Let Čeljabinsk - Chita ceny od 3 492,24Kč

Začínat od
3 492,24Kč
Objevit

Čeljabinsk až Chita od let

Cesta z Čeljabinsk do Chita za let je 3 373,2 km a trvá 13 hod 45 min. Denně jede 44 spojů, přičemž první odjíždí v 03:10 a poslední v 00:55. Je možné cestovat z Čeljabinsk na Chita pomocí let již za 3 492,24Kč nebo až za 59 978,76Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 492,24Kč.

Nejlepší cena 3 492,24Kč
Doba trvání cesty 13 hod 45 min
Připojení za den 44
Nejnižší cena 3 492,24Kč
Nejvyšší cena 59 978,76Kč
První odjezd 03:10
Poslední odjezd 00:55
Vzdálenost 3 373,2 km
Odjezd Čeljabinsk
Příjezd Chita
Nosiče IrAero, Smartavia,

Let Vstupenky od Čeljabinsk do Chita

  Sep 27
  Více
  15°
  Sep 28
  Více
  12°
  Sep 29
  Více
  14°
  Sep 30
  Více
  14°
  Oct 01
  Více
  16°
  Oct 02
  Více
  16°
  Oct 03
  Více
  16°
  Oct 04
  Více
  16°
  Oct 05
  Více
  16°
  Oct 06
  Více
  16°
  Oct 07
  Více
  17°
  Oct 08
  Více
  15°
  Oct 09
  Více
  15°
  Oct 10
  Více
  16°
  Oct 11
  Více
  15°
Departure date
Wednesday,Sep 27 2023
15°

Low-cost lety z Čeljabinsk Chita na virail

Najít nejlevnější vstupenky na lety z Čeljabinsk Chita y ještě nikdy nebylo tak snadné: Vložením data své cesty, bude virail najít stovky levných letů nabízí od Čeljabinsk do Chita. Stačí pouze vybrat ten nejlepší a rezervovat si výlet!

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis
Levné vstupenky od Čeljabinsk do Chita
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Čeljabinsk do Chita.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Čeljabinsk do Chita, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Čeljabinsk na Chita.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Čeljabinsk do Chita

Nejlevnější letenky Čeljabinsk – Chita lze najít již za 2 068Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 32 184Kč. Nejdražší tiket může stát až 156 793Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Chita letadlem

Pokud cestujete do Chita letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Nordwind Airlines je ruská letecká společnost, která byla založena v roce 2008. Provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing a Airbus a nabízí sedadel v ekonomické i business třídě. Nordwind Airlines je známá svými dostupnými tarify a v posledních letech rychle expanduje. Letecká společnost byla také oceněna za svou bezpečnost a získala několik ocenění za kvalitu služeb. Nordwind Airlines sídlí v Moskvě a působí na několika letištích po celém Rusku.

Ural Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Jekatěrinburgu v Rusku. Byla založena v roce 1943 jako Sverdlovsk State Air Enterprises a později přejmenována na Ural Airlines v roce 1993. Letecká společnost provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do destinací v Evropě, Asii a na Středním východě. Má flotilu více než 40 letadel, včetně Airbusů A320, A321 a A319. Ural Airlines je známá svými nízkonákladovými lety a za své služby získala několik ocenění, včetně ceny Skytrax za nejlepší regionální leteckou společnost v Rusku a SNS v roce 2019. Letecká společnost je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

S7 Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Novosibirsku. Je to druhá největší letecká společnost v Rusku a provozuje lety do více než 150 destinací ve 30 zemích. Letecká společnost byla založena v roce 1957 jako Tolmachevo United Squadron a později byla přejmenována na Sibir Airlines. V roce 2005 se letecká společnost přejmenovala na S7 Airlines a od té doby rozšířila svou flotilu a síť tras. S7 Airlines je členem globální aliance leteckých společností oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby a bezpečnost, včetně ocenění Nejlepší leteckou společností v Rusku a SNS na Skytrax World Airline Awards.

Yamal Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Salechardu, Jamalsko-něnecký autonomní okruh. Byla založena v roce 1997 a provozuje vnitrostátní a mezinárodní lety do destinací v Rusku, Evropě a Asii. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing 737 a Suchoj Superjet 100. Yamal Airlines je známá svým zaměřením na obsluhu vzdálených a těžko dostupných destinací v ruské Arktidě, včetně ropných a plynových polí a těžařských měst. Letecká společnost také provozuje charterové lety pro ropné a plynárenské společnosti a poskytuje zdravotnické evakuační služby. Yamal Airlines má pověst bezpečnosti a spolehlivosti a za své služby získala několik ocenění.

Čeljabinsk až Chita Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
10.8kg
Autobus
71.4kg
Let
2,855.2kg
Auto
275.4kg

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Čeljabinsk do Chita?
Tiket let od Čeljabinsk do Chita je 10 280,66Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 492,24Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Čeljabinsk do Chita?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Čeljabinsk do Chita, je 3 492,24Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Čeljabinsk a Chita krát let?
Čeljabinsk až Chita je 3 373,2 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Čeljabinsk a Chita?
Čeljabinsk až Chita je v průměru 31 hod 43 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 13 hod 45 min.
Jaké společnosti působí od Čeljabinsk do Chita?
Čeljabinsk až Chita je pokryta operátory 11. Na Virail IrAero, Smartavia, nordavia, S7 Airlines, Aeroflot, Pobeda, _, northwest_seaplane, Ural Airlines, Nordwind Airlines, Yamal Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Čeljabinsk na Chita?
Čeljabinsk až Chita má průměrně 44 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Čeljabinsk do Chita?
První let z Čeljabinsk na Chita odlétá v 03:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Čeljabinsk na Chita?
Nejnovější let z Čeljabinsk na Chita odjíždí v 00:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Čeljabinsk do Chita?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 492,24Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Čeljabinsk na Chita?
Existují stanice 1, ze kterých se můžete odchýlit od Čeljabinsk a přejít na Chita. Můžete přejít od Chelyabinsk a můžete dorazit na Chita.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Čeljabinsk do Chita by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Čeljabinsk a Chita je 13 hod 45 min.
Existuje přímé let z Čeljabinsk na Chita?
Ano, mezi Čeljabinsk a Chita je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Čeljabinsk až Chita od let?
Cesta let od Čeljabinsk k Chita vytváří emise CO2 2,855.2kg.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte nejnovější zprávy, aktualizace produktů a exkluzivní akce přímo do vaší schránky