Let Mnichov - Erfurt ceny od 6 673,70 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Mnichov až Erfurt od let

Cesta z Mnichov do Erfurt za let je 318,7 km a trvá 24 h 26 min. Denně jede 10 spojů, přičemž první odjíždí v 10:10 a poslední v 22:35. Je možné cestovat z Mnichov na Erfurt pomocí let již za 6 673,70 Kč nebo až za 35 274,63 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 6 673,70 Kč.

Nejnižší cena6 673,70 Kč
Doba trvání cesty24 h 26 min
Připojení za den10
Nejnižší cena6 673,70 Kč
Nejvyšší cena35 274,63 Kč
První odjezd10:10
Poslední odjezd22:35
Vzdálenost318,7 km
OdjezdMnichov
PříjezdErfurt
NosičeTurkish Airlines, SunExpressVíce

Let Vstupenky od Munich do Erfurt

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Munich do Erfurt

Levné vstupenky let od Mnichov do Erfurt
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Mnichov do Erfurt.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Mnichov do Erfurt, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Mnichov na Erfurt.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Munich až Erfurt

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Mnichov do Erfurt

Nejlevnější letenky Mnichov – Erfurt lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 697,85 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 423,47 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Erfurt letadlem

Pokud cestujete do Erfurt letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Služby na palubě Turkish Airlines, SunExpress, Olympic Air od Mnichov do Erfurt
Porovnejte služby na palubě při cestování z Mnichov do Erfurt pomocí plane.
Vybavení Turkish Airlines SunExpress Olympic Air Corendon Airlines Aegean Airlines Lufthansa
wifi WiFi check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross cross cross check check

Mnichov až Erfurt Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
22.31kg
Autobus
23.9kg
Let
63.74kg
Auto
50.99kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Mnichov do Erfurt?
Tiket let od Mnichov do Erfurt je 14 961,75 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 6 673,70 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Mnichov do Erfurt?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Mnichov do Erfurt, je 6 673,70 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Mnichov a Erfurt krát let?
Mnichov až Erfurt je 318,7 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Mnichov a Erfurt?
Mnichov až Erfurt je v průměru 24 h 26 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 11 h 25 min.
Jaké společnosti působí od Mnichov do Erfurt?
Mnichov až Erfurt je pokryta operátory 11. Na Virail Turkish Airlines, SunExpress, Air Fiji, Olympic Air, Emirates Airlines, Iberia Airlines, Tol-Air Services, Corendon Airlines, Aegean Airlines, Xr, Lufthansa, Futura International Airways můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Mnichov na Erfurt?
Mnichov až Erfurt má průměrně 10 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Mnichov do Erfurt?
První let z Mnichov na Erfurt odlétá v 10:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Mnichov na Erfurt?
Nejnovější let z Mnichov na Erfurt odjíždí v 22:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Mnichov do Erfurt?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 6 673,70 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Mnichov do Erfurt by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Mnichov a Erfurt je 11 h 25 min.
Existuje přímé let z Mnichov na Erfurt?
Ano, mezi Mnichov a Erfurt je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Mnichov až Erfurt od let?
Cesta let od Mnichov k Erfurt vytváří emise CO2 63.74kg.

Přejděte na místní z Mnichov

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Mnichov

Mezinárodní trasy z Mnichov a blízkých oblastí

Další destinace od Mnichov

Hlavní trasy do stanice Erfurt

Podobné trasy

Další oblíbené trasy