Let Berlín - Praha ceny od 1 620,44 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Berlín až Praha od let

Cesta z Berlín do Praha za let je 280,17 km a trvá 14 h 20 min. Denně jede 122 spojů, přičemž první odjíždí v 4:00 a poslední v 20:25. Je možné cestovat z Berlín na Praha pomocí let již za 1 620,44 Kč nebo až za 24 807,16 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 620,44 Kč.

Nejnižší cena1 620,44 Kč
Doba trvání cesty14 h 20 min
Připojení za den122
Nejnižší cena1 620,44 Kč
Nejvyšší cena24 807,16 Kč
První odjezd4:00
Poslední odjezd20:25
Vzdálenost280,17 km
OdjezdBerlín
PříjezdPraha
NosičeEurowings, LufthansaVíce

Let Vstupenky od Berlín do Praha

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Najít low-cost letů z Berlín Praha na virail

Virail je vyhledávací platforma najít nejlepší cestovní řešení, porovnávání stovky nabídek od různých internetových stránkách najít levné letenky pro lety od Berlín do Praha. Jakmile zvolíte termín vaší cesty, budete mít jen filtrovat výsledky a najít levnou letenku do Praha.

Jaké jsou ceny letenek z Berlín Praha?

Ceny levných letenek na lety z Berlín Praha jsou snadno k nalezení, pokud si knihu předem: minimální cena, kterou můžete získat je 1 620,44 Kč.

Jak dlouhá je cesta od Berlín do Praha letadlem?

Zatímco první let do Praha je 4:00, poslední z nich opustí Berlín na 20:25. Nejrychlejší letadlo spojení z Berlín Praha vzít 2 h 55 min.

Kde se lety z Berlín Praha odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

Na letiště v Berlín a Praha jsou příslušně Berlin Tegel Airport, TXL,Berlin Zoologischer Garten (S),Berlin Friedrichstraße,Berlin, Ostbahnhof,Berlin Potsdamer Platz (S),Berlin, ZOB,Berlin Ostkreuz station,Berlin - Spandau,Berlin, Alexanderplatz,Berlin Hbf (tief) a Prague UAN Florenc,Praha Liben,Ruzyne International Airport,Prague, Hlavni nadrazi,Praha Holesovice,Praha-Vysochany,Prague - Zličín,Prague (Černý Most),Praha Masarykovo nadrazi.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Berlín do Praha

Levné vstupenky let od Berlín do Praha
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Berlín do Praha.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Berlín do Praha, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Berlín na Praha.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Berlín až Praha

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Berlín do Praha

Nejlevnější letenky Berlín – Praha lze najít již za 1 437,04 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 5 749,75 Kč. Nejdražší tiket může stát až 26 508,22 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Praha letadlem

Pokud cestujete do Praha letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Malta je národní letecká společnost Malty se sídlem v Luqa. Provozuje pravidelné linky do destinací v Evropě, severní Africe a na Středním východě. Letecká společnost byla založena v roce 1973 a má flotilu letadel Airbus A320 a A320neo. Air Malta nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně sezení v ekonomické a business třídě, zábavy na palubě a věrnostního programu zvaného Flypass. Letecká společnost se v posledních letech potýkala s finančními potížemi, ale zavedla plán restrukturalizace, aby zlepšila svou ziskovost a konkurenceschopnost. Air Malta je významným přispěvatelem do turistického průmyslu a ekonomiky Malty.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Eurowings, Lufthansa, SunExpress od Berlín do Praha
Porovnejte služby na palubě při cestování z Berlín do Praha pomocí plane.
Vybavení Eurowings Lufthansa SunExpress Turkish Airlines TAROM LOT Aer Lingus Aegean Airlines Pegasus Airlines Czech Airlines Vueling Austrian Airlines KLM Finnair Luxair Air Malta Brussels Airlines Wizz Air British Airways
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check cross check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check cross check check check check check check cross cross check cross cross check check cross check check

Berlín až Praha Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
19.61kg
Autobus
21.01kg
Let
56.03kg
Auto
44.83kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Berlín do Praha?
Tiket let od Berlín do Praha je 6 085,49 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 620,44 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Berlín do Praha?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Berlín do Praha, je 1 620,44 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Berlín a Praha krát let?
Berlín až Praha je 280,17 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Berlín a Praha?
Berlín až Praha je v průměru 14 h 20 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 55 min.
Jaké společnosti působí od Berlín do Praha?
Berlín až Praha je pokryta operátory 29. Na Virail Eurowings, Lufthansa, SunExpress, Air Baltic, Turkish Airlines, SAS Braathens, TAROM, LOT, Aer Lingus, President Airlines, Norwegian Air Sweden, Aegean Airlines, Pegasus Airlines, Czech Airlines, Vueling, Iberia Airlines, Austrian Airlines, Aero Services Executive, Swiss International Air Lines, easyJet UK, KLM, Finnair, Luxair, Air Bagan, Norwegian Air Shuttle, Air Malta, Brussels Airlines, Valuair, Wizz Air, British Airways můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Berlín na Praha?
Berlín až Praha má průměrně 122 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Berlín do Praha?
První let z Berlín na Praha odlétá v 4:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Berlín na Praha?
Nejnovější let z Berlín na Praha odjíždí v 20:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Berlín do Praha?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 620,44 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Berlín do Praha by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Berlín a Praha je 2 h 55 min.
Existuje přímé let z Berlín na Praha?
Ano, mezi Berlín a Praha je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Berlín až Praha od let?
Cesta let od Berlín k Praha vytváří emise CO2 56.03kg.

Přejděte na místní z Berlín

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Berlín

Mezinárodní trasy z Berlín a blízkých oblastí

Další destinace od Berlín

Hlavní trasy do stanice Praha

Podobné trasy

Další oblíbené trasy