Let Drážďany - Soluň ceny od 4 944,38 Kč

23/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Drážďany až Soluň od let

Cesta z Drážďany do Soluň za let je 1 357,9 km a trvá 6 h 12 min. Denně jede 8 spojů, přičemž první odjíždí v 6:05 a poslední v 17:20. Je možné cestovat z Drážďany na Soluň pomocí let již za 4 944,38 Kč nebo až za 51 002,63 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 4 944,38 Kč.

Nejnižší cena4 944,38 Kč
Doba trvání cesty6 h 12 min
Připojení za den8
Nejnižší cena4 944,38 Kč
Nejvyšší cena51 002,63 Kč
První odjezd6:05
Poslední odjezd17:20
Vzdálenost1 357,9 km
OdjezdDrážďany
PříjezdSoluň
NosičeAustrian Airlines, LufthansaVíce

Let Vstupenky od Drážďany do Soluň

Datum odletu
úterý 23. čvc 2024

Low-cost lety z Drážďany Soluň na virail

Najít nejlevnější vstupenky na lety z Drážďany Soluň y ještě nikdy nebylo tak snadné: Vložením data své cesty, bude virail najít stovky levných letů nabízí od Drážďany do Soluň. Stačí pouze vybrat ten nejlepší a rezervovat si výlet!

Jaký je nejlevnější letenku můžete získat z Drážďany Soluň?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Drážďany do Soluň jsou od 4 944,38 Kč.

Jak dlouhá je cesta od Drážďany do Soluň letadlem?

Let z Drážďany Soluň trvá v průměru 6 h 12 min. Nejrychlejší lety se dostanete od Drážďany do Soluň v 4 h 35 min.

Jaké jsou odletové letiště v Drážďany a Soluň?

Letiště sloužil v pomocí letech z Drážďany Soluň jsou Dresden - Airport,Dresden Central,Kaditz Riegelplatz, Dresden,Dresden Ind.Gel.,Dresden Neustadt. a Thessaloniki Monastiriou,Thessaloniki Limáni,Thessaloniki International Airport Macedonia,Thessaloniki, Central Bus Station Makedonia.

Porovnejte ceny a vstupenky od Drážďany do Soluň

Levné vstupenky let od Drážďany do Soluň
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Drážďany do Soluň.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Drážďany do Soluň, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Drážďany na Soluň.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Drážďany až Soluň

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Drážďany do Soluň

Nejlevnější letenky Drážďany – Soluň lze najít již za 2 045,95 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 5 973,14 Kč. Nejdražší tiket může stát až 16 226,34 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Soluň letadlem

Pokud cestujete do Soluň letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Austrian Airlines, Lufthansa, Aegean Airlines od Drážďany do Soluň
Porovnejte služby na palubě při cestování z Drážďany do Soluň pomocí plane.
Vybavení Austrian Airlines Lufthansa Aegean Airlines Deutsche Bahn
wifi WiFi check check check check
luggage Zavazadlo check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check
quiet_zone Tichá zóna cross cross cross check
power_sockets Elektrické zásuvky cross cross cross check
accessibility Přístupnost cross cross cross check
air_con Klimatizace cross cross cross check
bicycle Jízdní kolo cross cross cross check
sleeper_couchette Spáč cross cross cross check

Drážďany až Soluň Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
95.05kg
Autobus
101.84kg
Let
271.58kg
Auto
217.26kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Drážďany do Soluň?
Tiket let od Drážďany do Soluň je 14 443,20 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 4 944,38 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Drážďany do Soluň?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Drážďany do Soluň, je 4 944,38 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Drážďany a Soluň krát let?
Drážďany až Soluň je 1 357,9 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Drážďany a Soluň?
Drážďany až Soluň je v průměru 6 h 12 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 35 min.
Jaké společnosti působí od Drážďany do Soluň?
Drážďany až Soluň je pokryta operátory 4. Na Virail Austrian Airlines, Lufthansa, Aegean Airlines, Swiss International Air Lines, Deutsche Bahn můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Drážďany na Soluň?
Drážďany až Soluň má průměrně 8 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Drážďany do Soluň?
První let z Drážďany na Soluň odlétá v 6:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Drážďany na Soluň?
Nejnovější let z Drážďany na Soluň odjíždí v 17:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Drážďany do Soluň?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 4 944,38 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Drážďany do Soluň by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Drážďany a Soluň je 4 h 35 min.
Existuje přímé let z Drážďany na Soluň?
Ano, mezi Drážďany a Soluň je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Drážďany až Soluň od let?
Cesta let od Drážďany k Soluň vytváří emise CO2 271.58kg.

Přejděte na místní z Drážďany

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Drážďany

Mezinárodní trasy z Drážďany a blízkých oblastí

Další destinace od Drážďany

Hlavní trasy do stanice Soluň

Podobné trasy

Další oblíbené trasy