Let Drážďany - Hamburk ceny od 3 422,83 Kč

23/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Drážďany až Hamburk od let

Cesta z Drážďany do Hamburk za let je 378,27 km a trvá 9 h 58 min. Denně jede 29 spojů, přičemž první odjíždí v 5:30 a poslední v 23:25. Je možné cestovat z Drážďany na Hamburk pomocí let již za 3 422,83 Kč nebo až za 24 073,78 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 422,83 Kč.

Nejnižší cena3 422,83 Kč
Doba trvání cesty9 h 58 min
Připojení za den29
Nejnižší cena3 422,83 Kč
Nejvyšší cena24 073,78 Kč
První odjezd5:30
Poslední odjezd23:25
Vzdálenost378,27 km
OdjezdDrážďany
PříjezdHamburk
NosičeEurowings, easyJet UKVíce

Let Vstupenky od Drážďany do Hamburk

Datum odletu
úterý 23. čvc 2024

Low-cost lety z Drážďany Hamburk na virail

Virail najde pro vás nejlevnější vstupenky na lety z Drážďany Hamburk. Co musíte udělat, je vybrat pouze datum vaší cesty a virail budou porovnávat stovky webových stránek najít nejlepší řešení pro váš let od Drážďany do Hamburk.

Kolik jsou nejlevnější vstupenky na lety z Drážďany Hamburk?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Drážďany do Hamburk jsou od 3 422,83 Kč.

Jaký je časový harmonogram letů z Drážďany Hamburk?

Zatímco první let do Hamburk je 5:30, poslední z nich opustí Drážďany na 23:25. Nejrychlejší lety se dostanete od Drážďany do Hamburk v 3 h 5 min.

Které letiště jsou Slouží pro lety z Drážďany Hamburk?

Kaditz Riegelplatz, Dresden,Dresden Ind.Gel.,Dresden Neustadt.,Dresden Central,Dresden - Airport a Hamburg Dammtor (DE),Hamburg-Altona station,Hamburg Airport, HAM,Hamburg Hbf ZOB,Hamburg - Harburg jsou odletové a příletové ariports v Drážďany a Hamburk.

Porovnejte ceny a vstupenky od Drážďany do Hamburk

Levné vstupenky let od Drážďany do Hamburk
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Drážďany do Hamburk.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Drážďany do Hamburk, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Drážďany na Hamburk.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Drážďany až Hamburk

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Drážďany do Hamburk

Nejlevnější letenky Drážďany – Hamburk lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 680,94 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 001,13 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Hamburk letadlem

Pokud cestujete do Hamburk letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Dolomiti je italská regionální letecká společnost se sídlem v italské Veroně. Byla založena v roce 1989 a je dceřinou společností Lufthansy. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Itálii a Evropě, včetně Německa, Rakouska, Francie a Belgie. Air Dolomiti má flotilu Embraer E-Jetů, které jsou známé svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a Wi-Fi. Air Dolomiti získala několik ocenění za své služby zákazníkům a má pověst spolehlivé a efektivní letecké společnosti.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Eurowings, Wizz Air, KLM od Drážďany do Hamburk
Porovnejte služby na palubě při cestování z Drážďany do Hamburk pomocí plane.
Vybavení Eurowings Wizz Air KLM Ryanair Lufthansa Vueling Air Dolomiti Aer Lingus British Airways FlixTrain
wifi WiFi check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check cross check check cross cross check check check
quiet_zone Tichá zóna cross cross cross cross cross cross cross cross cross check
power_sockets Elektrické zásuvky cross cross cross cross cross cross cross cross cross check
accessibility Přístupnost cross cross cross cross cross cross cross cross cross check
air_con Klimatizace cross cross cross cross cross cross cross cross cross check
bicycle Jízdní kolo cross cross cross cross cross cross cross cross cross check
sleeper_couchette Spáč cross cross cross cross cross cross cross cross cross check

Drážďany až Hamburk Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
26.48kg
Autobus
28.37kg
Let
75.65kg
Auto
60.52kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Drážďany do Hamburk?
Tiket let od Drážďany do Hamburk je 8 275,87 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 422,83 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Drážďany do Hamburk?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Drážďany do Hamburk, je 3 422,83 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Drážďany a Hamburk krát let?
Drážďany až Hamburk je 378,27 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Drážďany a Hamburk?
Drážďany až Hamburk je v průměru 9 h 58 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 5 min.
Jaké společnosti působí od Drážďany do Hamburk?
Drážďany až Hamburk je pokryta operátory 14. Na Virail Eurowings, easyJet UK, Swissair, Wizz Air, KLM, Ryanair, Lufthansa, Air Fiji, Tol-Air Services, Vueling, Air Dolomiti, Aer Lingus, Swiss International Air Lines, British Airways, FlixTrain můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Drážďany na Hamburk?
Drážďany až Hamburk má průměrně 29 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Drážďany do Hamburk?
První let z Drážďany na Hamburk odlétá v 5:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Drážďany na Hamburk?
Nejnovější let z Drážďany na Hamburk odjíždí v 23:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Drážďany do Hamburk?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 422,83 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Drážďany do Hamburk by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Drážďany a Hamburk je 3 h 5 min.
Existuje přímé let z Drážďany na Hamburk?
Ano, mezi Drážďany a Hamburk je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Drážďany až Hamburk od let?
Cesta let od Drážďany k Hamburk vytváří emise CO2 75.65kg.

Přejděte na místní z Drážďany

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Drážďany

Mezinárodní trasy z Drážďany a blízkých oblastí

Další destinace od Drážďany

Hlavní trasy do stanice Hamburk

Podobné trasy

Další oblíbené trasy