Let Berlín - Palma de Mallorca ceny od 1 585,61 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Berlín až Palma de Mallorca od let

Cesta z Berlín do Palma de Mallorca za let je 1 660,55 km a trvá 4 h 38 min. Denně jede 90 spojů, přičemž první odjíždí v 6:00 a poslední v 22:05. Je možné cestovat z Berlín na Palma de Mallorca pomocí let již za 1 585,61 Kč nebo až za 10 712,50 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 585,61 Kč.

Nejnižší cena1 585,61 Kč
Doba trvání cesty4 h 38 min
Připojení za den90
Nejnižší cena1 585,61 Kč
Nejvyšší cena10 712,50 Kč
První odjezd6:00
Poslední odjezd22:05
Vzdálenost1 660,55 km
OdjezdBerlín
PříjezdPalma de Mallorca
NosičeIberia, KLMVíce

Let Vstupenky od Berlín do Palma de Mallorca

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Low-cost lety z Berlín Palma de Mallorca na virail

Virail najde pro vás nejlevnější vstupenky na lety z Berlín Palma de Mallorca. Co musíte udělat, je vybrat pouze datum vaší cesty a virail budou porovnávat stovky webových stránek najít nejlepší řešení pro váš let od Berlín do Palma de Mallorca.

Jak moc jsou levné lístky na letech z Berlín Palma de Mallorca?

Pokud jsou k dispozici vstupenky na low-cost můžete ušetřit spoustu peněz, ale nezapomeňte být flexibilní a objednat předem: můžete získat levné letenky z Berlín Palma de Mallorca od 1 585,61 Kč.

Jak dlouho trvá, než od Berlín do Palma de Mallorca letadlem?

První let opouští Berlín na 6:00, přičemž poslední z nich se dostat do Palma de Mallorca je naplánováno na 22:05. Nejrychlejší přímé lety z Berlín Palma de Mallorca trvat jen 0 h 40 min.

Kde se lety z Berlín Palma de Mallorca odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

Lety z Berlín volno z Berlin Potsdamer Platz (S),Berlin Hbf (tief),Berlin Zoologischer Garten (S),Berlin Tegel Airport, TXL,Berlin Ostkreuz station,Berlin, Alexanderplatz,Berlin, ZOB,Berlin Friedrichstraße,Berlin - Spandau,Berlin, Ostbahnhof a půdy v Palma de Mallorca v .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Berlín do Palma de Mallorca

Levné vstupenky let od Berlín do Palma de Mallorca
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Berlín do Palma de Mallorca.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Berlín do Palma de Mallorca, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Berlín na Palma de Mallorca.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Berlín až Palma de Mallorca

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Berlín do Palma de Mallorca

Nejlevnější letenky Berlín – Palma de Mallorca lze najít již za 2 074,94 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 378,42 Kč. Nejdražší tiket může stát až 6 478,11 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Palma de Mallorca letadlem

Pokud cestujete do Palma de Mallorca letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Iberia, KLM, SWISS od Berlín do Palma de Mallorca
Porovnejte služby na palubě při cestování z Berlín do Palma de Mallorca pomocí plane.
Vybavení Iberia KLM SWISS Ryanair Eurowings Air Europa Easyjet Austrian Airlines Air Serbia Vueling Lufthansa Transavia
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross check check cross cross check check check cross check cross

Berlín až Palma de Mallorca Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
116.24kg
Autobus
124.54kg
Let
332.11kg
Auto
265.69kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Berlín do Palma de Mallorca?
Tiket let od Berlín do Palma de Mallorca je 4 635,78 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 585,61 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Berlín do Palma de Mallorca?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Berlín do Palma de Mallorca, je 1 585,61 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Berlín a Palma de Mallorca krát let?
Berlín až Palma de Mallorca je 1 660,55 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Berlín a Palma de Mallorca?
Berlín až Palma de Mallorca je v průměru 4 h 38 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 0 h 40 min.
Jaké společnosti působí od Berlín do Palma de Mallorca?
Berlín až Palma de Mallorca je pokryta operátory 12. Na Virail Iberia, KLM, SWISS, Wizz Air UK, Ryanair, Eurowings, Air Europa, Easyjet, Austrian Airlines, Air Serbia, Vueling, Lufthansa, Transavia můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Berlín na Palma de Mallorca?
Berlín až Palma de Mallorca má průměrně 90 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Berlín do Palma de Mallorca?
První let z Berlín na Palma de Mallorca odlétá v 6:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Berlín na Palma de Mallorca?
Nejnovější let z Berlín na Palma de Mallorca odjíždí v 22:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Berlín do Palma de Mallorca?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 585,61 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Berlín na Palma de Mallorca?
V průměru existuje 9 od Berlín až po Palma de Mallorca.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Berlín do Palma de Mallorca by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Berlín a Palma de Mallorca je 0 h 40 min.
Existuje přímé let z Berlín na Palma de Mallorca?
Ano, mezi Berlín a Palma de Mallorca je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Berlín až Palma de Mallorca od let?
Cesta let od Berlín k Palma de Mallorca vytváří emise CO2 332.11kg.

Přejděte na místní z Berlín

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Berlín

Mezinárodní trasy z Berlín a blízkých oblastí

Další destinace od Berlín

Hlavní trasy do stanice Palma de Mallorca

Další oblíbené trasy