Let Berlín - Erfurt ceny od 4 822,60 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Berlín až Erfurt od let

Cesta z Berlín do Erfurt za let je 237,58 km a trvá 19 h 36 min. Denně jede 33 spojů, přičemž první odjíždí v 4:10 a poslední v 20:25. Je možné cestovat z Berlín na Erfurt pomocí let již za 4 822,60 Kč nebo až za 12 567,98 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 4 822,60 Kč.

Nejnižší cena4 822,60 Kč
Doba trvání cesty19 h 36 min
Připojení za den33
Nejnižší cena4 822,60 Kč
Nejvyšší cena12 567,98 Kč
První odjezd4:10
Poslední odjezd20:25
Vzdálenost237,58 km
OdjezdBerlín
PříjezdErfurt
NosičeCondor Flugdienst, VuelingVíce

Let Vstupenky od Berlin do Erfurt

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Berlin do Erfurt

Levné vstupenky let od Berlín do Erfurt
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Berlín do Erfurt.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Berlín do Erfurt, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Berlín na Erfurt.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Berlin až Erfurt

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Berlín do Erfurt

Nejlevnější letenky Berlín – Erfurt lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 699,72 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 423,47 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Erfurt letadlem

Pokud cestujete do Erfurt letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

TUI Airways je britská charterová letecká společnost a součást skupiny TUI Group, jedné z předních světových cestovních společností. Letecká společnost provozuje lety do více než 80 destinací po celém světě se zaměřením na prázdninové destinace v Evropě, Africe a Americe. TUI Airways provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně Boeingů 737, 757 a 787, stejně jako ekologičtějších Boeingů 737 MAX. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně sedadel v ekonomické a prémiové ekonomické třídě, jídel a nápojů za letu a možností zábavy. TUI Airways se zavázala k udržitelnosti a zavedla řadu iniciativ ke snížení dopadu na životní prostředí.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Služby na palubě Vueling, KLM, Corendon Airlines od Berlín do Erfurt
Porovnejte služby na palubě při cestování z Berlín do Erfurt pomocí plane.
Vybavení Vueling KLM Corendon Airlines Pegasus Airlines SunExpress Turkish Airlines Lufthansa TUI Airways Eurowings
wifi WiFi check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross cross check cross check check check cross

Berlín až Erfurt Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
16.63kg
Autobus
17.82kg
Let
47.52kg
Auto
38.01kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Berlín do Erfurt?
Tiket let od Berlín do Erfurt je 7 386,61 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 4 822,60 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Berlín do Erfurt?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Berlín do Erfurt, je 4 822,60 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Berlín a Erfurt krát let?
Berlín až Erfurt je 237,58 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Berlín a Erfurt?
Berlín až Erfurt je v průměru 19 h 36 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 8 h 25 min.
Jaké společnosti působí od Berlín do Erfurt?
Berlín až Erfurt je pokryta operátory 14. Na Virail Condor Flugdienst, Vueling, Asian Spirit, KLM, Corendon Airlines, Pegasus Airlines, Futura International Airways, SunExpress, easyJet UK, President Airlines, Turkish Airlines, Lufthansa, Valuair, TUI Airways, Eurowings můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Berlín na Erfurt?
Berlín až Erfurt má průměrně 33 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Berlín do Erfurt?
První let z Berlín na Erfurt odlétá v 4:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Berlín na Erfurt?
Nejnovější let z Berlín na Erfurt odjíždí v 20:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Berlín do Erfurt?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 4 822,60 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Berlín do Erfurt by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Berlín a Erfurt je 8 h 25 min.
Existuje přímé let z Berlín na Erfurt?
Ano, mezi Berlín a Erfurt je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Berlín až Erfurt od let?
Cesta let od Berlín k Erfurt vytváří emise CO2 47.52kg.

Přejděte na místní z Berlín

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Berlín

Mezinárodní trasy z Berlín a blízkých oblastí

Další destinace od Berlín

Hlavní trasy do stanice Erfurt

Podobné trasy

Další oblíbené trasy