Let Mnichov - Kolín nad Rýnem ceny od 1 507,18 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes 5 371,35 Kč
Zítra Více
2 dny Více
3 dny 2 338,23 Kč

Mnichov až Kolín nad Rýnem od let

Cesta z Mnichov do Kolín nad Rýnem za let je 456,49 km a trvá 3 h 5 min. Denně jede 19 spojů, přičemž první odjíždí v 5:50 a poslední v 22:35. Je možné cestovat z Mnichov na Kolín nad Rýnem pomocí let již za 1 507,18 Kč nebo až za 18 219,92 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 507,18 Kč.

Nejnižší cena1 507,18 Kč
Doba trvání cesty3 h 5 min
Připojení za den19
Nejnižší cena1 507,18 Kč
Nejvyšší cena18 219,92 Kč
První odjezd5:50
Poslední odjezd22:35
Vzdálenost456,49 km
OdjezdMnichov
PříjezdKolín nad Rýnem
NosičeEurowings, Austrian AirlinesVíce

Let Vstupenky od Munich do Cologne

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Munich do Cologne

Levné vstupenky let od Mnichov do Kolín nad Rýnem
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Mnichov do Kolín nad Rýnem.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Mnichov do Kolín nad Rýnem, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Mnichov na Kolín nad Rýnem.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Munich až Cologne

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Letecké společnosti mohou účtovat vyšší ceny letenek, když se blíží datum odletu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 2 046,19 Kč do 7 318,17 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 72%!

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Mnichov do Kolín nad Rýnem

Nejlevnější letenky Mnichov – Kolín nad Rýnem lze najít již za 2 947,39 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 961,55 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 078,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Kolín nad Rýnem letadlem

Pokud cestujete do Kolín nad Rýnem letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Eurowings, Austrian Airlines, TAROM od Mnichov do Kolín nad Rýnem
Porovnejte služby na palubě při cestování z Mnichov do Kolín nad Rýnem pomocí plane.
Vybavení Eurowings Austrian Airlines TAROM Pegasus Airlines Croatia Airlines Flydubai Wizz Air Vueling Lufthansa Turkish Airlines British Airways KLM Corendon Airlines SunExpress Aegean Airlines LOT
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check cross check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check check check check check cross check check check cross cross cross check check

Mnichov až Kolín nad Rýnem Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
31.95kg
Autobus
34.24kg
Let
91.3kg
Auto
73.04kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Mnichov do Kolín nad Rýnem?
Tiket let od Mnichov do Kolín nad Rýnem je 5 300,23 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 507,18 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Mnichov do Kolín nad Rýnem?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Mnichov do Kolín nad Rýnem, je 1 507,18 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Mnichov a Kolín nad Rýnem krát let?
Mnichov až Kolín nad Rýnem je 456,49 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Mnichov a Kolín nad Rýnem?
Mnichov až Kolín nad Rýnem je v průměru 3 h 5 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 5 min.
Jaké společnosti působí od Mnichov do Kolín nad Rýnem?
Mnichov až Kolín nad Rýnem je pokryta operátory 25. Na Virail Eurowings, Austrian Airlines, TAROM, Pegasus Airlines, Croatia Airlines, flydubai, Wizz Air, Vueling, Lufthansa, Turkish Airlines, TUI fly Deutschland, Aero Services Executive, Emirates Airlines, Swiss International Air Lines, British Airways, KLM, Corendon Airlines, Condor Flugdienst, SunExpress, Norwegian Air Sweden, Aegean Airlines, easyJet UK, Futura International Airways, LATAM Argentina, LOT, Air Bagan můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Mnichov na Kolín nad Rýnem?
Mnichov až Kolín nad Rýnem má průměrně 19 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Mnichov do Kolín nad Rýnem?
První let z Mnichov na Kolín nad Rýnem odlétá v 5:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Mnichov na Kolín nad Rýnem?
Nejnovější let z Mnichov na Kolín nad Rýnem odjíždí v 22:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Mnichov do Kolín nad Rýnem?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 507,18 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Mnichov na Kolín nad Rýnem?
V průměru existuje 8 od Mnichov až po Kolín nad Rýnem.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Mnichov do Kolín nad Rýnem by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Mnichov a Kolín nad Rýnem je 1 h 5 min.
Existuje přímé let z Mnichov na Kolín nad Rýnem?
Ano, mezi Mnichov a Kolín nad Rýnem je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Mnichov až Kolín nad Rýnem od let?
Cesta let od Mnichov k Kolín nad Rýnem vytváří emise CO2 91.3kg.

Přejděte na místní z Mnichov

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Mnichov

Mezinárodní trasy z Mnichov a blízkých oblastí

Další destinace od Mnichov

Hlavní trasy do stanice Kolín nad Rýnem

Podobné trasy

Další oblíbené trasy