Let Karlsruhe - Hamburk ceny od 3 653,48 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Karlsruhe až Hamburk od let

Cesta z Karlsruhe do Hamburk za let je 521,25 km a trvá 18 h 58 min. Denně jede 24 spojů, přičemž první odjíždí v 6:35 a poslední v 18:40. Je možné cestovat z Karlsruhe na Hamburk pomocí let již za 3 653,48 Kč nebo až za 14 056,41 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 653,48 Kč.

Nejnižší cena3 653,48 Kč
Doba trvání cesty18 h 58 min
Připojení za den24
Nejnižší cena3 653,48 Kč
Nejvyšší cena14 056,41 Kč
První odjezd6:35
Poslední odjezd18:40
Vzdálenost521,25 km
OdjezdKarlsruhe
PříjezdHamburk
NosičeWizz Air, easyJet UKVíce

Let Vstupenky od Karlsruhe do Hamburk

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Karlsruhe do Hamburk

Levné vstupenky let od Karlsruhe do Hamburk
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Karlsruhe do Hamburk.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Karlsruhe do Hamburk, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Karlsruhe na Hamburk.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Karlsruhe až Hamburk

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Karlsruhe do Hamburk

Nejlevnější letenky Karlsruhe – Hamburk lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 671,34 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 001,13 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Hamburk letadlem

Pokud cestujete do Hamburk letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Wizz Air, Lufthansa, Eurowings od Karlsruhe do Hamburk
Porovnejte služby na palubě při cestování z Karlsruhe do Hamburk pomocí plane.
Vybavení Wizz Air Lufthansa Eurowings Pegasus Airlines Brussels Airlines KLM Croatia Airlines Aegean Airlines Austrian Airlines Air Serbia SunExpress Vueling Ryanair Turkish Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross check cross cross check check check check cross cross check check

Karlsruhe až Hamburk Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
36.49kg
Autobus
39.09kg
Let
104.25kg
Auto
83.4kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Karlsruhe do Hamburk?
Tiket let od Karlsruhe do Hamburk je 7 591,70 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 653,48 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Karlsruhe do Hamburk?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Karlsruhe do Hamburk, je 3 653,48 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Karlsruhe a Hamburk krát let?
Karlsruhe až Hamburk je 521,25 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Karlsruhe a Hamburk?
Karlsruhe až Hamburk je v průměru 18 h 58 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 55 min.
Jaké společnosti působí od Karlsruhe do Hamburk?
Karlsruhe až Hamburk je pokryta operátory 21. Na Virail Wizz Air, easyJet UK, Lufthansa, Eurowings, Air Bagan, Pegasus Airlines, Brussels Airlines, Iberia Airlines, KLM, Aero Services Executive, LATAM Argentina, Croatia Airlines, Aegean Airlines, Jet2.com, Austrian Airlines, SAS Braathens, Air Serbia, SunExpress, Vueling, Valuair, Ryanair, Turkish Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Karlsruhe na Hamburk?
Karlsruhe až Hamburk má průměrně 24 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Karlsruhe do Hamburk?
První let z Karlsruhe na Hamburk odlétá v 6:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Karlsruhe na Hamburk?
Nejnovější let z Karlsruhe na Hamburk odjíždí v 18:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Karlsruhe do Hamburk?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 653,48 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Karlsruhe do Hamburk by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Karlsruhe a Hamburk je 5 h 55 min.
Existuje přímé let z Karlsruhe na Hamburk?
Ano, mezi Karlsruhe a Hamburk je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Karlsruhe až Hamburk od let?
Cesta let od Karlsruhe k Hamburk vytváří emise CO2 104.25kg.

Přejděte na místní z Karlsruhe

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Karlsruhe

Mezinárodní trasy z Karlsruhe a blízkých oblastí

Další destinace od Karlsruhe

Hlavní trasy do stanice Hamburk

Podobné trasy

Další oblíbené trasy