Let Drážďany - Saarbrücken ceny od 4 948,77 Kč

23/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Drážďany až Saarbrücken od let

Cesta z Drážďany do Saarbrücken za let je 522,43 km a trvá 18 h 16 min. Denně jede 20 spojů, přičemž první odjíždí v 5:30 a poslední v 23:25. Je možné cestovat z Drážďany na Saarbrücken pomocí let již za 4 948,77 Kč nebo až za 27 580,39 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 4 948,77 Kč.

Nejnižší cena4 948,77 Kč
Doba trvání cesty18 h 16 min
Připojení za den20
Nejnižší cena4 948,77 Kč
Nejvyšší cena27 580,39 Kč
První odjezd5:30
Poslední odjezd23:25
Vzdálenost522,43 km
OdjezdDrážďany
PříjezdSaarbrücken
NosičeEurowings, Air EuropaVíce

Let Vstupenky od Drážďany do Saarbrücken

Datum odletu
úterý 23. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Drážďany do Saarbrücken

Levné vstupenky let od Drážďany do Saarbrücken
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Drážďany do Saarbrücken.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Drážďany do Saarbrücken, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Drážďany na Saarbrücken.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Drážďany až Saarbrücken

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Drážďany do Saarbrücken

Nejlevnější letenky Drážďany – Saarbrücken lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 680,94 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 001,13 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Saarbrücken letadlem

Pokud cestujete do Saarbrücken letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Dolomiti je italská regionální letecká společnost se sídlem v italské Veroně. Byla založena v roce 1989 a je dceřinou společností Lufthansy. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Itálii a Evropě, včetně Německa, Rakouska, Francie a Belgie. Air Dolomiti má flotilu Embraer E-Jetů, které jsou známé svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a Wi-Fi. Air Dolomiti získala několik ocenění za své služby zákazníkům a má pověst spolehlivé a efektivní letecké společnosti.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Eurowings, Air Europa, Lufthansa od Drážďany do Saarbrücken
Porovnejte služby na palubě při cestování z Drážďany do Saarbrücken pomocí plane.
Vybavení Eurowings Air Europa Lufthansa Ryanair SunExpress Air Dolomiti Corendon Airlines ISRAIR Vueling KLM
wifi WiFi check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross check check cross cross cross check cross cross

Drážďany až Saarbrücken Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
36.57kg
Autobus
39.18kg
Let
104.49kg
Auto
83.59kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Drážďany do Saarbrücken?
Tiket let od Drážďany do Saarbrücken je 14 911,09 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 4 948,77 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Drážďany do Saarbrücken?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Drážďany do Saarbrücken, je 4 948,77 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Drážďany a Saarbrücken krát let?
Drážďany až Saarbrücken je 522,43 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Drážďany a Saarbrücken?
Drážďany až Saarbrücken je v průměru 18 h 16 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 6 h 40 min.
Jaké společnosti působí od Drážďany do Saarbrücken?
Drážďany až Saarbrücken je pokryta operátory 18. Na Virail Eurowings, Air Europa, Lufthansa, Ryanair, SunExpress, Air Dolomiti, Hageland Aviation Services, Corendon Airlines, SAS Braathens, ISRAIR, Swissair, 6Y, DAT Danish Air Transport, Vueling, LATAM Argentina, Condor Flugdienst, easyJet UK, KLM, Air Fiji můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Drážďany na Saarbrücken?
Drážďany až Saarbrücken má průměrně 20 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Drážďany do Saarbrücken?
První let z Drážďany na Saarbrücken odlétá v 5:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Drážďany na Saarbrücken?
Nejnovější let z Drážďany na Saarbrücken odjíždí v 23:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Drážďany do Saarbrücken?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 4 948,77 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Drážďany do Saarbrücken by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Drážďany a Saarbrücken je 6 h 40 min.
Existuje přímé let z Drážďany na Saarbrücken?
Ano, mezi Drážďany a Saarbrücken je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Drážďany až Saarbrücken od let?
Cesta let od Drážďany k Saarbrücken vytváří emise CO2 104.49kg.

Přejděte na místní z Drážďany

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Drážďany

Mezinárodní trasy z Drážďany a blízkých oblastí

Další destinace od Drážďany

Hlavní trasy do stanice Saarbrücken

Podobné trasy

Další oblíbené trasy