Let Berlín - Malmo ceny od 4 423,15 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Berlín až Malmo od let

Cesta z Berlín do Malmo za let je 344,07 km a trvá 22 h 48 min. Denně jede 49 spojů, přičemž první odjíždí v 6:00 a poslední v 22:40. Je možné cestovat z Berlín na Malmo pomocí let již za 4 423,15 Kč nebo až za 68 453,38 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 4 423,15 Kč.

Nejnižší cena4 423,15 Kč
Doba trvání cesty22 h 48 min
Připojení za den49
Nejnižší cena4 423,15 Kč
Nejvyšší cena68 453,38 Kč
První odjezd6:00
Poslední odjezd22:40
Vzdálenost344,07 km
OdjezdBerlín
PříjezdMalmo
NosičeFinnair, Wizz AirVíce

Let Vstupenky od Berlín do Malmo

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Vyhledání levných letů z Berlín Malmo s virail

Díky virail můžete porovnat stovky webových stránek a nalézt nejlevnější let z Berlín Malmo. Stačí pouze vložit datum své cesty a virail se postará o zbytek: filtrovat výsledky a rezervovat levný lístek za letu od Berlín do Malmo.

Kolik jsou nejlevnější vstupenky na lety z Berlín Malmo?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Berlín do Malmo jsou od 4 423,15 Kč.

Když se první let do Malmo odejít?

První lety do Malmo je naplánováno na 6:00 a poslední odcházející Berlín je 22:40. Minimální doba trvání letů z Berlín Malmo je 5 h 5 min.

Kde se lety z Berlín Malmo odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

V Malmo necháte od Berlin Hbf (tief),Berlin, Ostbahnhof,Berlin Tegel Airport, TXL,Berlin Zoologischer Garten (S),Berlin, Alexanderplatz,Berlin Friedrichstraße,Berlin, ZOB,Berlin Ostkreuz station,Berlin Potsdamer Platz (S),Berlin - Spandau, pak přistání v Malmö Airport, MMX,Malmö Syd Svaagertorp station,Oxie station,Malmo Central,Malmö Svävarenterminal.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Berlín do Malmo

Levné vstupenky let od Berlín do Malmo
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Berlín do Malmo.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Berlín do Malmo, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Berlín na Malmo.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Berlín až Malmo

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Berlín do Malmo

Nejlevnější letenky Berlín – Malmo lze najít již za 3 114,96 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 5 072,33 Kč. Nejdražší tiket může stát až 11 153,84 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Malmo letadlem

Pokud cestujete do Malmo letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Ethiopian Air je vlajková letecká společnost Etiopie se sídlem v Addis Abebě. Byla založena v roce 1945 a provozuje flotilu více než 120 letadel, které obsluhují více než 125 destinací po celém světě. Ethiopian Air je členem Star Alliance a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí služby pro cestující a náklad, jakož i služby údržby, oprav a generálních oprav. Ethiopian Air získal za své služby několik ocenění, včetně ceny Skytrax pro nejlepší leteckou společnost v Africe v letech 2017 a 2018. Letecká společnost je známá svým závazkem k udržitelnosti a sociální odpovědnosti, včetně iniciativ zaměřených na snižování emisí uhlíku a podporu místních komunit.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Finnair, Wizz Air, Lufthansa od Berlín do Malmo
Porovnejte služby na palubě při cestování z Berlín do Malmo pomocí plane.
Vybavení Finnair Wizz Air Lufthansa Eurowings Brussels Airlines KLM Aegean Airlines Ethiopian Air Austrian Airlines LOT British Airways Air France Air Serbia ISRAIR SunExpress Vueling Ryanair Air Europa Turkish Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo cross check check check check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check cross cross cross check cross check check check cross check check cross cross check cross check

Berlín až Malmo Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
24.09kg
Autobus
25.81kg
Let
68.81kg
Auto
55.05kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Berlín do Malmo?
Tiket let od Berlín do Malmo je 20 431,99 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 4 423,15 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Berlín do Malmo?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Berlín do Malmo, je 4 423,15 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Berlín a Malmo krát let?
Berlín až Malmo je 344,07 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Berlín a Malmo?
Berlín až Malmo je v průměru 22 h 48 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 5 min.
Jaké společnosti působí od Berlín do Malmo?
Berlín až Malmo je pokryta operátory 28. Na Virail Finnair, Wizz Air, Island Express, easyJet UK, Lufthansa, Eurowings, Brussels Airlines, Iberia Airlines, KLM, Aegean Airlines, Air Fiji, Ethiopian Air, Austrian Airlines, SAS Braathens, LOT, El Al Israel Airlines, British Airways, Norwegian Air Shuttle, Malmö Aviation, Air France, Air Serbia, ISRAIR, SunExpress, Swiss International Air Lines, Vueling, Norwegian Air Sweden, Ryanair, Air Europa, Turkish Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Berlín na Malmo?
Berlín až Malmo má průměrně 49 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Berlín do Malmo?
První let z Berlín na Malmo odlétá v 6:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Berlín na Malmo?
Nejnovější let z Berlín na Malmo odjíždí v 22:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Berlín do Malmo?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 4 423,15 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Berlín do Malmo by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Berlín a Malmo je 5 h 5 min.
Existuje přímé let z Berlín na Malmo?
Ano, mezi Berlín a Malmo je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Berlín až Malmo od let?
Cesta let od Berlín k Malmo vytváří emise CO2 68.81kg.

Přejděte na místní z Berlín

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Berlín

Mezinárodní trasy z Berlín a blízkých oblastí

Další destinace od Berlín

Podobné trasy

Další oblíbené trasy