Let Čeljabinsk - Chita ceny od 3 492,24 Kč

25/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Čeljabinsk až Chita od let

Cesta z Čeljabinsk do Chita za let je 3 377,16 km a trvá 31 h 43 min. Denně jede 44 spojů, přičemž první odjíždí v 2:10 a poslední v 23:55. Je možné cestovat z Čeljabinsk na Chita pomocí let již za 3 492,24 Kč nebo až za 59 978,76 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 492,24 Kč.

Nejnižší cena3 492,24 Kč
Doba trvání cesty31 h 43 min
Připojení za den44
Nejnižší cena3 492,24 Kč
Nejvyšší cena59 978,76 Kč
První odjezd2:10
Poslední odjezd23:55
Vzdálenost3 377,16 km
OdjezdČeljabinsk
PříjezdChita
NosičeNordwind Airlines, _Více

Low-cost lety z Čeljabinsk Chita na virail

Virail je vyhledávací platforma najít nejlepší cestovní řešení, porovnávání stovky nabídek od různých internetových stránkách najít levné letenky pro lety od Čeljabinsk do Chita. Jakmile zvolíte termín vaší cesty, budete mít jen filtrovat výsledky a najít levnou letenku do Chita.

Jaký je nejlevnější letenku můžete získat z Čeljabinsk Chita?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Čeljabinsk do Chita jsou od 3 492,24 Kč.

Jaký je časový harmonogram letů z Čeljabinsk Chita?

Lety z Čeljabinsk Chita odejít 2:10. Poslední z nich opouští Čeljabinsk na 23:55. Nejrychlejší lety se dostanete od Čeljabinsk do Chita v 13 h 45 min.

Kde se lety z Čeljabinsk Chita odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

"Shop M-Video", Chelyabinsk a Kadala Airport, HTA jsou odletové a příletové ariports v Čeljabinsk a Chita.

Levné vstupenky let od Čeljabinsk do Chita
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Čeljabinsk do Chita.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Čeljabinsk do Chita, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Čeljabinsk na Chita.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Čeljabinsk do Chita

Nejlevnější letenky Čeljabinsk – Chita lze najít již za 2 067,87 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 19 932,45 Kč. Nejdražší tiket může stát až 80 501,35 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Chita letadlem

Pokud cestujete do Chita letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Nordwind Airlines je ruská letecká společnost, která byla založena v roce 2008. Provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing a Airbus a nabízí sedadel v ekonomické i business třídě. Nordwind Airlines je známá svými dostupnými tarify a v posledních letech rychle expanduje. Letecká společnost byla také oceněna za svou bezpečnost a získala několik ocenění za kvalitu služeb. Nordwind Airlines sídlí v Moskvě a působí na několika letištích po celém Rusku.

S7 Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Novosibirsku. Je to druhá největší letecká společnost v Rusku a provozuje lety do více než 150 destinací ve 30 zemích. Letecká společnost byla založena v roce 1957 jako Tolmachevo United Squadron a později byla přejmenována na Sibir Airlines. V roce 2005 se letecká společnost přejmenovala na S7 Airlines a od té doby rozšířila svou flotilu a síť tras. S7 Airlines je členem globální aliance leteckých společností oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby a bezpečnost, včetně ocenění Nejlepší leteckou společností v Rusku a SNS na Skytrax World Airline Awards.

Ural Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Jekatěrinburgu v Rusku. Byla založena v roce 1943 jako Sverdlovsk State Air Enterprises a později přejmenována na Ural Airlines v roce 1993. Letecká společnost provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do destinací v Evropě, Asii a na Středním východě. Má flotilu více než 40 letadel, včetně Airbusů A320, A321 a A319. Ural Airlines je známá svými nízkonákladovými lety a za své služby získala několik ocenění, včetně ceny Skytrax za nejlepší regionální leteckou společnost v Rusku a SNS v roce 2019. Letecká společnost je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

Yamal Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Salechardu, Jamalsko-něnecký autonomní okruh. Byla založena v roce 1997 a provozuje vnitrostátní a mezinárodní lety do destinací v Rusku, Evropě a Asii. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing 737 a Suchoj Superjet 100. Yamal Airlines je známá svým zaměřením na obsluhu vzdálených a těžko dostupných destinací v ruské Arktidě, včetně ropných a plynových polí a těžařských měst. Letecká společnost také provozuje charterové lety pro ropné a plynárenské společnosti a poskytuje zdravotnické evakuační služby. Yamal Airlines má pověst bezpečnosti a spolehlivosti a za své služby získala několik ocenění.

Čeljabinsk až Chita Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
236.4kg
Autobus
253.29kg
Let
675.43kg
Auto
540.35kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Čeljabinsk do Chita?
Tiket let od Čeljabinsk do Chita je 10 280,66 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 492,24 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Čeljabinsk do Chita?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Čeljabinsk do Chita, je 3 492,24 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Čeljabinsk a Chita krát let?
Čeljabinsk až Chita je 3 377,16 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Čeljabinsk a Chita?
Čeljabinsk až Chita je v průměru 31 h 43 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 13 h 45 min.
Jaké společnosti působí od Čeljabinsk do Chita?
Čeljabinsk až Chita je pokryta operátory 10. Na Virail Nordwind Airlines, _, S7 Airlines, Pobeda, Yamal Airlines, northwest_seaplane, Ural Airlines, Smartavia, Aeroflot, nordavia, IrAero můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Čeljabinsk na Chita?
Čeljabinsk až Chita má průměrně 44 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Čeljabinsk do Chita?
První let z Čeljabinsk na Chita odlétá v 2:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Čeljabinsk na Chita?
Nejnovější let z Čeljabinsk na Chita odjíždí v 23:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Čeljabinsk do Chita?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 492,24 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Čeljabinsk do Chita by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Čeljabinsk a Chita je 13 h 45 min.
Existuje přímé let z Čeljabinsk na Chita?
Ano, mezi Čeljabinsk a Chita je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Čeljabinsk až Chita od let?
Cesta let od Čeljabinsk k Chita vytváří emise CO2 675.43kg.