Let Kolín nad Rýnem - Erfurt ceny od 7 331,32 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Kolín nad Rýnem až Erfurt od let

Cesta z Kolín nad Rýnem do Erfurt za let je 286,3 km a trvá 34 h 1 min. Denně jede 11 spojů, přičemž první odjíždí v 1:25 a poslední v 23:45. Je možné cestovat z Kolín nad Rýnem na Erfurt pomocí let již za 7 331,32 Kč nebo až za 20 459,51 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 7 331,32 Kč.

Nejnižší cena7 331,32 Kč
Doba trvání cesty34 h 1 min
Připojení za den11
Nejnižší cena7 331,32 Kč
Nejvyšší cena20 459,51 Kč
První odjezd1:25
Poslední odjezd23:45
Vzdálenost286,3 km
OdjezdKolín nad Rýnem
PříjezdErfurt
NosičeSunExpress, Tol-Air ServicesVíce

Let Vstupenky od Kolín nad Rýnem do Erfurt

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Kolín nad Rýnem do Erfurt

Levné vstupenky let od Kolín nad Rýnem do Erfurt
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Kolín nad Rýnem do Erfurt.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Kolín nad Rýnem do Erfurt, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Kolín nad Rýnem na Erfurt.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Kolín nad Rýnem až Erfurt

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Kolín nad Rýnem do Erfurt

Nejlevnější letenky Kolín nad Rýnem – Erfurt lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 671,34 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 001,13 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Erfurt letadlem

Pokud cestujete do Erfurt letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Bulgaria Air je národní vlajková letecká společnost Bulharska se sídlem v Sofii. Provozuje pravidelné lety do více než 20 destinací v Evropě, na Středním východě a v Africe. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a má flotilu 10 letadel, včetně Airbusů A319 a Embraer E190. Bulgaria Air nabízí sedadla v ekonomické i business třídě a také věrnostní program Fly More. Letecká společnost má smlouvy o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi, včetně Air France, KLM a Alitalia. Bulgaria Air je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě SunExpress, Turkish Airlines, Bulgaria Air od Kolín nad Rýnem do Erfurt
Porovnejte služby na palubě při cestování z Kolín nad Rýnem do Erfurt pomocí plane.
Vybavení SunExpress Turkish Airlines Bulgaria Air Air Serbia Lufthansa Eurowings Wizz Air Corendon Airlines Ryanair
wifi WiFi check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check check check cross check cross check

Kolín nad Rýnem až Erfurt Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
20.04kg
Autobus
21.47kg
Let
57.26kg
Auto
45.81kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Kolín nad Rýnem do Erfurt?
Tiket let od Kolín nad Rýnem do Erfurt je 12 627,17 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 7 331,32 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Kolín nad Rýnem do Erfurt?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Kolín nad Rýnem do Erfurt, je 7 331,32 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Kolín nad Rýnem a Erfurt krát let?
Kolín nad Rýnem až Erfurt je 286,3 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Kolín nad Rýnem a Erfurt?
Kolín nad Rýnem až Erfurt je v průměru 34 h 1 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 13 h 20 min.
Jaké společnosti působí od Kolín nad Rýnem do Erfurt?
Kolín nad Rýnem až Erfurt je pokryta operátory 16. Na Virail SunExpress, Tol-Air Services, Turkish Airlines, Bulgaria Air, Xr, President Airlines, Air Fiji, Hageland Aviation Services, Big Sky Airlines, Air Serbia, Lufthansa, Air Bagan, Eurowings, Wizz Air, Corendon Airlines, Ryanair, Nouvel Air Tunisie můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Kolín nad Rýnem na Erfurt?
Kolín nad Rýnem až Erfurt má průměrně 11 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Kolín nad Rýnem do Erfurt?
První let z Kolín nad Rýnem na Erfurt odlétá v 1:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Kolín nad Rýnem na Erfurt?
Nejnovější let z Kolín nad Rýnem na Erfurt odjíždí v 23:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Kolín nad Rýnem do Erfurt?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 7 331,32 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Kolín nad Rýnem do Erfurt by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Kolín nad Rýnem a Erfurt je 13 h 20 min.
Existuje přímé let z Kolín nad Rýnem na Erfurt?
Ano, mezi Kolín nad Rýnem a Erfurt je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Kolín nad Rýnem až Erfurt od let?
Cesta let od Kolín nad Rýnem k Erfurt vytváří emise CO2 57.26kg.

Přejděte na místní z Kolín nad Rýnem

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Kolín nad Rýnem

Mezinárodní trasy z Kolín nad Rýnem a blízkých oblastí

Další destinace od Kolín nad Rýnem

Hlavní trasy do stanice Erfurt

Podobné trasy

Další oblíbené trasy