Air FranceVíce

Let Vstupenky od Stuttgart do Nuremberg

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Stuttgart do Nuremberg

Levné vstupenky let od Stuttgart do Norimberk
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Stuttgart do Norimberk.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Stuttgart do Norimberk, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Stuttgart na Norimberk.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Stuttgart až Nuremberg

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Stuttgart do Norimberk

Nejlevnější letenky Stuttgart – Norimberk lze najít již za 3 071,12 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 515,36 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 419,33 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Norimberk letadlem

Pokud cestujete do Norimberk letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

ÖBB je zkratka pro Österreichische Bundesbahnen, což jsou rakouské spolkové dráhy. ÖBB provozuje osobní vlakovou dopravu po celém Rakousku i mimo něj, se spojením do sousedních zemí, jako je Německo, Švýcarsko, Itálie a Česká republika. ÖBB je známá svými kvalitními službami, moderními vlaky a rozsáhlou železniční sítí.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Air France, SunExpress, Austrian Airlines od Stuttgart do Norimberk
Porovnejte služby na palubě při cestování z Stuttgart do Norimberk pomocí plane.
Vybavení Air France SunExpress Austrian Airlines Ryanair Wizz Air Vueling Lufthansa Croatia Airlines Albawings LOT Eurowings ITA Airways Corendon Airlines Aer Lingus British Airways Turkish Airlines KLM ÖBB Air Serbia Aegean Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check cross check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross check check check cross check check cross check cross check cross check check check cross check check check
quiet_zone Tichá zóna cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross check cross cross
power_sockets Elektrické zásuvky cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross check cross cross
accessibility Přístupnost cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross check cross cross
air_con Klimatizace cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross check cross cross
bicycle Jízdní kolo cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross check cross cross
sleeper_couchette Spáč cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross check cross cross

Stuttgart až Norimberk Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
11.02kg
Autobus
11.8kg
Let
31.47kg
Auto
25.18kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Stuttgart do Norimberk?
Tiket let od Stuttgart do Norimberk je 6 364,37 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 704,96 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Stuttgart do Norimberk?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Stuttgart do Norimberk, je 1 704,96 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Stuttgart a Norimberk krát let?
Stuttgart až Norimberk je 157,37 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Stuttgart a Norimberk?
Stuttgart až Norimberk je v průměru 16 h 36 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 20 min.
Jaké společnosti působí od Stuttgart do Norimberk?
Stuttgart až Norimberk je pokryta operátory 36. Na Virail Norwegian Air Sweden, Air France, Air Bagan, Air Fiji, Air Baltic, Island Express, SunExpress, Aero Services Executive, Air Senegal International, Austrian Airlines, Tol-Air Services, Iberia Airlines, Royal Khmer Airlines, Ryanair, Wind Jet, TUI fly Deutschland, Wizz Air, Futura International Airways, easyJet UK, Vueling, Lufthansa, Croatia Airlines, Albawings, LOT, Eurowings, Swiss International Air Lines, Condor Flugdienst, ITA Airways, Corendon Airlines, SAS Braathens, Aer Lingus, British Airways, Turkish Airlines, KLM, ÖBB, Air Serbia, Aegean Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Stuttgart na Norimberk?
Stuttgart až Norimberk má průměrně 63 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Stuttgart do Norimberk?
První let z Stuttgart na Norimberk odlétá v 5:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Stuttgart na Norimberk?
Nejnovější let z Stuttgart na Norimberk odjíždí v 22:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Stuttgart do Norimberk?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 704,96 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Stuttgart do Norimberk by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Stuttgart a Norimberk je 2 h 20 min.
Existuje přímé let z Stuttgart na Norimberk?
Ano, mezi Stuttgart a Norimberk je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Stuttgart až Norimberk od let?
Cesta let od Stuttgart k Norimberk vytváří emise CO2 31.47kg.

Přejděte na místní z Stuttgart

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Stuttgart

Mezinárodní trasy z Stuttgart a blízkých oblastí

Další destinace od Stuttgart

Hlavní trasy do stanice Norimberk

Podobné trasy

Další oblíbené trasy