Let Berlín - Antalya ceny od 1 730,53 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Berlín až Antalya od let

Cesta z Berlín do Antalya za let je 2 199,7 km a trvá 6 h 28 min. Denně jede 22 spojů, přičemž první odjíždí v 5:40 a poslední v 21:15. Je možné cestovat z Berlín na Antalya pomocí let již za 1 730,53 Kč nebo až za 32 105,84 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 730,53 Kč.

Nejnižší cena1 730,53 Kč
Doba trvání cesty6 h 28 min
Připojení za den22
Nejnižší cena1 730,53 Kč
Nejvyšší cena32 105,84 Kč
První odjezd5:40
Poslední odjezd21:15
Vzdálenost2 199,7 km
OdjezdBerlín
PříjezdAntalya
NosičeTurkish Airlines, Futura International AirwaysVíce

Let Vstupenky od Berlín do Antalya

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Nejlevnější lety z Berlín Antalya s virail

Najít nejlevnější vstupenky na lety z Berlín Antalya y ještě nikdy nebylo tak snadné: Vložením data své cesty, bude virail najít stovky levných letů nabízí od Berlín do Antalya. Stačí pouze vybrat ten nejlepší a rezervovat si výlet!

Kolik jsou vstupenky low-cost pro lety z Berlín Antalya?

Při rezervaci předem a s flexibilními termíny najdete levné letenky od Berlín do Antalya také pouze 1 730,53 Kč.

Když jsou první a poslední lety z Berlín Antalya?

První lety do Antalya je naplánováno na 5:40 a poslední odcházející Berlín je 21:15. Přímé lety z Berlín Antalya potřebovat alespoň 3 h 10 min dosáhnout Antalya.

Kde se lety z Berlín Antalya odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

Letiště sloužil v pomocí letech z Berlín Antalya jsou Berlin Potsdamer Platz (S),Berlin Hbf (tief),Berlin Zoologischer Garten (S),Berlin Tegel Airport, TXL,Berlin Ostkreuz station,Berlin, Alexanderplatz,Berlin, ZOB,Berlin Friedrichstraße,Berlin - Spandau,Berlin, Ostbahnhof a Antalya Airport (AYT).

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Berlín do Antalya

Levné vstupenky let od Berlín do Antalya
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Berlín do Antalya.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Berlín do Antalya, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Berlín na Antalya.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Berlín až Antalya

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Berlín do Antalya

Nejlevnější letenky Berlín – Antalya lze najít již za 1 138,67 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 468,50 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 345,78 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Antalya letadlem

Pokud cestujete do Antalya letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Freebird Airlines je turecká charterová letecká společnost, která byla založena v roce 2000. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Asii a Africe. Freebird Airlines má flotilu letadel Airbus A320 a A321, která jsou konfigurována se sedadly v ekonomické i business třídě. Letecká společnost nabízí řadu palubních služeb, včetně jídel, nápojů a zábavy. Freebird Airlines je známá svými cenově dostupnými tarify a spolehlivými službami, díky čemuž je oblíbenou volbou pro cestovatele, kteří hledají cenově výhodnou možnost. Letecká společnost sídlí v Istanbulu a provozuje lety z několika letišť v Turecku.

Hahn Air je německá letecká společnost, která působí jako pravidelný a charterový dopravce. Nejznámější je však pro svou roli poskytovatele letenek a distribučních služeb pro jiné letecké společnosti. Hahn Air má dohody s více než 350 leteckými společnostmi po celém světě, které jim umožňují prodávat své lety prostřednictvím globálního distribučního systému Hahn Air (GDS). To umožňuje cestovním kancelářím rezervovat lety u leteckých společností, které nemusí být dostupné prostřednictvím tradičních systémů GDS. Hahn Air také nabízí své vlastní značkové lety do omezeného počtu destinací v Evropě. Letecká společnost byla založena v roce 1994 a sídlí v Dreieichu v Německu.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Služby na palubě Turkish Airlines, Pegasus Airlines, Freebird Airlines od Berlín do Antalya
Porovnejte služby na palubě při cestování z Berlín do Antalya pomocí plane.
Vybavení Turkish Airlines Pegasus Airlines Freebird Airlines Hahn Air Eurowings Easyjet Corendon Airlines SunExpress
wifi WiFi check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross check cross check cross cross

Berlín až Antalya Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
153.98kg
Autobus
164.98kg
Let
439.94kg
Auto
351.95kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Berlín do Antalya?
Tiket let od Berlín do Antalya je 8 383,28 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 730,53 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Berlín do Antalya?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Berlín do Antalya, je 1 730,53 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Berlín a Antalya krát let?
Berlín až Antalya je 2 199,7 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Berlín a Antalya?
Berlín až Antalya je v průměru 6 h 28 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 10 min.
Jaké společnosti působí od Berlín do Antalya?
Berlín až Antalya je pokryta operátory 9. Na Virail Turkish Airlines, Futura International Airways, Pegasus Airlines, Freebird Airlines, Hahn Air, Eurowings, Easyjet, Corendon Airlines, SunExpress, Air Fiji můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Berlín na Antalya?
Berlín až Antalya má průměrně 22 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Berlín do Antalya?
První let z Berlín na Antalya odlétá v 5:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Berlín na Antalya?
Nejnovější let z Berlín na Antalya odjíždí v 21:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Berlín do Antalya?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 730,53 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Berlín na Antalya?
V průměru existuje 10 od Berlín až po Antalya.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Berlín do Antalya by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Berlín a Antalya je 3 h 10 min.
Existuje přímé let z Berlín na Antalya?
Ano, mezi Berlín a Antalya je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Berlín až Antalya od let?
Cesta let od Berlín k Antalya vytváří emise CO2 439.94kg.

Přejděte na místní z Berlín

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Berlín

Mezinárodní trasy z Berlín a blízkých oblastí

Další destinace od Berlín

Hlavní trasy do stanice Antalya

Další oblíbené trasy