Let Dortmund - Kiel ceny od 1 670,13 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Dortmund až Kiel od let

Cesta z Dortmund do Kiel za let je 360,06 km a trvá 4 h 13 min. Denně jede 12 spojů, přičemž první odjíždí v 6:10 a poslední v 19:05. Je možné cestovat z Dortmund na Kiel pomocí let již za 1 670,13 Kč nebo až za 39 792,04 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 670,13 Kč.

Nejnižší cena1 670,13 Kč
Doba trvání cesty4 h 13 min
Připojení za den12
Nejnižší cena1 670,13 Kč
Nejvyšší cena39 792,04 Kč
První odjezd6:10
Poslední odjezd19:05
Vzdálenost360,06 km
OdjezdDortmund
PříjezdKiel
NosičeAir Austral, FinnairVíce

Let Vstupenky od Dortmund do Kiel

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Dortmund do Kiel

Levné vstupenky let od Dortmund do Kiel
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Dortmund do Kiel.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Dortmund do Kiel, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Dortmund na Kiel.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Dortmund až Kiel

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Dortmund do Kiel

Nejlevnější letenky Dortmund – Kiel lze najít již za 3 105,22 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 373,40 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 744,01 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Kiel letadlem

Pokud cestujete do Kiel letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Austral je francouzská letecká společnost sídlící na ostrově Réunion v Indickém oceánu. Provozuje pravidelné lety do destinací napříč Indickým oceánem, včetně Madagaskaru, Mauricia, Mayotte, Komor, Seychel, Jižní Afriky, Thajska, Indie a Francie. Letecká společnost byla založena v roce 1975 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu v regionu. Air Austral provozuje flotilu moderních letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, a je známá svou vysokou úrovní služeb a bezpečnosti. Letecká společnost se zavázala k udržitelnému rozvoji a zavedla řadu iniciativ ke snížení dopadu na životní prostředí.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Finnair, Eurowings, Iberia od Dortmund do Kiel
Porovnejte služby na palubě při cestování z Dortmund do Kiel pomocí plane.
Vybavení Finnair Eurowings Iberia Austrian Airlines SWISS Condor Lufthansa KLM
wifi WiFi check check check check check check check check
luggage Zavazadlo cross check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross check check check cross check cross

Dortmund až Kiel Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
25.2kg
Autobus
27kg
Let
72.01kg
Auto
57.61kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Dortmund do Kiel?
Tiket let od Dortmund do Kiel je 5 134,61 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 670,13 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Dortmund do Kiel?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Dortmund do Kiel, je 1 670,13 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Dortmund a Kiel krát let?
Dortmund až Kiel je 360,06 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Dortmund a Kiel?
Dortmund až Kiel je v průměru 4 h 13 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 0 h 55 min.
Jaké společnosti působí od Dortmund do Kiel?
Dortmund až Kiel je pokryta operátory 8. Na Virail Air Austral, Finnair, Eurowings, Iberia, Austrian Airlines, SWISS, Condor, Lufthansa, KLM můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Dortmund na Kiel?
Dortmund až Kiel má průměrně 12 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Dortmund do Kiel?
První let z Dortmund na Kiel odlétá v 6:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Dortmund na Kiel?
Nejnovější let z Dortmund na Kiel odjíždí v 19:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Dortmund do Kiel?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 670,13 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Dortmund na Kiel?
V průměru existuje 3 od Dortmund až po Kiel.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Dortmund do Kiel by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Dortmund a Kiel je 0 h 55 min.
Existuje přímé let z Dortmund na Kiel?
Ano, mezi Dortmund a Kiel je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Dortmund až Kiel od let?
Cesta let od Dortmund k Kiel vytváří emise CO2 72.01kg.

Přejděte na místní z Dortmund

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Dortmund

Mezinárodní trasy z Dortmund a blízkých oblastí

Další destinace od Dortmund

Hlavní trasy do stanice Kiel

Podobné trasy

Další oblíbené trasy