Let Tumeň - Astana ceny od 5 090,52 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Tumeň až Astana od let

Cesta z Tumeň do Astana za let je 767,96 km a trvá 20 h 57 min. Denně jede 33 spojů, přičemž první odjíždí v 0:05 a poslední v 23:20. Je možné cestovat z Tumeň na Astana pomocí let již za 5 090,52 Kč nebo až za 65 552,27 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 5 090,52 Kč.

Nejnižší cena5 090,52 Kč
Doba trvání cesty20 h 57 min
Připojení za den33
Nejnižší cena5 090,52 Kč
Nejvyšší cena65 552,27 Kč
První odjezd0:05
Poslední odjezd23:20
Vzdálenost767,96 km
OdjezdTumeň
PříjezdAstana
NosičeTurkish Airlines, AeroflotVíce

Nejlevnější lety z Tumeň Astana s virail

Najít nejlevnější vstupenky na lety z Tumeň Astana y ještě nikdy nebylo tak snadné: Vložením data své cesty, bude virail najít stovky levných letů nabízí od Tumeň do Astana. Stačí pouze vybrat ten nejlepší a rezervovat si výlet!

Kolik jsou vstupenky low-cost pro lety z Tumeň Astana?

Nejlepší cena pro lety od Tumeň do Astana může být pouze 5 090,52 Kč-li si můžete rezervovat předem.

Je-li první let do Astana naplánováno?

Je tam jen jeden let z Tumeň Astana, takže při 0:05. Nejrychlejší letadlo spojení z Tumeň Astana vzít 9 h 0 min.

Které letiště můžete odejít a kam lety přistávat v Astana?

V Astana necháte od Tyumen', Железнодорожный Вокзал,Bus station Tyumen,Tyumen', Аэропорт "рощино", pak přistání v Astana International Airport.

Levné vstupenky let od Tumeň do Astana
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Tumeň do Astana.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Tumeň do Astana, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Tumeň na Astana.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Tumeň do Astana

Nejlevnější letenky Tumeň – Astana lze najít již za 4 603,39 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 11 047,69 Kč. Nejdražší tiket může stát až 23 713,06 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Astana letadlem

Pokud cestujete do Astana letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Astana je vlajková letecká společnost Kazachstánu se sídlem v Almaty. Byla založena v roce 2001 jako společný podnik mezi kazašskou vládou a British Airways. Letecká společnost provozuje flotilu moderních letadel, včetně Boeingů 767, Airbusů A320 a Embraer E190, a obsluhuje přes 60 destinací po celém světě. Air Astana získala za své služby řadu ocenění, včetně ceny Skytrax pro nejlepší leteckou společnost ve Střední Asii a Indii šest let po sobě. Letecká společnost se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení dopadu na životní prostředí, jako je používání biopaliv a investice do letadel s vyšší spotřebou paliva.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Qazaq Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Almaty v Kazachstánu. Byla založena v roce 2015 a provoz zahájila v roce 2017. Letecká společnost provozuje vnitrostátní lety v Kazachstánu a také mezinárodní lety do sousedních zemí, jako je Kyrgyzstán, Uzbekistán a Rusko. Flotila Qazaq Air se skládá z letadel Embraer E190 a Bombardier Q400 a letecká společnost nabízí možnosti sedadel v ekonomické i business třídě. Qazaq Air si klade za cíl poskytovat dostupné možnosti letecké dopravy pro obchodní cestující i turisty a zároveň podporovat cestovní ruch a ekonomický růst v Kazachstánu.

S7 Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Novosibirsku. Je to druhá největší letecká společnost v Rusku a provozuje lety do více než 150 destinací ve 30 zemích. Letecká společnost byla založena v roce 1957 jako Tolmachevo United Squadron a později byla přejmenována na Sibir Airlines. V roce 2005 se letecká společnost přejmenovala na S7 Airlines a od té doby rozšířila svou flotilu a síť tras. S7 Airlines je členem globální aliance leteckých společností oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby a bezpečnost, včetně ocenění Nejlepší leteckou společností v Rusku a SNS na Skytrax World Airline Awards.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Ural Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Jekatěrinburgu v Rusku. Byla založena v roce 1943 jako Sverdlovsk State Air Enterprises a později přejmenována na Ural Airlines v roce 1993. Letecká společnost provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do destinací v Evropě, Asii a na Středním východě. Má flotilu více než 40 letadel, včetně Airbusů A320, A321 a A319. Ural Airlines je známá svými nízkonákladovými lety a za své služby získala několik ocenění, včetně ceny Skytrax za nejlepší regionální leteckou společnost v Rusku a SNS v roce 2019. Letecká společnost je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

Uzbekistan Airways je národní letecká společnost Uzbekistánu se sídlem v Taškentu. Provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do destinací v Asii, Evropě a Severní Americe. Letecká společnost byla založena v roce 1992 po rozpadu Sovětského svazu a od té doby se rozrostla a stala se jednou z největších leteckých společností ve Střední Asii. Uzbekistan Airways provozuje flotilu moderních letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A320 a Boeing 767. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Uzbekistan Airways je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

Yamal Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Salechardu, Jamalsko-něnecký autonomní okruh. Byla založena v roce 1997 a provozuje vnitrostátní a mezinárodní lety do destinací v Rusku, Evropě a Asii. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing 737 a Suchoj Superjet 100. Yamal Airlines je známá svým zaměřením na obsluhu vzdálených a těžko dostupných destinací v ruské Arktidě, včetně ropných a plynových polí a těžařských měst. Letecká společnost také provozuje charterové lety pro ropné a plynárenské společnosti a poskytuje zdravotnické evakuační služby. Yamal Airlines má pověst bezpečnosti a spolehlivosti a za své služby získala několik ocenění.

Služby na palubě Turkish Airlines, Air Astana, Qazaq Air od Tumeň do Astana
Porovnejte služby na palubě při cestování z Tumeň do Astana pomocí plane.
Vybavení Turkish Airlines Air Astana Qazaq Air Uzbekistan Airways Lufthansa SCAT
wifi WiFi check check check check check check
luggage Zavazadlo check check cross cross check cross
food_and_drink Jídlo a pití check check cross check check cross

Tumeň až Astana Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
53.76kg
Autobus
57.6kg
Let
153.59kg
Auto
122.87kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Tumeň do Astana?
Tiket let od Tumeň do Astana je 12 233,08 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 5 090,52 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Tumeň do Astana?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Tumeň do Astana, je 5 090,52 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Tumeň a Astana krát let?
Tumeň až Astana je 767,96 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Tumeň a Astana?
Tumeň až Astana je v průměru 20 h 57 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 9 h 0 min.
Jaké společnosti působí od Tumeň do Astana?
Tumeň až Astana je pokryta operátory 16. Na Virail Turkish Airlines, Aeroflot, Belavia, Air Astana, Qazaq Air, S7 Airlines, UTair, jsc_azimuth_airlines, Yamal Airlines, bek_air, Uzbekistan Airways, Lufthansa, SCAT, NordStar, Ural Airlines, UVT Aero, Pobeda můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Tumeň na Astana?
Tumeň až Astana má průměrně 33 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Tumeň do Astana?
První let z Tumeň na Astana odlétá v 0:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Tumeň na Astana?
Nejnovější let z Tumeň na Astana odjíždí v 23:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Tumeň do Astana?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 5 090,52 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Tumeň do Astana by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Tumeň a Astana je 9 h 0 min.
Existuje přímé let z Tumeň na Astana?
Ano, mezi Tumeň a Astana je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Tumeň až Astana od let?
Cesta let od Tumeň k Astana vytváří emise CO2 153.59kg.