Let Drážďany - Split ceny od 3 702,20 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Drážďany až Split od let

Cesta z Drážďany do Split za let je 863,83 km a trvá 4 h 5 min. Denně jede 1 spojů, přičemž první odjíždí v 6:05 a poslední v 13:15. Je možné cestovat z Drážďany na Split pomocí let již za 3 702,20 Kč nebo až za 21 165,85 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 702,20 Kč.

Nejnižší cena3 702,20 Kč
Doba trvání cesty4 h 5 min
Připojení za den1
Nejnižší cena3 702,20 Kč
Nejvyšší cena21 165,85 Kč
První odjezd6:05
Poslední odjezd13:15
Vzdálenost863,83 km
OdjezdDrážďany
PříjezdSplit
NosičeCroatia Airlines, Lufthansa

Let Vstupenky od Drážďany do Split

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Nejlevnější lety z Drážďany Split s virail

Najít nejlevnější vstupenky na lety z Drážďany Split y ještě nikdy nebylo tak snadné: Vložením data své cesty, bude virail najít stovky levných letů nabízí od Drážďany do Split. Stačí pouze vybrat ten nejlepší a rezervovat si výlet!

Jak moc jsou levné lístky na letech z Drážďany Split?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Drážďany do Split jsou od 3 702,20 Kč.

Kdy se lety z Drážďany Split odejít?

Zatímco první let do Split je 6:05, poslední z nich opustí Drážďany na 13:15. Přímé lety z Drážďany Split potřebovat alespoň 3 h 25 min dosáhnout Split.

Které letiště jsou Slouží pro lety z Drážďany Split?

V Split necháte od Kaditz Riegelplatz, Dresden,Dresden Ind.Gel.,Dresden - Airport,Dresden Central,Dresden Neustadt., pak přistání v Split Predgrade,Split, Autobusni Kolodvor,Split..

Porovnejte ceny a vstupenky od Drážďany do Split

Levné vstupenky let od Drážďany do Split
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Drážďany do Split.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Drážďany do Split, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Drážďany na Split.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Drážďany až Split

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Drážďany do Split

Nejlevnější letenky Drážďany – Split lze najít již za 4 296,98 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 6 981,56 Kč. Nejdražší tiket může stát až 8 763,98 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Split letadlem

Pokud cestujete do Split letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Croatia Airlines, Lufthansa, Eurowings od Drážďany do Split
Porovnejte služby na palubě při cestování z Drážďany do Split pomocí plane.
Vybavení Croatia Airlines Lufthansa Eurowings
wifi WiFi check check check
luggage Zavazadlo check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross

Drážďany až Split Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
60.47kg
Autobus
64.79kg
Let
172.77kg
Auto
138.21kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Drážďany do Split?
Tiket let od Drážďany do Split je 13 930,25 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 702,20 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Drážďany do Split?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Drážďany do Split, je 3 702,20 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Drážďany a Split krát let?
Drážďany až Split je 863,83 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Drážďany a Split?
Drážďany až Split je v průměru 4 h 5 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 25 min.
Jaké společnosti působí od Drážďany do Split?
Drážďany až Split je pokryta operátory 2. Na Virail Croatia Airlines, Lufthansa, Eurowings můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Drážďany na Split?
Drážďany až Split má průměrně 1 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Drážďany do Split?
První let z Drážďany na Split odlétá v 6:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Drážďany na Split?
Nejnovější let z Drážďany na Split odjíždí v 13:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Drážďany do Split?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 702,20 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Drážďany do Split by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Drážďany a Split je 3 h 25 min.
Existuje přímé let z Drážďany na Split?
Ano, mezi Drážďany a Split je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Drážďany až Split od let?
Cesta let od Drážďany k Split vytváří emise CO2 172.77kg.

Přejděte na místní z Drážďany

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Drážďany

Mezinárodní trasy z Drážďany a blízkých oblastí

Další destinace od Drážďany

Hlavní trasy do stanice Split

Další oblíbené trasy