Let Barcelona - Vídeň ceny od 1 878,13 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes 2 922,79 Kč
Zítra 4 271,41 Kč
2 dny 4 271,41 Kč
3 dny 4 271,41 Kč

Barcelona až Vídeň od let

Cesta z Barcelona do Vídeň za let je 1 351,92 km a trvá 5 h 5 min. Denně jede 46 spojů, přičemž první odjíždí v 1:50 a poslední v 20:40. Je možné cestovat z Barcelona na Vídeň pomocí let již za 1 878,13 Kč nebo až za 19 100,66 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 878,13 Kč.

Nejnižší cena1 878,13 Kč
Doba trvání cesty5 h 5 min
Připojení za den46
Nejnižší cena1 878,13 Kč
Nejvyšší cena19 100,66 Kč
První odjezd1:50
Poslední odjezd20:40
Vzdálenost1 351,92 km
OdjezdBarcelona
PříjezdVídeň
NosičeTAP Portugal, Wizz AirVíce

Let Vstupenky od Barcelona do Vídeň

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Vyhledání levných letů z Barcelona Vídeň s virail

S virail Najít nejlevnější letenek na Vídeň je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Vídeň, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Barcelona do Vídeň.

Jak moc jsou levné lístky na letech z Barcelona Vídeň?

Ceny levných letenek na lety z Barcelona Vídeň jsou snadno k nalezení, pokud si knihu předem: minimální cena, kterou můžete získat je 1 878,13 Kč.

Je-li první let do Vídeň naplánováno?

První let opouští Barcelona na 1:50, přičemž poslední z nich se dostat do Vídeň je naplánováno na 20:40. Nejrychlejší letadlo spojení z Barcelona Vídeň vzít 2 h 15 min.

Kde se lety z Barcelona Vídeň odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

V Vídeň necháte od Barcelona Paseo de Gracia,Barcelona El Prat Airport T2,BARCELONA SANTS,Barcelona Placa de Catalunya,Barcelona Franca,Barcelona Nord,Barcelona-Clot-Arago,Barcelona-Sant Andreu Comtal, pak přistání v Wien Westbahnhof (U3),Wien - Matzleinsdorfer Platz,Wien Quartier Belvedere,Wien Mitte,Vienna Erdberg (VIB),Wien, Hauptbahnhof,Wien Praterstern (U2),Wien Meidling (wlb),Wien, Hütteldorf.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Barcelona do Vídeň

Levné vstupenky let od Barcelona do Vídeň
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Barcelona do Vídeň.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Barcelona do Vídeň, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Barcelona na Vídeň.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Barcelona až Vídeň

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Letecké společnosti mohou účtovat vyšší ceny letenek, když se blíží datum odletu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 591,86 Kč do 4 058,05 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 85%!

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Barcelona do Vídeň

Nejlevnější letenky Barcelona – Vídeň lze najít již za 1 688,15 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 2 467,48 Kč. Nejdražší tiket může stát až 3 211,90 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Vídeň letadlem

Pokud cestujete do Vídeň letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Bulgaria Air je národní vlajková letecká společnost Bulharska se sídlem v Sofii. Provozuje pravidelné lety do více než 20 destinací v Evropě, na Středním východě a v Africe. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a má flotilu 10 letadel, včetně Airbusů A319 a Embraer E190. Bulgaria Air nabízí sedadla v ekonomické i business třídě a také věrnostní program Fly More. Letecká společnost má smlouvy o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi, včetně Air France, KLM a Alitalia. Bulgaria Air je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě TAP Portugal, Wizz Air, Lufthansa od Barcelona do Vídeň
Porovnejte služby na palubě při cestování z Barcelona do Vídeň pomocí plane.
Vybavení TAP Portugal Wizz Air Lufthansa Luxair Eurowings ITA Airways Brussels Airlines KLM Aegean Airlines Austrian Airlines LOT Air France Vueling Bulgaria Air Ryanair Air Europa
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check check cross check cross cross check check check cross cross check check cross

Barcelona až Vídeň Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
94.63kg
Autobus
101.39kg
Let
270.38kg
Auto
216.31kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Barcelona do Vídeň?
Tiket let od Barcelona do Vídeň je 6 810,58 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 878,13 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Barcelona do Vídeň?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Barcelona do Vídeň, je 1 878,13 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Barcelona a Vídeň krát let?
Barcelona až Vídeň je 1 351,92 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Barcelona a Vídeň?
Barcelona až Vídeň je v průměru 5 h 5 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 15 min.
Jaké společnosti působí od Barcelona do Vídeň?
Barcelona až Vídeň je pokryta operátory 22. Na Virail TAP Portugal, Wizz Air, easyJet UK, Lufthansa, Luxair, President Airlines, Eurowings, ITA Airways, Brussels Airlines, Iberia Airlines, KLM, Aero Services Executive, Aegean Airlines, Austrian Airlines, Singapore Airlines Cargo, LOT, Air France, Swiss International Air Lines, Vueling, Héli Sécurité Helicopter Airlines, Bulgaria Air, Ryanair, Air Europa můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Barcelona na Vídeň?
Barcelona až Vídeň má průměrně 46 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Barcelona do Vídeň?
První let z Barcelona na Vídeň odlétá v 1:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Barcelona na Vídeň?
Nejnovější let z Barcelona na Vídeň odjíždí v 20:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Barcelona do Vídeň?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 878,13 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Barcelona na Vídeň?
V průměru existuje 4 od Barcelona až po Vídeň.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Barcelona do Vídeň by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Barcelona a Vídeň je 2 h 15 min.
Existuje přímé let z Barcelona na Vídeň?
Ano, mezi Barcelona a Vídeň je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Barcelona až Vídeň od let?
Cesta let od Barcelona k Vídeň vytváří emise CO2 270.38kg.

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Barcelona

Mezinárodní trasy z Barcelona a blízkých oblastí

Další destinace od Barcelona

Podobné trasy

Další oblíbené trasy