Let Barcelona - Valencie ceny od 2 462,69 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny 3 297,88 Kč
3 dny 3 686,85 Kč

Barcelona až Valencie od let

Cesta z Barcelona do Valencie za let je 303,01 km a trvá 2 h 37 min. Denně jede 20 spojů, přičemž první odjíždí v 5:45 a poslední v 23:55. Je možné cestovat z Barcelona na Valencie pomocí let již za 2 462,69 Kč nebo až za 11 295,35 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 462,69 Kč.

Nejnižší cena2 462,69 Kč
Doba trvání cesty2 h 37 min
Připojení za den20
Nejnižší cena2 462,69 Kč
Nejvyšší cena11 295,35 Kč
První odjezd5:45
Poslední odjezd23:55
Vzdálenost303,01 km
OdjezdBarcelona
PříjezdValencie
NosičeHV, Air EuropaVíce

Let Vstupenky od Barcelona do Valencie

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Low-cost lety z Barcelona Valencie na virail

Virail je vyhledávací platforma najít nejlepší cestovní řešení, porovnávání stovky nabídek od různých internetových stránkách najít levné letenky pro lety od Barcelona do Valencie. Jakmile zvolíte termín vaší cesty, budete mít jen filtrovat výsledky a najít levnou letenku do Valencie.

Jaký je nejlevnější letenku můžete získat z Barcelona Valencie?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Barcelona do Valencie jsou od 2 462,69 Kč.

Jak dlouho trvá, než tě letět z Barcelona Valencie?

Je tam jen jeden let z Barcelona Valencie, takže při 5:45. Přímé lety z Barcelona Valencie potřebovat alespoň 1 h 0 min dosáhnout Valencie.

Jaké jsou odletové letiště v Barcelona a Valencie?

Barcelona Nord,BARCELONA SANTS,Barcelona-Clot-Arago,Barcelona-Sant Andreu Comtal,Barcelona El Prat Airport T2,Barcelona Paseo de Gracia,Barcelona Franca,Barcelona Placa de Catalunya a Valencia, Estació d'autobusos,Valencia Airport (VLC),Valencia Joaquín Sorolla,Valencia-Estacio Del Nord jsou odletové a příletové ariports v Barcelona a Valencie.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Barcelona do Valencie

Levné vstupenky let od Barcelona do Valencie
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Barcelona do Valencie.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Barcelona do Valencie, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Barcelona na Valencie.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Barcelona až Valencie

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Letecké společnosti mohou účtovat vyšší ceny letenek, když se blíží datum odletu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 2 356,01 Kč do 4 607,53 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 49%!

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Barcelona do Valencie

Nejlevnější letenky Barcelona – Valencie lze najít již za 1 595,84 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 147,64 Kč. Nejdražší tiket může stát až 3 626,69 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Valencie letadlem

Pokud cestujete do Valencie letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Qatar Airways je národní letecká společnost Kataru se sídlem v Dauhá. Byla založena v roce 1993 a od té doby se rozrostla a stala se jednou z předních světových leteckých společností s flotilou více než 200 letadel létajících do více než 160 destinací po celém světě. Qatar Airways je známá svými luxusními a cenami ověnčenými službami, které cestujícím nabízejí řadu vybavení, jako jsou lehká sedadla, gurmánská kuchyně a palubní zábava. Letecká společnost je členem aliance oneworld a má partnerství s několika dalšími leteckými společnostmi, což umožňuje cestujícím snadné spojení do destinací po celém světě. Qatar Airways získal za své služby řadu ocenění, včetně toho, že byl Skytraxem roku 2019 jmenován nejlepší leteckou společností světa.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Air Europa, Wizz Air, Air Serbia od Barcelona do Valencie
Porovnejte služby na palubě při cestování z Barcelona do Valencie pomocí plane.
Vybavení Air Europa Wizz Air Air Serbia Lufthansa Air France Aer Lingus Turkish Airlines KLM Austrian Airlines Vueling Czech Airlines Qatar Airways Tunisair TAP Portugal Eurowings ITA Airways British Airways
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check cross check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check check cross check check cross check cross cross check check cross cross check check

Barcelona až Valencie Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
21.21kg
Autobus
22.73kg
Let
60.6kg
Auto
48.48kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Barcelona do Valencie?
Tiket let od Barcelona do Valencie je 4 104,57 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 462,69 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Barcelona do Valencie?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Barcelona do Valencie, je 2 462,69 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Barcelona a Valencie krát let?
Barcelona až Valencie je 303,01 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Barcelona a Valencie?
Barcelona až Valencie je v průměru 2 h 37 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 0 min.
Jaké společnosti působí od Barcelona do Valencie?
Barcelona až Valencie je pokryta operátory 24. Na Virail HV, Air Europa, Wizz Air, Air Serbia, Lufthansa, Air France, Aer Lingus, Turkish Airlines, KLM, Aero Services Executive, Austrian Airlines, Iberia Airlines, Vueling, Czech Airlines, Swiss International Air Lines, Qatar Airways, Tunisair, easyJet UK, TAP Portugal, Eurowings, ITA Airways, British Airways, President Airlines, Nouvel Air Tunisie, Air Senegal International můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Barcelona na Valencie?
Barcelona až Valencie má průměrně 20 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Barcelona do Valencie?
První let z Barcelona na Valencie odlétá v 5:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Barcelona na Valencie?
Nejnovější let z Barcelona na Valencie odjíždí v 23:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Barcelona do Valencie?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 462,69 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Barcelona na Valencie?
V průměru existuje 1 od Barcelona až po Valencie.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Barcelona do Valencie by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Barcelona a Valencie je 1 h 0 min.
Existuje přímé let z Barcelona na Valencie?
Ano, mezi Barcelona a Valencie je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Barcelona až Valencie od let?
Cesta let od Barcelona k Valencie vytváří emise CO2 60.6kg.

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Barcelona

Mezinárodní trasy z Barcelona a blízkých oblastí

Další destinace od Barcelona

Hlavní trasy do stanice Valencie

Podobné trasy

Další oblíbené trasy