Let Barcelona - Amsterdam ceny od 2 015,75 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Barcelona až Amsterdam od let

Cesta z Barcelona do Amsterdam za let je 1 240,16 km a trvá 4 h 24 min. Denně jede 38 spojů, přičemž první odjíždí v 6:00 a poslední v 21:50. Je možné cestovat z Barcelona na Amsterdam pomocí let již za 2 015,75 Kč nebo až za 21 670,27 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 015,75 Kč.

Nejnižší cena2 015,75 Kč
Doba trvání cesty4 h 24 min
Připojení za den38
Nejnižší cena2 015,75 Kč
Nejvyšší cena21 670,27 Kč
První odjezd6:00
Poslední odjezd21:50
Vzdálenost1 240,16 km
OdjezdBarcelona
PříjezdAmsterdam
NosičeCorendon Dutch Airlines, easyJet UKVíce

Let Vstupenky od Barcelona do Amsterdam

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Najít low-cost letů z Barcelona Amsterdam na virail

Najít nejlevnější vstupenky na lety z Barcelona Amsterdam y ještě nikdy nebylo tak snadné: Vložením data své cesty, bude virail najít stovky levných letů nabízí od Barcelona do Amsterdam. Stačí pouze vybrat ten nejlepší a rezervovat si výlet!

Jak moc jsou levné lístky na letech z Barcelona Amsterdam?

Nejlepší cena pro lety od Barcelona do Amsterdam může být pouze 2 015,75 Kč-li si můžete rezervovat předem.

Jaký je časový harmonogram letů z Barcelona Amsterdam?

Zatímco první let do Amsterdam je 6:00, poslední z nich opustí Barcelona na 21:50. Přímé lety z Barcelona Amsterdam potřebovat alespoň 2 h 15 min dosáhnout Amsterdam.

Které letiště můžete odejít a kam lety přistávat v Amsterdam?

V Amsterdam necháte od Barcelona Paseo de Gracia,Barcelona El Prat Airport T2,BARCELONA SANTS,Barcelona Placa de Catalunya,Barcelona Franca,Barcelona Nord,Barcelona-Clot-Arago,Barcelona-Sant Andreu Comtal, pak přistání v Amsterdam - Sloterdijk,Diemen, Treinstation,Amsterdam, Station Holendrecht,Amsterdam Rai,Duivendrecht Station,SCHIPHOL AIRPORT,Amsterdam, W Hotel,Amsterdam Dam,Amsterdam Muiderpoort,Amsterdam Science Park,Amsterdam, Amstel,Amsterdam - Bijlmer Arena,Amsterdam, Leidseplein,Amsterdam Zuid Wtc,Amsterdam, Rijksmuseum,Amsterdam, Centraal Station.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Barcelona do Amsterdam

Levné vstupenky let od Barcelona do Amsterdam
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Barcelona do Amsterdam.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Barcelona do Amsterdam, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Barcelona na Amsterdam.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Barcelona až Amsterdam

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Letecké společnosti mohou účtovat vyšší ceny letenek, když se blíží datum odletu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 24,36 Kč do 5 393,76 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 100%!

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Barcelona do Amsterdam

Nejlevnější letenky Barcelona – Amsterdam lze najít již za 2 179,18 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 071,22 Kč. Nejdražší tiket může stát až 4 067,30 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Amsterdam letadlem

Pokud cestujete do Amsterdam letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Scandinavian Airlines, běžně známý jako SAS, je vlajkový dopravce Dánska, Norska a Švédska. Byla založena v roce 1946 a provozuje flotilu více než 150 letadel, která obsluhuje více než 125 destinací po celém světě. SAS nabízí vnitrostátní i mezinárodní lety a také věrnostní program EuroBonus. Letecká společnost je známá svou vysokou úrovní služeb, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. SAS získal řadu ocenění za své služby zákazníkům a byl oceněn za své úsilí o snížení dopadu na životní prostředí prostřednictvím iniciativ, jako je používání biopaliv a snižování odpadu.

Služby na palubě Lufthansa, Iberia, ITA Airways od Barcelona do Amsterdam
Porovnejte služby na palubě při cestování z Barcelona do Amsterdam pomocí plane.
Vybavení Lufthansa Iberia ITA Airways KLM Austrian Airlines Scandinavian Airlines British Airways Air France Vueling SWISS Ryanair Air Europa Iberia Express
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check cross check check check cross cross check check cross cross

Barcelona až Amsterdam Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
86.81kg
Autobus
93.01kg
Let
248.03kg
Auto
198.43kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Barcelona do Amsterdam?
Tiket let od Barcelona do Amsterdam je 7 205,40 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 015,75 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Barcelona do Amsterdam?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Barcelona do Amsterdam, je 2 015,75 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Barcelona a Amsterdam krát let?
Barcelona až Amsterdam je 1 240,16 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Barcelona a Amsterdam?
Barcelona až Amsterdam je v průměru 4 h 24 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 15 min.
Jaké společnosti působí od Barcelona do Amsterdam?
Barcelona až Amsterdam je pokryta operátory 21. Na Virail Corendon Dutch Airlines, easyJet UK, Lufthansa, Iberia, TAP Air Portugal, ITA Airways, Iberia Airlines, KLM, Austrian Airlines, Scandinavian Airlines, SAS Braathens, Singapore Airlines Cargo, British Airways, Air France, Swiss International Air Lines, Vueling, HV, Norwegian Air Sweden, SWISS, Ryanair, Air Europa, Iberia Express můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Barcelona na Amsterdam?
Barcelona až Amsterdam má průměrně 38 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Barcelona do Amsterdam?
První let z Barcelona na Amsterdam odlétá v 6:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Barcelona na Amsterdam?
Nejnovější let z Barcelona na Amsterdam odjíždí v 21:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Barcelona do Amsterdam?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 015,75 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Barcelona na Amsterdam?
V průměru existuje 12 od Barcelona až po Amsterdam.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Barcelona do Amsterdam by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Barcelona a Amsterdam je 2 h 15 min.
Existuje přímé let z Barcelona na Amsterdam?
Ano, mezi Barcelona a Amsterdam je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Barcelona až Amsterdam od let?
Cesta let od Barcelona k Amsterdam vytváří emise CO2 248.03kg.

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Barcelona

Mezinárodní trasy z Barcelona a blízkých oblastí

Další destinace od Barcelona

Podobné trasy

Další oblíbené trasy