Let Mnichov - Kiel ceny od 5 530,40 Kč

Začínat od
5 530,40 Kč

Mnichov až Kiel od let

Cesta z Mnichov do Kiel za let je 695,64 km a trvá 6 h 3 min. Denně jede 30 spojů, přičemž první odjíždí v 6:45 a poslední v 21:15. Je možné cestovat z Mnichov na Kiel pomocí let již za 5 530,40 Kč nebo až za 56 625,10 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 5 530,40 Kč.

Nejnižší cena5 530,40 Kč
Doba trvání cesty6 h 3 min
Připojení za den30
Nejnižší cena5 530,40 Kč
Nejvyšší cena56 625,10 Kč
První odjezd6:45
Poslední odjezd21:15
Vzdálenost695,64 km
OdjezdMnichov
PříjezdKiel
NosičeLufthansa, Brussels Airlines

Let Vstupenky od Munich do Kiel

Datum odletu
čtvrtek 29. úno 2024

Vyhledání levných letů z Mnichov Kiel s virail

S virail Najít nejlevnější letenek na Kiel je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Kiel, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Mnichov do Kiel.

Jaké jsou ceny letenek z Mnichov Kiel?

Ceny levných letenek na lety z Mnichov Kiel jsou snadno k nalezení, pokud si knihu předem: minimální cena, kterou můžete získat je 5 530,40 Kč.

Kdy se lety z Mnichov Kiel odejít?

Zatímco první let do Kiel je 6:45, poslední z nich opustí Mnichov na 21:15. Nejrychlejší letadlo spojení z Mnichov Kiel vzít 1 h 15 min.

Jaké jsou odletové letiště v Mnichov a Kiel?

a jsou odletové a příletové ariports v Mnichov a Kiel.

Porovnejte ceny a vstupenky od Munich do Kiel

Levné vstupenky let od Mnichov do Kiel
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Mnichov do Kiel.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Mnichov do Kiel, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Mnichov na Kiel.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Munich až Kiel

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Kiel letadlem

Pokud cestujete do Kiel letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Lufthansa, Brussels Airlines, Austrian Airlines od Mnichov do Kiel
Porovnejte služby na palubě při cestování z Mnichov do Kiel pomocí plane.
Vybavení Lufthansa Brussels Airlines Austrian Airlines
wifi WiFi check check check
luggage Zavazadlo check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross check

Mnichov až Kiel Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
48.69kg
Autobus
52.17kg
Let
139.13kg
Auto
111.3kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Mnichov do Kiel?
Tiket let od Mnichov do Kiel je 20 512,85 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 5 530,40 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Mnichov do Kiel?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Mnichov do Kiel, je 5 530,40 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Mnichov a Kiel krát let?
Mnichov až Kiel je 695,64 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Mnichov a Kiel?
Mnichov až Kiel je v průměru 6 h 3 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 15 min.
Jaké společnosti působí od Mnichov do Kiel?
Mnichov až Kiel je pokryta operátory 2. Na Virail Lufthansa, Brussels Airlines, Austrian Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Mnichov na Kiel?
Mnichov až Kiel má průměrně 30 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Mnichov do Kiel?
První let z Mnichov na Kiel odlétá v 6:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Mnichov na Kiel?
Nejnovější let z Mnichov na Kiel odjíždí v 21:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Mnichov do Kiel?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 5 530,40 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Mnichov na Kiel?
Existují stanice 3, ze kterých se můžete odchýlit od Mnichov a přejít na Kiel. Můžete přejít od München, München Hauptbahnhof Süd, München Hbf Nord a můžete dorazit na Kiel-Russee, Kiel interim ZOB, Kiel Hbf.
Kolik přímých připojení jde z Mnichov na Kiel?
V průměru existuje 13 od Mnichov až po Kiel.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Mnichov do Kiel by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Mnichov a Kiel je 1 h 15 min.
Existuje přímé let z Mnichov na Kiel?
Ano, mezi Mnichov a Kiel je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Mnichov až Kiel od let?
Cesta let od Mnichov k Kiel vytváří emise CO2 139.13kg.

Přejděte na místní z Mnichov

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Mnichov

Mezinárodní trasy z Mnichov a blízkých oblastí

Další destinace od Mnichov

Hlavní trasy do stanice Kiel

Podobné trasy

Další oblíbené trasy