Let Barcelona - Tenerife ceny od 3 951,85 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Barcelona až Tenerife od let

Cesta z Barcelona do Tenerife za let je 2 242,89 km a trvá 7 h 37 min. Denně jede 62 spojů, přičemž první odjíždí v 6:20 a poslední v 22:15. Je možné cestovat z Barcelona na Tenerife pomocí let již za 3 951,85 Kč nebo až za 23 887,70 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 951,85 Kč.

Nejnižší cena3 951,85 Kč
Doba trvání cesty7 h 37 min
Připojení za den62
Nejnižší cena3 951,85 Kč
Nejvyšší cena23 887,70 Kč
První odjezd6:20
Poslední odjezd22:15
Vzdálenost2 242,89 km
OdjezdBarcelona
PříjezdTenerife
NosičeIberia Airlines, Jet2.comVíce

Let Vstupenky od Barcelona do Tenerife

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Najít low-cost letů z Barcelona Tenerife na virail

Virail najde pro vás nejlevnější vstupenky na lety z Barcelona Tenerife. Co musíte udělat, je vybrat pouze datum vaší cesty a virail budou porovnávat stovky webových stránek najít nejlepší řešení pro váš let od Barcelona do Tenerife.

Jaké jsou ceny letenek z Barcelona Tenerife?

Ceny levných letenek na lety z Barcelona Tenerife jsou snadno k nalezení, pokud si knihu předem: minimální cena, kterou můžete získat je 3 951,85 Kč.

Když se první let do Tenerife odejít?

K dosažení Tenerife letadlem to bude trvat v průměru 7 h 37 min. Nejrychlejší letadlo spojení z Barcelona Tenerife vzít 3 h 25 min.

Které letiště jsou Slouží pro lety z Barcelona Tenerife?

V Tenerife necháte od Barcelona Paseo de Gracia,Barcelona-Sant Andreu Comtal,Barcelona Franca,Barcelona Placa de Catalunya,Barcelona-Clot-Arago,Barcelona Nord,Barcelona El Prat Airport T2,BARCELONA SANTS, pak přistání v .

Porovnejte ceny a vstupenky od Barcelona do Tenerife

Levné vstupenky let od Barcelona do Tenerife
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Barcelona do Tenerife.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Barcelona do Tenerife, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Barcelona na Tenerife.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Barcelona až Tenerife

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Tenerife letadlem

Pokud cestujete do Tenerife letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Tropic Air je regionální letecká společnost se sídlem v Belize, která provozuje pravidelné lety do různých destinací v Belize, Mexiku, Guatemale a Hondurasu. Společnost Tropic Air byla založena v roce 1979 a stala se největší leteckou společností v Belize s flotilou více než 15 letadel a více než 300 zaměstnanci. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně osobní a nákladní dopravy, charterových letů a zájezdů. Společnost Tropic Air se zavázala poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a dostupnou leteckou dopravu a získala řadu ocenění za své vynikající služby a závazek k udržitelnosti.

Služby na palubě Binter Canarias, Eurowings, Iberia Express od Barcelona do Tenerife
Porovnejte služby na palubě při cestování z Barcelona do Tenerife pomocí plane.
Vybavení Binter Canarias Eurowings Iberia Express Ryanair ITA Airways Vueling Air Europa British Airways
wifi WiFi check check check check check check check check
luggage Zavazadlo cross check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross cross check check cross cross check

Barcelona až Tenerife Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
157kg
Autobus
168.22kg
Let
448.58kg
Auto
358.86kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Barcelona do Tenerife?
Tiket let od Barcelona do Tenerife je 8 303,15 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 951,85 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Barcelona do Tenerife?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Barcelona do Tenerife, je 3 951,85 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Barcelona a Tenerife krát let?
Barcelona až Tenerife je 2 242,89 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Barcelona a Tenerife?
Barcelona až Tenerife je v průměru 7 h 37 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 25 min.
Jaké společnosti působí od Barcelona do Tenerife?
Barcelona až Tenerife je pokryta operátory 12. Na Virail Iberia Airlines, Jet2.com, Binter Canarias, easyJet UK, Eurowings, Tropic Air, Iberia Express, Ryanair, Condor Flugdienst, ITA Airways, Vueling, Air Europa, British Airways můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Barcelona na Tenerife?
Barcelona až Tenerife má průměrně 62 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Barcelona do Tenerife?
První let z Barcelona na Tenerife odlétá v 6:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Barcelona na Tenerife?
Nejnovější let z Barcelona na Tenerife odjíždí v 22:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Barcelona do Tenerife?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 951,85 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Barcelona na Tenerife?
V průměru existuje 5 od Barcelona až po Tenerife.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Barcelona do Tenerife by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Barcelona a Tenerife je 3 h 25 min.
Existuje přímé let z Barcelona na Tenerife?
Ano, mezi Barcelona a Tenerife je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Barcelona až Tenerife od let?
Cesta let od Barcelona k Tenerife vytváří emise CO2 448.58kg.

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Barcelona

Mezinárodní trasy z Barcelona a blízkých oblastí

Další destinace od Barcelona

Hlavní trasy do stanice Tenerife

Podobné trasy

Další oblíbené trasy