Let Mnichov - Norimberk ceny od 3 653,48 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Mnichov až Norimberk od let

Cesta z Mnichov do Norimberk za let je 151,06 km a trvá 13 h 58 min. Denně jede 47 spojů, přičemž první odjíždí v 5:55 a poslední v 22:35. Je možné cestovat z Mnichov na Norimberk pomocí let již za 3 653,48 Kč nebo až za 49 005,40 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 653,48 Kč.

Nejnižší cena3 653,48 Kč
Doba trvání cesty13 h 58 min
Připojení za den47
Nejnižší cena3 653,48 Kč
Nejvyšší cena49 005,40 Kč
První odjezd5:55
Poslední odjezd22:35
Vzdálenost151,06 km
OdjezdMnichov
PříjezdNorimberk
NosičeLufthansa, Emirates AirlinesVíce

Let Vstupenky od Munich do Nuremberg

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Munich do Nuremberg

Levné vstupenky let od Mnichov do Norimberk
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Mnichov do Norimberk.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Mnichov do Norimberk, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Mnichov na Norimberk.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Munich až Nuremberg

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Norimberk letadlem

Pokud cestujete do Norimberk letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Ethiopian Air je vlajková letecká společnost Etiopie se sídlem v Addis Abebě. Byla založena v roce 1945 a provozuje flotilu více než 120 letadel, které obsluhují více než 125 destinací po celém světě. Ethiopian Air je členem Star Alliance a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí služby pro cestující a náklad, jakož i služby údržby, oprav a generálních oprav. Ethiopian Air získal za své služby několik ocenění, včetně ceny Skytrax pro nejlepší leteckou společnost v Africe v letech 2017 a 2018. Letecká společnost je známá svým závazkem k udržitelnosti a sociální odpovědnosti, včetně iniciativ zaměřených na snižování emisí uhlíku a podporu místních komunit.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Lufthansa, Eurowings, Air France od Mnichov do Norimberk
Porovnejte služby na palubě při cestování z Mnichov do Norimberk pomocí plane.
Vybavení Lufthansa Eurowings Air France Ryanair Air Serbia Austrian Airlines Ethiopian Air Vueling British Airways
wifi WiFi check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross cross check check check cross cross check

Mnichov až Norimberk Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
10.57kg
Autobus
11.33kg
Let
30.21kg
Auto
24.17kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Mnichov do Norimberk?
Tiket let od Mnichov do Norimberk je 12 687,58 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 653,48 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Mnichov do Norimberk?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Mnichov do Norimberk, je 3 653,48 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Mnichov a Norimberk krát let?
Mnichov až Norimberk je 151,06 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Mnichov a Norimberk?
Mnichov až Norimberk je v průměru 13 h 58 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 35 min.
Jaké společnosti působí od Mnichov do Norimberk?
Mnichov až Norimberk je pokryta operátory 13. Na Virail Lufthansa, Emirates Airlines, Eurowings, Condor Flugdienst, Air France, Ryanair, Air Serbia, Austrian Airlines, Iberia Airlines, Ethiopian Air, Vueling, Swiss International Air Lines, British Airways, easyJet UK můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Mnichov na Norimberk?
Mnichov až Norimberk má průměrně 47 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Mnichov do Norimberk?
První let z Mnichov na Norimberk odlétá v 5:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Mnichov na Norimberk?
Nejnovější let z Mnichov na Norimberk odjíždí v 22:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Mnichov do Norimberk?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 653,48 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Mnichov do Norimberk by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Mnichov a Norimberk je 3 h 35 min.
Existuje přímé let z Mnichov na Norimberk?
Ano, mezi Mnichov a Norimberk je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Mnichov až Norimberk od let?
Cesta let od Mnichov k Norimberk vytváří emise CO2 30.21kg.

Přejděte na místní z Mnichov

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Mnichov

Mezinárodní trasy z Mnichov a blízkých oblastí

Další destinace od Mnichov

Hlavní trasy do stanice Norimberk

Podobné trasy

Další oblíbené trasy