Let Barnaul - Barcelona ceny od 3 867,58 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Barnaul až Barcelona od let

Cesta z Barnaul do Barcelona za let je 5 947,1 km a trvá 19 h 50 min. Denně jede 51 spojů, přičemž první odjíždí v 1:20 a poslední v 15:10. Je možné cestovat z Barnaul na Barcelona pomocí let již za 3 867,58 Kč nebo až za 43 898,80 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 867,58 Kč.

Nejnižší cena3 867,58 Kč
Doba trvání cesty19 h 50 min
Připojení za den51
Nejnižší cena3 867,58 Kč
Nejvyšší cena43 898,80 Kč
První odjezd1:20
Poslední odjezd15:10
Vzdálenost5 947,1 km
OdjezdBarnaul
PříjezdBarcelona
NosičeAegean Airlines, Air EuropaVíce

Najít low-cost letů z Barnaul Barcelona na virail

Virail je vyhledávací platforma najít nejlepší cestovní řešení, porovnávání stovky nabídek od různých internetových stránkách najít levné letenky pro lety od Barnaul do Barcelona. Jakmile zvolíte termín vaší cesty, budete mít jen filtrovat výsledky a najít levnou letenku do Barcelona.

Kolik jsou vstupenky low-cost pro lety z Barnaul Barcelona?

Při rezervaci předem a s flexibilními termíny najdete levné letenky od Barnaul do Barcelona také pouze 3 867,58 Kč.

Jak dlouho trvá let od Barnaul do Barcelona?

První let opouští Barnaul na 1:20, přičemž poslední z nich se dostat do Barcelona je naplánováno na 15:10. Nejrychlejší přímé lety z Barnaul Barcelona trvat jen 4 h 40 min.

Jaké jsou odletové letiště v Barnaul a Barcelona?

Барнаул a Barcelona Nord,Barcelona Paseo de Gracia,Barcelona-Sant Andreu Comtal,BARCELONA SANTS,Barcelona Placa de Catalunya,Barcelona Franca,Barcelona El Prat Airport T2,Barcelona-Clot-Arago jsou odletové a příletové ariports v Barnaul a Barcelona.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis
Levné vstupenky let od Barnaul do Barcelona
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Barnaul do Barcelona.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Barnaul do Barcelona, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Barnaul na Barcelona.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Barnaul do Barcelona

Nejlevnější letenky Barnaul – Barcelona lze najít již za 4 737,84 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 24 269,81 Kč. Nejdražší tiket může stát až 92 412,19 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Barcelona letadlem

Pokud cestujete do Barcelona letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Moldova je národní letecká společnost Moldavska se sídlem v Kišiněvě. Byla založena v roce 1993 a provozuje pravidelné lety do destinací v Evropě, Rusku a na Středním východě. Flotila aerolinek se skládá z letadel Airbus A319 a Embraer E190. Air Moldova nabízí možnosti sezení v ekonomické i business třídě a také věrnostní program s názvem „Club One“. Letecká společnost má smlouvy o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi, včetně Turkish Airlines a Air France. Společnost Air Moldova se zavázala poskytovat svým cestujícím bezpečné a spolehlivé služby letecké dopravy a za své služby zákazníkům získala několik ocenění.

AirBaltic je lotyšská nízkonákladová letecká společnost, která provozuje lety do více než 70 destinací v Evropě, na Středním východě a v Asii. Letecká společnost byla založena v roce 1995 a od té doby se stala největší leteckou společností v Pobaltí. AirBaltic provozuje flotilu moderních letadel Airbus A220-300, která jsou známá svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně online odbavení, zábavy na palubě a věrnostního programu. AirBaltic se zavázal k udržitelnosti a stanovil si cíl stát se světově nejekologičtější leteckou společností.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

S7 Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Novosibirsku. Je to druhá největší letecká společnost v Rusku a provozuje lety do více než 150 destinací ve 30 zemích. Letecká společnost byla založena v roce 1957 jako Tolmachevo United Squadron a později byla přejmenována na Sibir Airlines. V roce 2005 se letecká společnost přejmenovala na S7 Airlines a od té doby rozšířila svou flotilu a síť tras. S7 Airlines je členem globální aliance leteckých společností oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby a bezpečnost, včetně ocenění Nejlepší leteckou společností v Rusku a SNS na Skytrax World Airline Awards.

Služby na palubě Aegean Airlines, Air Europa, KLM od Barnaul do Barcelona
Porovnejte služby na palubě při cestování z Barnaul do Barcelona pomocí plane.
Vybavení Aegean Airlines Air Europa KLM AirBaltic Iberia Air France Brussels Airlines Air Moldova
wifi WiFi check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross cross check check cross cross cross

Barnaul až Barcelona Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
416.3kg
Autobus
446.03kg
Let
1189.42kg
Auto
951.54kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Barnaul do Barcelona?
Tiket let od Barnaul do Barcelona je 12 479,57 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 867,58 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Barnaul do Barcelona?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Barnaul do Barcelona, je 3 867,58 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Barnaul a Barcelona krát let?
Barnaul až Barcelona je 5 947,1 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Barnaul a Barcelona?
Barnaul až Barcelona je v průměru 19 h 50 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 40 min.
Jaké společnosti působí od Barnaul do Barcelona?
Barnaul až Barcelona je pokryta operátory 10. Na Virail Aegean Airlines, Air Europa, KLM, airBaltic, Iberia, S7 Airlines, Air France, Brussels Airlines, _, Air Moldova, Alitalia můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Barnaul na Barcelona?
Barnaul až Barcelona má průměrně 51 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Barnaul do Barcelona?
První let z Barnaul na Barcelona odlétá v 1:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Barnaul na Barcelona?
Nejnovější let z Barnaul na Barcelona odjíždí v 15:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Barnaul do Barcelona?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 867,58 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Barnaul do Barcelona by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Barnaul a Barcelona je 4 h 40 min.
Existuje přímé let z Barnaul na Barcelona?
Ano, mezi Barnaul a Barcelona je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Barnaul až Barcelona od let?
Cesta let od Barnaul k Barcelona vytváří emise CO2 1189.42kg.