Let Jerez de la Frontera - Barcelona ceny od 1 455,79 Kč

23/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Jerez de la Frontera až Barcelona od let

Cesta z Jerez de la Frontera do Barcelona za let je 887,26 km a trvá 6 h 34 min. Denně jede 15 spojů, přičemž první odjíždí v 8:55 a poslední v 21:35. Je možné cestovat z Jerez de la Frontera na Barcelona pomocí let již za 1 455,79 Kč nebo až za 21 983,50 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 455,79 Kč.

Nejnižší cena1 455,79 Kč
Doba trvání cesty6 h 34 min
Připojení za den15
Nejnižší cena1 455,79 Kč
Nejvyšší cena21 983,50 Kč
První odjezd8:55
Poslední odjezd21:35
Vzdálenost887,26 km
OdjezdJerez de la Frontera
PříjezdBarcelona
NosičeIberia, Condor FlugdienstVíce

Let Vstupenky od Jerez de la Frontera do Barcelona

Datum odletu
úterý 23. čvc 2024

Virail najde pro Vás lety v pracovní dny od Jerez de la Frontera do Barcelona

Virail najde pro vás nejlevnější vstupenky na lety z Jerez de la Frontera Barcelona. Co musíte udělat, je vybrat pouze datum vaší cesty a virail budou porovnávat stovky webových stránek najít nejlepší řešení pro váš let od Jerez de la Frontera do Barcelona.

Kolik jsou vstupenky low-cost pro lety z Jerez de la Frontera Barcelona?

Pokud jsou k dispozici vstupenky na low-cost můžete ušetřit spoustu peněz, ale nezapomeňte být flexibilní a objednat předem: můžete získat levné letenky z Jerez de la Frontera Barcelona od 1 455,79 Kč.

Když se první let do Barcelona odejít?

Lety z Jerez de la Frontera Barcelona odejít 8:55. Poslední z nich opouští Jerez de la Frontera na 21:35. Nejrychlejší lety se dostanete od Jerez de la Frontera do Barcelona v 1 h 40 min.

Které letiště jsou Slouží pro lety z Jerez de la Frontera Barcelona?

Jerez De La Fronteira a Barcelona-Clot-Arago,Barcelona El Prat Airport T2,Barcelona Nord,Barcelona-Sant Andreu Comtal,Barcelona Placa de Catalunya,BARCELONA SANTS,Barcelona Franca,Barcelona Paseo de Gracia jsou odletové a příletové ariports v Jerez de la Frontera a Barcelona.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Jerez de la Frontera do Barcelona

Levné vstupenky let od Jerez de la Frontera do Barcelona
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Jerez de la Frontera do Barcelona.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Jerez de la Frontera do Barcelona, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Jerez de la Frontera na Barcelona.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Jerez de la Frontera až Barcelona

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Letecké společnosti mohou účtovat vyšší ceny letenek, když se blíží datum odletu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 24,36 Kč do 6 795,48 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 100%!

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Jerez de la Frontera do Barcelona

Nejlevnější letenky Jerez de la Frontera – Barcelona lze najít již za 1 622,15 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 050,96 Kč. Nejdražší tiket může stát až 9 669,55 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Barcelona letadlem

Pokud cestujete do Barcelona letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

TUI Airways je britská charterová letecká společnost a součást skupiny TUI Group, jedné z předních světových cestovních společností. Letecká společnost provozuje lety do více než 80 destinací po celém světě se zaměřením na prázdninové destinace v Evropě, Africe a Americe. TUI Airways provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně Boeingů 737, 757 a 787, stejně jako ekologičtějších Boeingů 737 MAX. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně sedadel v ekonomické a prémiové ekonomické třídě, jídel a nápojů za letu a možností zábavy. TUI Airways se zavázala k udržitelnosti a zavedla řadu iniciativ ke snížení dopadu na životní prostředí.

Služby na palubě Iberia, Ryanair, Eurowings od Jerez de la Frontera do Barcelona
Porovnejte služby na palubě při cestování z Jerez de la Frontera do Barcelona pomocí plane.
Vybavení Iberia Ryanair Eurowings Binter Canarias Air Europa Iberia Express TUI Airways Brussels Airlines Vueling
wifi WiFi check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check cross check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross cross cross cross check cross cross

Jerez de la Frontera až Barcelona Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
62.11kg
Autobus
66.54kg
Let
177.45kg
Auto
141.96kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Jerez de la Frontera do Barcelona?
Tiket let od Jerez de la Frontera do Barcelona je 7 143,05 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 455,79 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Jerez de la Frontera do Barcelona?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Jerez de la Frontera do Barcelona, je 1 455,79 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Jerez de la Frontera a Barcelona krát let?
Jerez de la Frontera až Barcelona je 887,26 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Jerez de la Frontera a Barcelona?
Jerez de la Frontera až Barcelona je v průměru 6 h 34 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 40 min.
Jaké společnosti působí od Jerez de la Frontera do Barcelona?
Jerez de la Frontera až Barcelona je pokryta operátory 14. Na Virail Iberia, Condor Flugdienst, Ryanair, TAP Air Portugal, Eurowings, Binter Canarias, Air Europa, Iberia Express, TUI Airways, Aero Services Executive, Brussels Airlines, TUI fly Belgium, Vueling, easyJet UK, Iberia Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Jerez de la Frontera na Barcelona?
Jerez de la Frontera až Barcelona má průměrně 15 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Jerez de la Frontera do Barcelona?
První let z Jerez de la Frontera na Barcelona odlétá v 8:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Jerez de la Frontera na Barcelona?
Nejnovější let z Jerez de la Frontera na Barcelona odjíždí v 21:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Jerez de la Frontera do Barcelona?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 455,79 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Jerez de la Frontera na Barcelona?
V průměru existuje 1 od Jerez de la Frontera až po Barcelona.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Jerez de la Frontera do Barcelona by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Jerez de la Frontera a Barcelona je 1 h 40 min.
Existuje přímé let z Jerez de la Frontera na Barcelona?
Ano, mezi Jerez de la Frontera a Barcelona je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Jerez de la Frontera až Barcelona od let?
Cesta let od Jerez de la Frontera k Barcelona vytváří emise CO2 177.45kg.