Let Barcelona - Saint-Nazaire ceny od 1 464,07 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Barcelona až Saint-Nazaire od let

Cesta z Barcelona do Saint-Nazaire za let je 742,02 km a trvá 11 h 22 min. Denně jede 75 spojů, přičemž první odjíždí v 6:00 a poslední v 21:30. Je možné cestovat z Barcelona na Saint-Nazaire pomocí let již za 1 464,07 Kč nebo až za 25 958,25 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 464,07 Kč.

Nejnižší cena1 464,07 Kč
Doba trvání cesty11 h 22 min
Připojení za den75
Nejnižší cena1 464,07 Kč
Nejvyšší cena25 958,25 Kč
První odjezd6:00
Poslední odjezd21:30
Vzdálenost742,02 km
OdjezdBarcelona
PříjezdSaint-Nazaire
NosičeFinnair, Air FranceVíce

Let Vstupenky od Barcelona do Saint-Nazaire

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Vyhledání levných letů z Barcelona Saint-Nazaire s virail

S virail Najít nejlevnější letenek na Saint-Nazaire je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Saint-Nazaire, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Barcelona do Saint-Nazaire.

Jak moc jsou levné lístky na letech z Barcelona Saint-Nazaire?

Ceny levných letenek na lety z Barcelona Saint-Nazaire jsou snadno k nalezení, pokud si knihu předem: minimální cena, kterou můžete získat je 1 464,07 Kč.

Jak dlouho trvá let od Barcelona do Saint-Nazaire?

První lety do Saint-Nazaire je naplánováno na 6:00 a poslední odcházející Barcelona je 21:30. Nejrychlejší lety se dostanete od Barcelona do Saint-Nazaire v 1 h 35 min.

Jaký je název letišti obsluhovanými lety z Barcelona Saint-Nazaire?

Letiště sloužil v pomocí letech z Barcelona Saint-Nazaire jsou Barcelona Placa de Catalunya,Barcelona Nord,Barcelona El Prat Airport T2,Barcelona-Clot-Arago,Barcelona Paseo de Gracia,BARCELONA SANTS,Barcelona-Sant Andreu Comtal,Barcelona Franca a La Croix-De-Mean,St-Nazaire.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Barcelona do Saint-Nazaire

Levné vstupenky let od Barcelona do Saint-Nazaire
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Barcelona do Saint-Nazaire.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Barcelona do Saint-Nazaire, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Barcelona na Saint-Nazaire.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Barcelona až Saint-Nazaire

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Barcelona do Saint-Nazaire

Nejlevnější letenky Barcelona – Saint-Nazaire lze najít již za 2 178,45 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 183,79 Kč. Nejdražší tiket může stát až 4 943,41 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Saint-Nazaire letadlem

Pokud cestujete do Saint-Nazaire letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Finnair, Air France, KLM od Barcelona do Saint-Nazaire
Porovnejte služby na palubě při cestování z Barcelona do Saint-Nazaire pomocí plane.
Vybavení Finnair Air France KLM Air Europa Easyjet Ryanair Vueling SWISS Iberia Brussels Airlines Lufthansa
wifi WiFi check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo cross check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross cross cross check check cross check check cross check

Barcelona až Saint-Nazaire Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
51.94kg
Autobus
55.65kg
Let
148.4kg
Auto
118.72kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Barcelona do Saint-Nazaire?
Tiket let od Barcelona do Saint-Nazaire je 5 482,90 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 464,07 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Barcelona do Saint-Nazaire?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Barcelona do Saint-Nazaire, je 1 464,07 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Barcelona a Saint-Nazaire krát let?
Barcelona až Saint-Nazaire je 742,02 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Barcelona a Saint-Nazaire?
Barcelona až Saint-Nazaire je v průměru 11 h 22 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 35 min.
Jaké společnosti působí od Barcelona do Saint-Nazaire?
Barcelona až Saint-Nazaire je pokryta operátory 11. Na Virail Finnair, Air France, KLM, Air Europa, Easyjet, Ryanair, Vueling, SWISS, Iberia, Brussels Airlines, Lufthansa, TAP Air Portugal můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Barcelona na Saint-Nazaire?
Barcelona až Saint-Nazaire má průměrně 75 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Barcelona do Saint-Nazaire?
První let z Barcelona na Saint-Nazaire odlétá v 6:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Barcelona na Saint-Nazaire?
Nejnovější let z Barcelona na Saint-Nazaire odjíždí v 21:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Barcelona do Saint-Nazaire?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 464,07 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Barcelona na Saint-Nazaire?
V průměru existuje 2 od Barcelona až po Saint-Nazaire.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Barcelona do Saint-Nazaire by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Barcelona a Saint-Nazaire je 1 h 35 min.
Existuje přímé let z Barcelona na Saint-Nazaire?
Ano, mezi Barcelona a Saint-Nazaire je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Barcelona až Saint-Nazaire od let?
Cesta let od Barcelona k Saint-Nazaire vytváří emise CO2 148.4kg.

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Barcelona

Mezinárodní trasy z Barcelona a blízkých oblastí

Další destinace od Barcelona

Další oblíbené trasy