Let Barcelona - Mnichov ceny od 2 295,12 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Barcelona až Mnichov od let

Cesta z Barcelona do Mnichov za let je 1 056,02 km a trvá 3 h 56 min. Denně jede 27 spojů, přičemž první odjíždí v 6:30 a poslední v 18:30. Je možné cestovat z Barcelona na Mnichov pomocí let již za 2 295,12 Kč nebo až za 8 707,47 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 295,12 Kč.

Nejnižší cena2 295,12 Kč
Doba trvání cesty3 h 56 min
Připojení za den27
Nejnižší cena2 295,12 Kč
Nejvyšší cena8 707,47 Kč
První odjezd6:30
Poslední odjezd18:30
Vzdálenost1 056,02 km
OdjezdBarcelona
PříjezdMnichov
NosičeIberia Airlines, EurowingsVíce

Let Vstupenky od Barcelona do Mnichov

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Virail najde pro Vás lety v pracovní dny od Barcelona do Mnichov

S virail Najít nejlevnější letenek na Mnichov je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Mnichov, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Barcelona do Mnichov.

Jaký je nejlevnější letenku můžete získat z Barcelona Mnichov?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Barcelona do Mnichov jsou od 2 295,12 Kč.

Když se první let do Mnichov odejít?

Je tam jen jeden let z Barcelona Mnichov, takže při 6:30. Nejrychlejší přímé lety z Barcelona Mnichov trvat jen 2 h 0 min.

Kde se lety z Barcelona Mnichov odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

V Mnichov necháte od Barcelona Paseo de Gracia,Barcelona-Sant Andreu Comtal,Barcelona Franca,Barcelona Placa de Catalunya,Barcelona-Clot-Arago,Barcelona Nord,Barcelona El Prat Airport T2,BARCELONA SANTS, pak přistání v Hauptbahnhof Seidlstraße, München,Blumenstraße, München,Hopfenstraße, München.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Barcelona do Mnichov

Levné vstupenky let od Barcelona do Mnichov
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Barcelona do Mnichov.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Barcelona do Mnichov, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Barcelona na Mnichov.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Barcelona až Mnichov

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Letecké společnosti mohou účtovat vyšší ceny letenek, když se blíží datum odletu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 1 355,69 Kč do 4 591,21 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 70%!

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Barcelona do Mnichov

Nejlevnější letenky Barcelona – Mnichov lze najít již za 2 678,98 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 559,51 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 138,02 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Mnichov letadlem

Pokud cestujete do Mnichov letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Eurowings, Lufthansa, Austrian Airlines od Barcelona do Mnichov
Porovnejte služby na palubě při cestování z Barcelona do Mnichov pomocí plane.
Vybavení Eurowings Lufthansa Austrian Airlines Vueling Air Europa Air France
wifi WiFi check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check cross cross cross

Barcelona až Mnichov Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
73.92kg
Autobus
79.2kg
Let
211.2kg
Auto
168.96kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Barcelona do Mnichov?
Tiket let od Barcelona do Mnichov je 5 512,86 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 295,12 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Barcelona do Mnichov?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Barcelona do Mnichov, je 2 295,12 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Barcelona a Mnichov krát let?
Barcelona až Mnichov je 1 056,02 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Barcelona a Mnichov?
Barcelona až Mnichov je v průměru 3 h 56 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 0 min.
Jaké společnosti působí od Barcelona do Mnichov?
Barcelona až Mnichov je pokryta operátory 9. Na Virail Iberia Airlines, Eurowings, Lufthansa, Condor Flugdienst, Austrian Airlines, Vueling, Aero Services Executive, Swiss International Air Lines, Air Europa, Air France můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Barcelona na Mnichov?
Barcelona až Mnichov má průměrně 27 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Barcelona do Mnichov?
První let z Barcelona na Mnichov odlétá v 6:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Barcelona na Mnichov?
Nejnovější let z Barcelona na Mnichov odjíždí v 18:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Barcelona do Mnichov?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 295,12 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Barcelona na Mnichov?
V průměru existuje 8 od Barcelona až po Mnichov.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Barcelona do Mnichov by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Barcelona a Mnichov je 2 h 0 min.
Existuje přímé let z Barcelona na Mnichov?
Ano, mezi Barcelona a Mnichov je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Barcelona až Mnichov od let?
Cesta let od Barcelona k Mnichov vytváří emise CO2 211.2kg.

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Barcelona

Mezinárodní trasy z Barcelona a blízkých oblastí

Další destinace od Barcelona

Hlavní trasy do stanice Mnichov

Podobné trasy

Další oblíbené trasy