Let Drážďany - Kolín nad Rýnem ceny od 7 331,32 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Drážďany až Kolín nad Rýnem od let

Cesta z Drážďany do Kolín nad Rýnem za let je 475,65 km a trvá 18 h 38 min. Denně jede 30 spojů, přičemž první odjíždí v 5:55 a poslední v 20:30. Je možné cestovat z Drážďany na Kolín nad Rýnem pomocí let již za 7 331,32 Kč nebo až za 23 479,72 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 7 331,32 Kč.

Nejnižší cena7 331,32 Kč
Doba trvání cesty18 h 38 min
Připojení za den30
Nejnižší cena7 331,32 Kč
Nejvyšší cena23 479,72 Kč
První odjezd5:55
Poslední odjezd20:30
Vzdálenost475,65 km
OdjezdDrážďany
PříjezdKolín nad Rýnem
NosičeEurowings, ValuairVíce

Let Vstupenky od Drážďany do Kolín nad Rýnem

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Drážďany do Kolín nad Rýnem

Levné vstupenky let od Drážďany do Kolín nad Rýnem
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Drážďany do Kolín nad Rýnem.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Drážďany do Kolín nad Rýnem, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Drážďany na Kolín nad Rýnem.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Drážďany až Kolín nad Rýnem

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Drážďany do Kolín nad Rýnem

Nejlevnější letenky Drážďany – Kolín nad Rýnem lze najít již za 1 461,15 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 162,46 Kč. Nejdražší tiket může stát až 8 062,02 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Kolín nad Rýnem letadlem

Pokud cestujete do Kolín nad Rýnem letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Arabia Maroc je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maroku. Byla založena v roce 2009 jako společný podnik mezi Air Arabia a marockými investory. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, severní Africe a na Středním východě. Jeho hlavní uzel se nachází na mezinárodním letišti Mohammed V v Casablance. Air Arabia Maroc provozuje flotilu moderních letadel Airbus A320 a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování během letu a povolených zavazadel. Letecká společnost si klade za cíl poskytovat svým zákazníkům dostupnou leteckou dopravu při zachování vysokých standardů bezpečnosti a pohodlí.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Hahn Air je německá letecká společnost, která působí jako pravidelný a charterový dopravce. Nejznámější je však pro svou roli poskytovatele letenek a distribučních služeb pro jiné letecké společnosti. Hahn Air má dohody s více než 350 leteckými společnostmi po celém světě, které jim umožňují prodávat své lety prostřednictvím globálního distribučního systému Hahn Air (GDS). To umožňuje cestovním kancelářím rezervovat lety u leteckých společností, které nemusí být dostupné prostřednictvím tradičních systémů GDS. Hahn Air také nabízí své vlastní značkové lety do omezeného počtu destinací v Evropě. Letecká společnost byla založena v roce 1994 a sídlí v Dreieichu v Německu.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Služby na palubě Eurowings, Air Arabia Maroc, Vueling od Drážďany do Kolín nad Rýnem
Porovnejte služby na palubě při cestování z Drážďany do Kolín nad Rýnem pomocí plane.
Vybavení Eurowings Air Arabia Maroc Vueling Pegasus Airlines Lufthansa SunExpress Hahn Air Corendon Airlines Croatia Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check cross check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross cross check check cross check cross check

Drážďany až Kolín nad Rýnem Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
33.3kg
Autobus
35.67kg
Let
95.13kg
Auto
76.1kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Drážďany do Kolín nad Rýnem?
Tiket let od Drážďany do Kolín nad Rýnem je 12 718,75 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 7 331,32 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Drážďany do Kolín nad Rýnem?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Drážďany do Kolín nad Rýnem, je 7 331,32 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Drážďany a Kolín nad Rýnem krát let?
Drážďany až Kolín nad Rýnem je 475,65 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Drážďany a Kolín nad Rýnem?
Drážďany až Kolín nad Rýnem je v průměru 18 h 38 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 55 min.
Jaké společnosti působí od Drážďany do Kolín nad Rýnem?
Drážďany až Kolín nad Rýnem je pokryta operátory 12. Na Virail Eurowings, Valuair, Iberia Airlines, Air Arabia Maroc, Condor Flugdienst, easyJet UK, Vueling, Pegasus Airlines, Lufthansa, SunExpress, Hahn Air, Corendon Airlines, Croatia Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Drážďany na Kolín nad Rýnem?
Drážďany až Kolín nad Rýnem má průměrně 30 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Drážďany do Kolín nad Rýnem?
První let z Drážďany na Kolín nad Rýnem odlétá v 5:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Drážďany na Kolín nad Rýnem?
Nejnovější let z Drážďany na Kolín nad Rýnem odjíždí v 20:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Drážďany do Kolín nad Rýnem?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 7 331,32 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Drážďany do Kolín nad Rýnem by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Drážďany a Kolín nad Rýnem je 2 h 55 min.
Existuje přímé let z Drážďany na Kolín nad Rýnem?
Ano, mezi Drážďany a Kolín nad Rýnem je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Drážďany až Kolín nad Rýnem od let?
Cesta let od Drážďany k Kolín nad Rýnem vytváří emise CO2 95.13kg.

Přejděte na místní z Drážďany

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Drážďany

Mezinárodní trasy z Drážďany a blízkých oblastí

Další destinace od Drážďany

Hlavní trasy do stanice Kolín nad Rýnem

Podobné trasy

Další oblíbené trasy