Let Barcelona - San Sebastián / Donostia ceny od 3 947,71 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes 5 407,16 Kč
Zítra 5 870,90 Kč
2 dny 6 166,84 Kč
3 dny 5 707,23 Kč

Barcelona až San Sebastián / Donostia od let

Cesta z Barcelona do San Sebastián / Donostia za let je 401,85 km a trvá 2 h 11 min. Denně jede 5 spojů, přičemž první odjíždí v 6:45 a poslední v 23:25. Je možné cestovat z Barcelona na San Sebastián / Donostia pomocí let již za 3 947,71 Kč nebo až za 13 448,72 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 947,71 Kč.

Nejnižší cena3 947,71 Kč
Doba trvání cesty2 h 11 min
Připojení za den5
Nejnižší cena3 947,71 Kč
Nejvyšší cena13 448,72 Kč
První odjezd6:45
Poslední odjezd23:25
Vzdálenost401,85 km
OdjezdBarcelona
PříjezdSan Sebastián / Donostia
NosičeVueling, Air FranceVíce

Let Vstupenky od Barcelona do San Sebastián / Donostia

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Najít low-cost letů z Barcelona San Sebastián / Donostia na virail

Virail je vyhledávací platforma najít nejlepší cestovní řešení, porovnávání stovky nabídek od různých internetových stránkách najít levné letenky pro lety od Barcelona do San Sebastián / Donostia. Jakmile zvolíte termín vaší cesty, budete mít jen filtrovat výsledky a najít levnou letenku do San Sebastián / Donostia.

Jaké jsou ceny letenek z Barcelona San Sebastián / Donostia?

Pokud jsou k dispozici vstupenky na low-cost můžete ušetřit spoustu peněz, ale nezapomeňte být flexibilní a objednat předem: můžete získat levné letenky z Barcelona San Sebastián / Donostia od 3 947,71 Kč.

Jak dlouho trvá, než se dostat San Sebastián / Donostia letadlem?

Lety z Barcelona San Sebastián / Donostia odejít 6:45. Poslední z nich opouští Barcelona na 23:25. Nejrychlejší lety se dostanete od Barcelona do San Sebastián / Donostia v 1 h 15 min.

Které letiště jsou Slouží pro lety z Barcelona San Sebastián / Donostia?

Barcelona-Clot-Arago,Barcelona El Prat Airport T2,Barcelona Paseo de Gracia,Barcelona-Sant Andreu Comtal,Barcelona Franca,BARCELONA SANTS,Barcelona Nord,Barcelona Placa de Catalunya a Gros (APD.),Donostia jsou odletové a příletové ariports v Barcelona a San Sebastián / Donostia.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Barcelona do San Sebastián / Donostia

Levné vstupenky let od Barcelona do San Sebastián / Donostia
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Barcelona do San Sebastián / Donostia.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Barcelona do San Sebastián / Donostia, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Barcelona na San Sebastián / Donostia.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Barcelona až San Sebastián / Donostia

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Letecké společnosti mohou účtovat vyšší ceny letenek, když se blíží datum odletu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 3 760,65 Kč do 8 586,66 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 56%!

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Barcelona do San Sebastián / Donostia

Nejlevnější letenky Barcelona – San Sebastián / Donostia lze najít již za 1 526,91 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 781,38 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 380,85 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do San Sebastián / Donostia letadlem

Pokud cestujete do San Sebastián / Donostia letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Qatar Airways je národní letecká společnost Kataru se sídlem v Dauhá. Byla založena v roce 1993 a od té doby se rozrostla a stala se jednou z předních světových leteckých společností s flotilou více než 200 letadel létajících do více než 160 destinací po celém světě. Qatar Airways je známá svými luxusními a cenami ověnčenými službami, které cestujícím nabízejí řadu vybavení, jako jsou lehká sedadla, gurmánská kuchyně a palubní zábava. Letecká společnost je členem aliance oneworld a má partnerství s několika dalšími leteckými společnostmi, což umožňuje cestujícím snadné spojení do destinací po celém světě. Qatar Airways získal za své služby řadu ocenění, včetně toho, že byl Skytraxem roku 2019 jmenován nejlepší leteckou společností světa.

Služby na palubě Vueling, Air France, ITA Airways od Barcelona do San Sebastián / Donostia
Porovnejte služby na palubě při cestování z Barcelona do San Sebastián / Donostia pomocí plane.
Vybavení Vueling Air France ITA Airways British Airways Air Europa Qatar Airways
wifi WiFi check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross check check cross check

Barcelona až San Sebastián / Donostia Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
28.13kg
Autobus
30.14kg
Let
80.37kg
Auto
64.3kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Barcelona do San Sebastián / Donostia?
Tiket let od Barcelona do San Sebastián / Donostia je 7 177,88 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 947,71 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Barcelona do San Sebastián / Donostia?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Barcelona do San Sebastián / Donostia, je 3 947,71 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Barcelona a San Sebastián / Donostia krát let?
Barcelona až San Sebastián / Donostia je 401,85 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Barcelona a San Sebastián / Donostia?
Barcelona až San Sebastián / Donostia je v průměru 2 h 11 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 15 min.
Jaké společnosti působí od Barcelona do San Sebastián / Donostia?
Barcelona až San Sebastián / Donostia je pokryta operátory 9. Na Virail Vueling, Air France, ITA Airways, easyJet UK, British Airways, Air Europa, Iberia Airlines, Aero Services Executive, Qatar Airways, Air Senegal International můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Barcelona na San Sebastián / Donostia?
Barcelona až San Sebastián / Donostia má průměrně 5 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Barcelona do San Sebastián / Donostia?
První let z Barcelona na San Sebastián / Donostia odlétá v 6:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Barcelona na San Sebastián / Donostia?
Nejnovější let z Barcelona na San Sebastián / Donostia odjíždí v 23:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Barcelona do San Sebastián / Donostia?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 947,71 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Barcelona na San Sebastián / Donostia?
V průměru existuje 1 od Barcelona až po San Sebastián / Donostia.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Barcelona do San Sebastián / Donostia by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Barcelona a San Sebastián / Donostia je 1 h 15 min.
Existuje přímé let z Barcelona na San Sebastián / Donostia?
Ano, mezi Barcelona a San Sebastián / Donostia je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Barcelona až San Sebastián / Donostia od let?
Cesta let od Barcelona k San Sebastián / Donostia vytváří emise CO2 80.37kg.

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Barcelona

Mezinárodní trasy z Barcelona a blízkých oblastí

Další destinace od Barcelona

Další oblíbené trasy