Let Mnichov - Innsbruck ceny od 2 391,81 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Mnichov až Innsbruck od let

Cesta z Mnichov do Innsbruck za let je 98,32 km a trvá 16 h 50 min. Denně jede 59 spojů, přičemž první odjíždí v 6:30 a poslední v 22:50. Je možné cestovat z Mnichov na Innsbruck pomocí let již za 2 391,81 Kč nebo až za 103 118,36 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 391,81 Kč.

Nejnižší cena2 391,81 Kč
Doba trvání cesty16 h 50 min
Připojení za den59
Nejnižší cena2 391,81 Kč
Nejvyšší cena103 118,36 Kč
První odjezd6:30
Poslední odjezd22:50
Vzdálenost98,32 km
OdjezdMnichov
PříjezdInnsbruck
NosičeBrussels Airlines, Wizz AirVíce

Let Vstupenky od Munich do Innsbruck

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Vyhledání levných letů z Mnichov Innsbruck s virail

S virail Najít nejlevnější letenek na Innsbruck je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Innsbruck, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Mnichov do Innsbruck.

Jaké jsou ceny letenek z Mnichov Innsbruck?

Při rezervaci předem a s flexibilními termíny najdete levné letenky od Mnichov do Innsbruck také pouze 2 391,81 Kč.

Kdy se lety z Mnichov Innsbruck odejít?

První let opouští Mnichov na 6:30, přičemž poslední z nich se dostat do Innsbruck je naplánováno na 22:50. Nejrychlejší lety se dostanete od Mnichov do Innsbruck v 2 h 30 min.

Kde se lety z Mnichov Innsbruck odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

Lety z Mnichov volno z Blumenstraße, München,Hauptbahnhof Seidlstraße, München,Hopfenstraße, München a půdy v Innsbruck v Kranebitten Bahnhst,Innsbruck Südbahnstrasse,Innsbruck Westbf,Innsbruck Airport.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Munich do Innsbruck

Levné vstupenky let od Mnichov do Innsbruck
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Mnichov do Innsbruck.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Mnichov do Innsbruck, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Mnichov na Innsbruck.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Munich až Innsbruck

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Mnichov do Innsbruck

Nejlevnější letenky Mnichov – Innsbruck lze najít již za 3 080,37 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 7 822,47 Kč. Nejdražší tiket může stát až 11 487,53 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Innsbruck letadlem

Pokud cestujete do Innsbruck letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Dolomiti je italská regionální letecká společnost se sídlem v italské Veroně. Byla založena v roce 1989 a je dceřinou společností Lufthansy. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Itálii a Evropě, včetně Německa, Rakouska, Francie a Belgie. Air Dolomiti má flotilu Embraer E-Jetů, které jsou známé svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a Wi-Fi. Air Dolomiti získala několik ocenění za své služby zákazníkům a má pověst spolehlivé a efektivní letecké společnosti.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

TUI Airways je britská charterová letecká společnost a součást skupiny TUI Group, jedné z předních světových cestovních společností. Letecká společnost provozuje lety do více než 80 destinací po celém světě se zaměřením na prázdninové destinace v Evropě, Africe a Americe. TUI Airways provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně Boeingů 737, 757 a 787, stejně jako ekologičtějších Boeingů 737 MAX. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně sedadel v ekonomické a prémiové ekonomické třídě, jídel a nápojů za letu a možností zábavy. TUI Airways se zavázala k udržitelnosti a zavedla řadu iniciativ ke snížení dopadu na životní prostředí.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Brussels Airlines, Wizz Air, Air Dolomiti od Mnichov do Innsbruck
Porovnejte služby na palubě při cestování z Mnichov do Innsbruck pomocí plane.
Vybavení Brussels Airlines Wizz Air Air Dolomiti Aer Lingus Lufthansa Austrian Airlines Eurowings Ryanair TUI Airways Finnair Aegean Airlines Turkish Airlines Air France LOT TAP Portugal Vueling Croatia Airlines KLM British Airways Luxair
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check cross check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check cross check check check cross check check cross check check cross check cross cross check cross check check

Mnichov až Innsbruck Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
6.88kg
Autobus
7.37kg
Let
19.66kg
Auto
15.73kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Mnichov do Innsbruck?
Tiket let od Mnichov do Innsbruck je 7 962,40 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 391,81 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Mnichov do Innsbruck?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Mnichov do Innsbruck, je 2 391,81 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Mnichov a Innsbruck krát let?
Mnichov až Innsbruck je 98,32 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Mnichov a Innsbruck?
Mnichov až Innsbruck je v průměru 16 h 50 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 30 min.
Jaké společnosti působí od Mnichov do Innsbruck?
Mnichov až Innsbruck je pokryta operátory 29. Na Virail Brussels Airlines, Wizz Air, Air Dolomiti, HV, Aer Lingus, Lufthansa, Austrian Airlines, Aero Services Executive, Eurowings, Iberia Airlines, Ryanair, TUI Airways, Finnair, Aegean Airlines, Swiss International Air Lines, Turkish Airlines, Jet2.com, Air France, Air Bagan, Air Baltic, LOT, easyJet UK, TAP Portugal, Vueling, Croatia Airlines, KLM, British Airways, All Nippon Airways, Emirates Airlines, Luxair můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Mnichov na Innsbruck?
Mnichov až Innsbruck má průměrně 59 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Mnichov do Innsbruck?
První let z Mnichov na Innsbruck odlétá v 6:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Mnichov na Innsbruck?
Nejnovější let z Mnichov na Innsbruck odjíždí v 22:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Mnichov do Innsbruck?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 391,81 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Mnichov do Innsbruck by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Mnichov a Innsbruck je 2 h 30 min.
Existuje přímé let z Mnichov na Innsbruck?
Ano, mezi Mnichov a Innsbruck je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Mnichov až Innsbruck od let?
Cesta let od Mnichov k Innsbruck vytváří emise CO2 19.66kg.

Přejděte na místní z Mnichov

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Mnichov

Mezinárodní trasy z Mnichov a blízkých oblastí

Další destinace od Mnichov

Hlavní trasy do stanice Innsbruck

Podobné trasy

Další oblíbené trasy