Let Drážďany - Norimberk ceny od 2 435,66 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Drážďany až Norimberk od let

Cesta z Drážďany do Norimberk za let je 259,7 km a trvá 18 h 11 min. Denně jede 39 spojů, přičemž první odjíždí v 6:05 a poslední v 20:35. Je možné cestovat z Drážďany na Norimberk pomocí let již za 2 435,66 Kč nebo až za 46 900,99 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 435,66 Kč.

Nejnižší cena2 435,66 Kč
Doba trvání cesty18 h 11 min
Připojení za den39
Nejnižší cena2 435,66 Kč
Nejvyšší cena46 900,99 Kč
První odjezd6:05
Poslední odjezd20:35
Vzdálenost259,7 km
OdjezdDrážďany
PříjezdNorimberk
NosičeVueling, EurowingsVíce

Let Vstupenky od Dresden do Nuremberg

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Dresden do Nuremberg

Levné vstupenky let od Drážďany do Norimberk
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Drážďany do Norimberk.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Drážďany do Norimberk, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Drážďany na Norimberk.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Dresden až Nuremberg

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Drážďany do Norimberk

Nejlevnější letenky Drážďany – Norimberk lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 699,72 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 423,47 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Norimberk letadlem

Pokud cestujete do Norimberk letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Vueling, Eurowings, Aer Lingus od Drážďany do Norimberk
Porovnejte služby na palubě při cestování z Drážďany do Norimberk pomocí plane.
Vybavení Vueling Eurowings Aer Lingus KLM Austrian Airlines Lufthansa Aegean Airlines Ryanair LOT British Airways Air France
wifi WiFi check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross check cross check check check check check check cross

Drážďany až Norimberk Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
18.18kg
Autobus
19.48kg
Let
51.94kg
Auto
41.55kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Drážďany do Norimberk?
Tiket let od Drážďany do Norimberk je 7 542,50 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 435,66 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Drážďany do Norimberk?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Drážďany do Norimberk, je 2 435,66 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Drážďany a Norimberk krát let?
Drážďany až Norimberk je 259,7 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Drážďany a Norimberk?
Drážďany až Norimberk je v průměru 18 h 11 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 25 min.
Jaké společnosti působí od Drážďany do Norimberk?
Drážďany až Norimberk je pokryta operátory 16. Na Virail Vueling, Eurowings, Royal Khmer Airlines, Aer Lingus, KLM, Air Fiji, Austrian Airlines, Lufthansa, Aero Services Executive, Aegean Airlines, easyJet UK, Ryanair, LOT, Swiss International Air Lines, SAS Braathens, British Airways, Air France můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Drážďany na Norimberk?
Drážďany až Norimberk má průměrně 39 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Drážďany do Norimberk?
První let z Drážďany na Norimberk odlétá v 6:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Drážďany na Norimberk?
Nejnovější let z Drážďany na Norimberk odjíždí v 20:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Drážďany do Norimberk?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 435,66 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Drážďany do Norimberk by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Drážďany a Norimberk je 3 h 25 min.
Existuje přímé let z Drážďany na Norimberk?
Ano, mezi Drážďany a Norimberk je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Drážďany až Norimberk od let?
Cesta let od Drážďany k Norimberk vytváří emise CO2 51.94kg.

Přejděte na místní z Drážďany

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Drážďany

Mezinárodní trasy z Drážďany a blízkých oblastí

Další destinace od Drážďany

Hlavní trasy do stanice Norimberk

Podobné trasy

Další oblíbené trasy