Let Berlín - Poprad ceny od 1 758,54 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Berlín až Poprad od let

Cesta z Berlín do Poprad za let je 618,81 km a trvá 25 h 27 min. Denně jede 15 spojů, přičemž první odjíždí v 6:00 a poslední v 23:35. Je možné cestovat z Berlín na Poprad pomocí let již za 1 758,54 Kč nebo až za 41 381,55 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 758,54 Kč.

Nejnižší cena1 758,54 Kč
Doba trvání cesty25 h 27 min
Připojení za den15
Nejnižší cena1 758,54 Kč
Nejvyšší cena41 381,55 Kč
První odjezd6:00
Poslední odjezd23:35
Vzdálenost618,81 km
OdjezdBerlín
PříjezdPoprad
NosičeRyanair, KLMVíce

Let Vstupenky od Berlín do Poprad

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Vyhledání levných letů z Berlín Poprad s virail

Najít nejlevnější vstupenky na lety z Berlín Poprad y ještě nikdy nebylo tak snadné: Vložením data své cesty, bude virail najít stovky levných letů nabízí od Berlín do Poprad. Stačí pouze vybrat ten nejlepší a rezervovat si výlet!

Kolik jsou vstupenky low-cost pro lety z Berlín Poprad?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Berlín do Poprad jsou od 1 758,54 Kč.

Jak dlouho trvá, než od Berlín do Poprad letadlem?

K dosažení Poprad letadlem to bude trvat v průměru 25 h 27 min. Nejrychlejší letadlo spojení z Berlín Poprad vzít 5 h 40 min.

Kde se lety z Berlín Poprad odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

V Poprad necháte od Berlin Hbf (tief),Berlin, Alexanderplatz,Berlin - Spandau,Berlin Potsdamer Platz (S),Berlin Tegel Airport, TXL,Berlin Friedrichstraße,Berlin, ZOB,Berlin, Ostbahnhof,Berlin Zoologischer Garten (S),Berlin Ostkreuz station, pak přistání v Poprad Tatry Airport,Poprad Tatry,Poprad, Aquacity.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Berlín do Poprad

Levné vstupenky let od Berlín do Poprad
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Berlín do Poprad.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Berlín do Poprad, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Berlín na Poprad.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Berlín až Poprad

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Berlín do Poprad

Nejlevnější letenky Berlín – Poprad lze najít již za 1 789,48 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 983,76 Kč. Nejdražší tiket může stát až 6 418,44 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Poprad letadlem

Pokud cestujete do Poprad letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

AirBaltic je lotyšská nízkonákladová letecká společnost, která provozuje lety do více než 70 destinací v Evropě, na Středním východě a v Asii. Letecká společnost byla založena v roce 1995 a od té doby se stala největší leteckou společností v Pobaltí. AirBaltic provozuje flotilu moderních letadel Airbus A220-300, která jsou známá svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně online odbavení, zábavy na palubě a věrnostního programu. AirBaltic se zavázal k udržitelnosti a stanovil si cíl stát se světově nejekologičtější leteckou společností.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Georgian Airways je národní letecká společnost Gruzie se sídlem v Tbilisi. Provozuje pravidelné lety do různých destinací v Evropě, Asii a na Středním východě, stejně jako charterové lety do oblíbených turistických destinací. Letecká společnost byla založena v roce 1993 a má flotilu moderních letadel, včetně Boeingů 737 a Embraerů E190. Georgian Airways nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a programu pro časté cestující. Letecká společnost se zavázala poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu a za své služby a výkon získala několik ocenění.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Ryanair, KLM, Lauda od Berlín do Poprad
Porovnejte služby na palubě při cestování z Berlín do Poprad pomocí plane.
Vybavení Ryanair KLM Lauda SWISS AirBaltic Lufthansa Aer Lingus LOT Georgian Airways Wizz Air Austrian Airlines Norwegian Vueling MIAT Mongolian Easyjet Air France
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check cross check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross cross check check check check check cross check check cross cross cross check cross

Berlín až Poprad Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
43.32kg
Autobus
46.41kg
Let
123.76kg
Auto
99.01kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Berlín do Poprad?
Tiket let od Berlín do Poprad je 6 638,14 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 758,54 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Berlín do Poprad?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Berlín do Poprad, je 1 758,54 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Berlín a Poprad krát let?
Berlín až Poprad je 618,81 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Berlín a Poprad?
Berlín až Poprad je v průměru 25 h 27 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 40 min.
Jaké společnosti působí od Berlín do Poprad?
Berlín až Poprad je pokryta operátory 19. Na Virail Ryanair, KLM, Lauda, Belavia, SWISS, Aeroflot, airBaltic, SAS, Lufthansa, Aer Lingus, LOT, Georgian Airways, Wizz Air, Austrian Airlines, Norwegian, Vueling, MIAT Mongolian, Easyjet, Wizz Air UK, Air France můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Berlín na Poprad?
Berlín až Poprad má průměrně 15 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Berlín do Poprad?
První let z Berlín na Poprad odlétá v 6:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Berlín na Poprad?
Nejnovější let z Berlín na Poprad odjíždí v 23:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Berlín do Poprad?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 758,54 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Berlín do Poprad by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Berlín a Poprad je 5 h 40 min.
Existuje přímé let z Berlín na Poprad?
Ano, mezi Berlín a Poprad je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Berlín až Poprad od let?
Cesta let od Berlín k Poprad vytváří emise CO2 123.76kg.

Přejděte na místní z Berlín

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Berlín

Mezinárodní trasy z Berlín a blízkých oblastí

Další destinace od Berlín

Další oblíbené trasy